Категорії
Різне

90+ Цитат і повідомлень Сумую за тобою для друзів

Друзі – це супутники в житті, яких прагне кожна душа. Ми отримуємо сім’ю від народження, але ми створюємо сім’ю за вибором, заводячи друзів. Проте життєвий шлях часто створює дистанцію між вами і вашими друзями, чи то з-за навчання, роботи або навіть смерті. Від вас залежить, чи дозволите ви цього відстані стерти тепло вашої дружби чи будете тримати своїх друзів ближче, посилаючи щирі слова. Для вас ми зібрали колекцію повідомлень, які ви можете відправляти своїм друзям, висловлюючи, як сильно ви сумуєте за ним, або передаючи свої емоції, відправляючи дружні послання на відстані.

Повідомлення “сумую за тобою” для друга

Я завжди буду цінувати час, який ми провели разом, незалежно від того, як далеко ми один від одного. Сумую по тобі, мій друже!

Я так сильно нудьгую по тобі, подружка! Я тужу за дні, які ми провели разом зі сміхом і радістю. Я сподіваюся скоро тебе побачити.

Який сенс мати десятки друзів, коли кращих ще немає поруч? Нам вас дуже не вистачає!

Сумую за всім своїм друзям. Життя не здається мені хорошою без вас всіх.

Мій дорогий друг {Ім’я}, я дуже скучаю по тобі. Минуло так багато часу відтоді, як ми бачилися востаннє. Я сподіваюся, у тебе все добре, і я хотів би, щоб ми могли зустрітися знову.

Ти один із самих милих і добрих людей, яких я коли-небудь зустрічав. Я сумую з того, що ти поруч. Я сподіваюся побачити тебе знову.

Нудьгувати по тобі – це ще м’яко сказано, коли я не бачу тебе кожен день, не можу розмовляти з тобою кожен день. Сподіваюся, старі добрі часи скоро повернуться.

Ти – друг, який завжди буде займати особливе місце в моєму серці, за твою величезну підтримку у важкі часи. Сумую по тобі, добрий друг.

Милі і відстань не мають ні найменшого значення, але все, що я хочу сказати, це те, що я дійсно сумую за тобою кожен божий день.

Мені потрібно багато часу, щоб змиритися з реальністю, що тепер ти – дорогоцінний спогад, яким я завжди буду дорожити. Я сумую по тобі, друже!

Приятель! Я сумую по тобі – А тепер, будь ласка, приїжджай до мене з несподіваним візитом найближчим часом. Тому що ти єдина людина, яка знає, як сильно я люблю сюрпризи – від ТЕБЕ!

Мені все ще важко усвідомлювати, що ти пішов. Ти був одним з найбільш дивовижних людей і чудовим другом. Я сумую за тобою. Я сподіваюся, що зараз ти знайшов спокій.

Один науковець сказав, що “Одна краща книга дорівнює сотні хороших друзів, але один хороший друг дорівнює бібліотеці”. Тоді ти моя бібліотека. Сумую за тобою!

Немає такої агонії, як та, яку я відчуваю, коли сумую по своєму найкращому другові.

Поки ми обидва перебуваємо під одним небом і дихаємо одним повітрям, ми залишимося кращими друзями один для одного. Я сумую за тобою!

Ваша дружба – це енергія, яка підтримує моє життя. Ви – чудовий дар від Бога. Я сумую за вами.

Ти – один, який займає унікальне місце в моєму серці завдяки своїй величезній підтримці мої найважчі дні. Сумую по тобі, дорогий друже.

Ми часто не усвідомлюємо важливість справжнього друга, поки він не піде. Я дійсно сумую за тобою з тих пір, як зрозуміла, наскільки ти важливий!

Ти навчив мене істинному значенню дружби. Ти благословив мене прекрасними спогадами на все життя. Мій дорогий друже, я сумую за тобою!

Найгірше почуття – це не бачити тебе кожен день і не говорити з тобою ні про що. Я сумую по тобі, друже!

З тобою здається, що час просто летить. Без тебе навіть секунда здається вдень. Я сумую за тобою, мій дорогий друже.

Я просунувся в житті, з’явилися нові люди, але спогади про тебе ніколи не згаснуть. Можливо, ти пішов так далеко від нас, але все одно я сумую за тобою кожен день. Бережи себе, мій друг!

Тебе давно не було вдома. Я дійсно почала так сильно нудьгувати по твоєму суспільству. Будь ласка, повертайся скоріше, щоб ми могли разом влаштовувати ці дурні витівки!

Нудьгувати по тобі – моє найменш улюблене заняття. Але оскільки ти зараз далеко, у мене не залишилося інших варіантів. Я сумую по тобі, дорогий друже!

Ти допоміг мені зрозуміти справжню природу дружби. Ти подарував мені так багато приємних спогадів, які залишаться зі мною на все життя. Я сумую по тобі, дорогий друже!

Якби кожне прекрасний спогад, пов’язаний із тобою, варто було однієї милі, ми б зараз буквально сиділи поруч один з одним. Я сумую по тобі, друже!

Повідомлення “сумую за тобою” для найкращого друга

Хоча ти далеко, я хочу знати, що наша дружба завжди буде такою ж – Непорушною! Сумую за тобою, Кращий друг.

Є мільйони друзів, яких я можу завести на протязі всього свого життя, але ти завжди будеш особливим. Бо ти мій єдиний друг. Я сумую за тобою, кращий.

Хоча дні, місяці і пори року змінилися, але моя любов до вас все та ж. Незважаючи ні на що, ви завжди будете моїми кращими друзями назавжди. Сумую за вами.

Хоча нас розділяють милі і шляху один від одного, це не має значення, оскільки кращі друзі завжди залишаються в наших серцях. Я так сильно нудьгую по тобі.

Дитинство з тобою – одне з моїх улюблених спогадів. Мені так пощастило, що ти мій найкращий друг. Я дуже сумую за тобою. Сподіваюся, ми скоро зможемо надолужити згаяне.

Справжні друзі подібні зіркам; навіть якщо ти не завжди можеш їх бачити, ти знаєш, що вони завжди поруч. Однак без тебе мої дні здаються похмурішим, а темніше ночі. Я сумую за тобою, кращий друг!

Ідея про кращого друга прекрасна, як і реальність того, що ти сумуєш за ним з-за життя! Абсолютно жахливо. Мій найдорожчий друг, я сумую за тобою!

Ти мій найкращий друг, про якого всі знають. Чого вони не знають, так це того, що ти теж моя сім’я. Сумую по тобі, друже. Давай скоро зустрінемося.

Ті дні з тобою, коли ми сміялися, грали, билися і сварилися разом, були такими прекрасними. Я завжди сумую за тобою, мій найкращий друг.

Я пам’ятаю кожну думку і момент, коли ми разом. Такий найкращий друг, як ти, живе в моєму серці. Сумую за тобою і сподіваюся скоро тебе побачити.

Коли я була в самому уразливому положенні, твоє керівництво надихнуло мене вибрати правильний шлях. Я сумую за тобою, кращий друг!

У мене може бути незліченна кількість друзів протягом усього мого життя, але ти завжди будеш унікальним. Я страшенно сумую за нашої міцної зв’язку!

Золоті дні, які ми провели, сміючись, граючи, б’ючись і сперечаючись з тобою, були такими прекрасними. Мій найкращий друг, я постійно сумую за тобою.

Ти був моїм спільником у злочині з самого дитинства. Я сумую за нашим пригодам! Давай скоріше зустрінемося, кращий друг.

Мій дорогий друг, безумовно, минуло багато часу відтоді, як ми бачилися востаннє. Я дійсно сумую за тобою і за нашим старим добрим часам.

Цитати про зниклих друзів

“Я глибоко, незбагненно, безглуздо, жахливо скучаю по тобі”. – Franz Kafka

“Нудьгувати по комусь і не мати можливості побачити його – найгірше почуття на світі”. – Натаніель Річмонд

“Якщо б у мене був один квітка на кожен раз, коли я думаю про тебе, я могла б вічно гуляти в своєму саду”. – Клаудія Гранді

“Коли будеш сумувати за мною, просто подивися на нічне небо і пам’ятай, що я як зірка; іноді ти мене не бачиш, але я завжди поруч”. – Джейд

“Різниця між БЕЗЦІННИМ і НІКЧЕМНИМ… це різниця між життям з тобою і життям без тебе. Я сумую за тобою, братухо!”

“Я хочу, щоб мій друг нудьгував по мені так само довго, як я сумую за нього”. – Святий Августин.

“Іноді не вистачає тільки однієї людини, і здається, що весь світ обезлюднів”. – Alphonse De Lamartine

“Що є протилежністю двох? Самотній я, самотній ти”. – Річард Уілбур

“Я не знаю, як вони називаються, проміжки між секундами, але я завжди думаю про тебе в ці проміжки”. – Сальвадор Плашенсия

“Я сумую по тобі, не в сенсі “Я давно тебе не бачив”, а в сенсі “Я хотів би, щоб ти був тут у цей самий момент”.”Я сумую за тобою”. – Невідомо

“Найгірше, що ви можете зробити, якщо ви сумуєте по комусь чи потребуєте когось, – це дати йому знати про це”. – Сара Десс

“Ні один чоловік не настільки досконалий, не настільки необхідний своїм друзям, щоб не давати їм приводу сумувати за нього менше”. – Жан Де Лабрюйер

“Нудьгувати по комусь- частина любові до нього. Якщо ви ніколи не розлучається, ви ніколи по-справжньому не дізнаєтеся, наскільки сильна ваша любов”. – Гюстав Флобер

“Коли ми сумуємо за когось, часто те, чого нам дійсно не вистачає, – це тієї частини нас, яку цей хтось будить”. – Luigina Sgarro

Повідомлення “сумую за тобою” для одного на відстані

Друзям, які знаходяться далеко-далеко, я сумую за тобою, я сумую за нас! Сподіваюся, наша дружба подолає цю відстань і завжди буде такою ж.

Коли дружба так важлива, відстань ледь помітно. Я вмираю від бажання побачити твою посмішку і знову обійняти тебе.

Милі і відстані не можуть перешкодити нашій дружбі, але моє серце іноді з цим не погоджується, і я постійно сумую за тобою. Скоро зустрінемося.

Любов між двома кращими подругами не знає відстані. Коли дружба означає так багато, відстань значить дуже мало. Так сильно чекаю побачити твою посмішку і знову міцно обійняти тебе.

Ти далеко, і я хочу, щоб ти був тут кожен день, як в перші дні, і ми могли б добре проводити час, як раніше. Сумую по тобі, друже.

Я визнаю, що відстань не має значення в дружбі. Це моє дурне серце не приймає ніяких виправдань або пояснень. Я дуже сильно скучаю по тобі.

Хоча зараз ти далеко від мого міста. Але ти все ще дуже близький моєму серцю і завжди будеш таким. Дуже скучаю по тобі.

Може бути, ти далеко від мене, але ніколи далеко від мого серця. Я сподіваюся, що старі часи повернуться і ми скоро зустрінемося. Сумую за тобою.

Коли у нас справжня дружба, навіть найбільша відстань не має значення, оскільки з часом вона стає тільки глибше. Живу з надією побачити тебе знову.

Зворушливі цитати “сумую за тобою” для друга

Мій друг, як картина неповна без своїх фарб, так і я неповноцінний без тебе. Твоя дружба приносить щастя моє існування. Я з нетерпінням чекаю твого повернення!

Мій світ неповним без тебе, як ніч без зірок. Я сумую за твоїм милій посмішці, приголомшливою особистості і веселій вдачі.

Ти мій єдиний і по-справжньому найкращий друг. Я сумую за тим, що ми проводили час з тобою. Я хотів би, щоб ми могли повернути час назад. Можливо, ми скоро зустрінемося знову.

Ти моя найцінніша і блискуча перлина, найдорожчий кращий друг. Ніхто не може заповнити порожнечу, яку твою відсутність залишила в моєму серці. Я так сильно скучаю за тобою!

Я хочу знову почути тебе, бореться зі мною за кожну дрібницю, подбадривающего мене, коли мені погано. Я хочу, щоб ти був тут, мій друг. Жахливо скучаю по тобі.

Мені тебе дуже не вистачає, мій дорогий друже. Я постійно шкодую, що не можу знову поговорити з тобою і побачити посмішку на твоєму обличчі. Я сподіваюся, що тобі весело на небесах!

Дорогий кращий друг, час уповільнюється, коли ти поруч, і прискорюється, коли ти далеко. Кожен день я пристрасно бажаю, щоб ти був тут!

Повідомлення про зниклого друга після смерті

Спочивай з миром, мій дорогий друже. Я так сильно нудьгую по тобі. Я думаю про тебе кожен день і про час, який ми провели разом. Я сподіваюся, що ти проживаєш свої дні на небесах з усіма нашими прекрасними спогадами.

Я сподіваюся, що у тебе все добре в іншому світі, з частинкою мого серця. Коли-небудь я приєднаюся до тебе і буду веселитися, як у перші дні. А поки так сильно нудьгую по тобі, що в мене болить серце.

Моє серце фізично завмирає щораз, коли я не бачу тебе поруч у кожен мій особливий момент, як раніше, коли я розумію, що ти дійсно пішов назавжди. Спочивай з миром, мій друг. Я сумую за тобою.

Коли я розумію, що ти дійсно пішов, моє серце буквально стискається. Мир тобі, дорогий друже. Я сумую за тобою.

Життя триває, а спогади – ні. Може, ти і пішла, але наша дружба – ні. Я сумую за тобою.

Не думай, що твоя смерть розірве зв’язок, яку ми поділяли. Спочивай з миром, мій друг. Я дуже сумую за тобою.

В той день, коли ти пішов з життя, я плакала, і досі моє серце плаче по тобі. Моя любов не змогла змусити тебе залишитися. Золоті спогади про тебе неможливо замінити.

Якщо Бог дасть мені зустрітися з тобою в останній раз, я б попросив тебе міцно обійняти мене і відчути міцні узи нашої дружби. Дуже скучаю по тобі.

Не проходить і дня, щоб я не думав про тебе. Ти будеш жити в моєму серці до мого останнього подиху. Так сильно нудьгую по тобі.

Бог забрав найкраще, що є в житті, на небеса і розбив моє серце. Твій відхід затьмарив все в моєму житті. Я так сильно нудьгую по тобі, мій друже.

Ти покоишься зі світом, але дружба, яку ми поділяємо, все ще живе у моєму серці. Чекаю того дня, коли я знову зустріну тебе після своєї смерті.

Підписи до зниклим друзям

Я дійсно відчуваю себе спустошеним без тебе, друже {ім’я}. Я дійсно сумую за тобою. Я хотів би, щоб ми змогли знайти час, щоб зустрітися знову і провести старий добрий час.

Дорогий {ім’я}, твоя підтримка і розуміння подібні твердій руці, яка веде мене крізь життєві невизначеності. Я рахую дні до нашої нової зустрічі. Я дуже сумую за тобою, мій друг.

Я сумую за нашим довгим розмовам про наших днях і твоїх мудрих порад. Повертайся скоріше!

Прямо зараз я вдаюся спогадами і сумую за старими часами, за всім моїм старим приятелям і моментів, які ми провели разом!

З тих пір, як я зустрів тебе, ти надав мого нудного життя новий сенс. Я сумую за тобою!

Я дуже сумую за тобою. Я вдячний і щасливий називати тебе своїм кращим другом. Я бажаю тобі лише щастя і радості в твоєму житті. Я сподіваюся скоро зустрітися з тобою знову.

Дорогий далекий друг {ім’я}, я сподіваюся, що у тебе все добре, але у мене немає. Тому що я страшенно сумую за тобою!

Дорогий друже, я сумую за тобою тут, на землі. Я завжди буду вдячний за час, який ми провели разом.

Друзі – це люди, з якими ви ділитеся гучним сміхом, брудними жартами, грубощами. Друзі поруч з нами, коли ніхто не вірить і ніхто не підтримує нас. Друзі – це люди, з якими ми ділимося секретами, поділяємо дитинство і таємниці дорослого життя. Друзі – це люди, які можуть винести наші просторікування про все на світі. Так що вони заслуговують того, щоб знати, як сильно ми сумуємо за ним у цьому житті і після неї. Від простих до емоційних повідомлень, ми намагаємося створювати добірку повідомлень “сумую за тобою”, які ти можеш відправити своєму найкращому другові, або приятелю, який знаходиться у від’їзді, або дорогому другові, якого більше немає. Скрасьте їх дні, дайте їм зрозуміти, як сильно ви сумуєте за ним, излейте своє серце на папері і відчувайте себе добре!