Категорії
Різне

75 Подячних листів з найкращими побажаннями від співробітників

Сумлінний працівник завжди намагається докласти максимум зусиль на своїй роботі. Якщо роботодавець захоплюється ретельністю своїх співробітників і дякує їм за відданість справі або добре виконану роботу, вони знаходять впевненість і працюють старанніше. Просте повідомлення з подякою від начальника може надати співробітникові величезну підтримку. Немає необхідності писати багато чого в повідомленні з вдячністю, записці, електронному листі. Ви можете написати про його відмінній роботі та професіоналізмі. У цій статті у вас буде відмінний уявлення про те, як цінувати співробітника, офісний персонал або робітниць за їх приголомшливі результати у відповідних галузях роботи.

Повідомлення з подякою працівникам

Ви один з найбільш працьовитих співробітників офісу. Спасибі вам за те, що ви такі працьовиті!

Я високо ціную вашу відданість і щирість по відношенню до організації. Дякую вам за всі ваші зусилля та внесок в успіх організації.

Шановний (ім’я співробітника), ваша відданість справі і важка робота є цінними для нас, і ми цінуємо вашу роботу. Спасибі вам за ваш внесок.

Я дякую всіх за вашу стабільну роботу і дух незгасний для досягнення наших цілей. Я сподіваюся, що ви всі продовжуйте в тому ж дусі і досягнете більш видатних результатів у майбутньому.

Дякую вам за ваш час, зусилля і наполегливість протягом всього терміну перебування в команді. Бажаю нам рости і досягати більшого успіху разом в найближчі дні.

Ми висловлюємо Вам величезну подяку за вашу постійну службу компанії. Ви подаєте відмінний приклад своїм підлеглим та іншим людям для наслідування.

Я дійсно вражений вашим ставленням до роботи. Велике спасибі за те, що завжди викладаєтеся по максимуму.

Цій компанії пощастило мати такого відданого працівника, як ви. Я завжди вам вдячний.

Ви завжди справляли на мене враження своєю відданістю цієї компанії. Спасибі.

Нам буде не вистачати вашої присутності в цьому офісі. Спасибі, що завжди допомагаєте нам і надаєте свій кращий сервіс.

Мені дуже пощастило, що в моєму офісі працює такий співробітник, як ви. Ваша робота приносить велике задоволення. Я бажаю вам великих успіхів у вашому житті і дякую вам за відданість своїй справі.

Якщо у роботодавця є така людина, як ти, йому взагалі не про що турбуватися. Я так тобі вдячний і дуже радий за твою приголомшливу роботу. Молодець, дорога.

Ваші постійні зусилля і життєрадісність грають вирішальну роль в нашому успіху. Спасибі вам за вашу відданість справі, винахідливість і позитивну енергію, яку ви щодня привносити на робоче місце.

Я ціную і дякую вам за вашу важку роботу і відданість компанії протягом багатьох років. Ви відмінний працівник, і ми пишаємося тим, що ви працюєте в нашій компанії.

Спасибі, що завжди працюєш з ентузіазмом. Я дійсно пишаюся тобою.

Успіх компанії в основному залежить від сумлінних працівників, а потім і від директорів. Я впевнений, що ви продвинете нашу компанію дуже далеко завдяки вашому високому професіоналізму та зрілих рішень. Спасибі і всього найкращого.

Ваша відданість і любов до цієї організації вразили мене. Ваша важка робота принесла нам цей гарний день. Спасибі вам за те, що надали нашій організації більшу силу.

Для наших шановних співробітників ваша результативність – це те, що привело цю компанію так далеко. Для нас велика честь, що ви з нами.

Спасибі вам за ваш важкий труд, креативність і пристрасть. Кожен з вас грає життєво важливу роль в нашому успіху. Ми не можемо бути вдячні.

Шановна команда, ваша відданість справі і пристрасть до прагнення надихають всіх нас. Спасибі вам за ваш непересічний внесок і за те, що ви зробили наше робоче місце винятковим.

Щирі листи-послання для співробітників

Спасибі вам усім за це досягнення. Ваша відданість справі, наполегливість, навички і щирість допомогли нам досягти цього успіху. Ми сподіваємося на ще більший успіх в найближчі дні!

Дякуємо за вашу щирість та відданість організації. Ми сподіваємося, що ви продовжуєте рости і докладаєте всіх зусиль на благо організації.

Шановні (команда / ім’я співробітника), ми високо цінуємо вашу важку працю і відданість справі. Спасибі вам за те, що кожен день викладаєтеся по максимуму. Разом ми досягнемо успіху.

Висловлюю свою щиру подяку співробітникам, які віддали своє серце і душу, щоб зробити цю компанію такою, яка вона є сьогодні. Я щиро сподіваюся і молюся, щоб ми пішли ще далі як команда і сім’я. Спасибі вам всім!

Людина, яка багато працює, обов’язково доб’ється успіху. Я люблю ваш працьовитість. Ви ніколи не залишаєте каменя на камені від своєї роботи, яка не відповідає моїм очікуванням. Продовжуйте в тому ж дусі, і особлива подяка за те, що ви зіграли ключову роль.

Для нас велика честь мати в цьому офісі таких відданих справі працівників, як ви. Ви чудова людина, і ваша робота також приголомшлива. Продовжуйте в тому ж дусі. Спасибі за хорошу роботу.

Спасибі вам за ваш важкий труд і зусилля по відношенню до вашої роботи. Я сподіваюся, що ви продовжуйте в тому ж дусі і будете працювати ще краще в найближчі дні.

Я щиро дякую вам за вашу видатну роботу в цьому році. Я сподіваюся, що ви продовжите цю чудову роботу і в наступні дні!

Ми цінуємо дорогоцінний час і максимальні зусилля, які ви всі докладаєте для досягнення цілей нашої компанії. Ваш незгасний дух і відданість справі піднімуть нас на нові висоти.

Ваша неперевершена щирість і невпинна праця допомогли компанії успішно розвиватися. Дякую вам за ваш час і зусилля. Я захоплений цим!

Спасибі вам за вашу важку роботу протягом багатьох років. Ви не тільки розвинули себе як співробітника, але і допомогли організації рости.

Спасибі нашим чудовим співробітникам за ваш внесок у розвиток компанії. Спасибі вам за вашу відданість справі і за те, що ви є рушійною силою нашого успіху.

Велике спасибі кожному члену нашої команди за ваші зусилля, незалежно від того, наскільки вони великі чи малі. Саме ці зусилля визначають наш прогрес. Ми вдячні за відданість, яку ви проявляєте в роботі кожен день.

Спасибі вам за ваші нескінченні зусилля і енергію, яку ви вкладаєте в роботу кожен день. Ваша відданість справі – цінний актив для нашої команди. Ми пишаємося тим, що ви тут, з нами.

Повідомлення з вдячністю персоналу

Дякую вам всім за ваші величезні зусилля і безкомпромісну щирість по відношенню до компанії. Всі ваші сукупні зусилля зробили нас такими, які ми є сьогодні.

Шановні співробітники, ваші колективні зусилля роблять нас гідної похвали командою. Спасибі вам за вашу відданість справі та командну роботу, а також за послідовні спроби досягти наших спільних цілей.

Що стосується наших виняткових співробітників, то ваше прагнення до досконалості встановлює високий стандарт для всіх нас. Дякуємо за видатний внесок у те, щоб зробити наше робоче місце винятковим.

Шановні співробітники, спасибі за всю важку роботу, яку ви виконали над цим проектом. Я дійсно ціную вашу відданість роботі. Відмінна робота, продовжуйте в тому ж дусі!

Спасибі, що завжди робите все можливе для цієї організації. Ми так багато чому вчимося у вас кожен день.

Спасибі вам за те, що ви завжди поширюєте позитивну атмосферу по всьому офісу. Ви завжди дивує нас своєю енергією і цілеспрямованістю.

Як хороші співробітники, ваша наполегливість і відданість справі є причиною нашого успіху, а також вашого власного. Продовжуйте в тому ж дусі. Я бажаю вам світлого майбутнього. Спасибі, що добре справляєтеся зі всіма обов’язками!

Спасибі вам за те, що ви любите цей офіс і надаєте нам свою кращу роботу. Ми вам дуже вдячні. Ви дивовижна людина і кращий офісний співробітник.

Мені подобається працювати з чесними, розумними і відданими своїй справі людьми. І я буду радий повідомити вам, що ви саме така людина. Спасибі вам за вашу допомогу і додаткові зусилля.

Велике вам спасибі. Спасибі вам за відмінну роботу, наполегливість, чесність і новаторські ідеї. Ви приємний і підтримує персонал. Ще раз спасибі за те, що стоїте на своєму.

Завдяки нашим відданим працівникам, ваші зусилля є основою наших досягнень. Величезні оплески за вашу непохитну прихильність нашої компанії.

Щира подяка кожному члену нашої команди співробітників. Ваша самовіддана праця формує нашу історію успіху. Ми пишаємося тим, що ви тут.

Шановні співробітники, ваш неоціненний внесок. Дякуємо вам за ваші постійні зусилля по створенню сприятливого середовища на нашому робочому місці.

Спасибі співробітникам за старанну роботу

Спасибі вам за всю важку роботу, яку ви виконали для компанії. Ми дуже задоволені вашими навичками. Ми раді мати такого співробітника, як ви.

Спасибі вам за ваш важкий труд, креативність і пристрасть. Кожен з вас грає життєво важливу роль в нашому успіху. Разом ми працюємо над створенням робочого місця, заснованого на досконало.

Шановний співробітник, я знаю, як багато ви працювали. Ми цінуємо вашу захопленість і ваш підхід до вирішення проблем. Спасибі.

Спасибі вам за понаднормову роботу, коли це потрібно компанії. Такі співробітники, як ви, є багатством для кожної компанії. Ми завжди вдячні.

Спасибі вам за вашу відданість справі і важку роботу. Я ціную час та зусилля, які ви вклали у вдосконалення і допомогли компанії досягти успіху.

Ваша наполеглива праця допоміг організації рости і досягати успіху. Я високо ціную це. Я завжди буду вдячний вам за це!

Якщо б вас тут не було, компанія ніколи не змогла б зайняти цю посаду. Велике вам спасибі за всю важку роботу, яку ви для нас зробили. Ми цінуємо вашу підтримку.

Я бачив вашу напружену роботу. Я очікував блискучого результату від цього проекту. Ваша напружена робота була дійсно корисною, і ви мене не розчарували. Продовжуйте в тому ж дусі. Спасибі.

Мені подобається ваша пристрасть і відданість роботі. Сьогодні ви дійсно заслуговуєте особливої подяки та вітань з вашої важкою роботою. Спасибі вам за те, що ви так старанно працюєте.

Я вважаю, що хтось повинен намагатися з усіх сил в будь-якій області. Ви є прикладом для наслідування. Я ціную ваше терпіння і важку роботу. Спасибі вам за те, що ви завжди викладаєтеся на роботі.

Повідомлення з вдячністю працівникові за добре виконану роботу

Відмінна робота. З самого початку і донині ви жодного разу нас не розчарували. Спасибі, що завжди щиро виконуєте свою роботу.

Відмінна робота, дорога! Ти знову вразила мене своєю роботою. Ти – перлина нашої компанії. Продовжуй в тому ж дусі.

Вітаємо вас з успіхом. Ваш успіх означає наш успіх. Завдяки вам ця компанія придбала нову популярність. Спасибі вам за добре виконану роботу.

Ви людина, яка створює можливості для процвітання. Ви – чудовий зразок для наслідування для всіх оточуючих вас в цій компанії. Таких співробітників, як ви, один на мільйон. Спасибі тобі за те, що ти кращий і добре виконав свою роботу.

Ця робота була дуже важкою. Тільки експерт і холоднокровний мозок можуть впоратися з таким тиском. Ви чудово виконали цю роботу. Молодець.

Дорогий співробітник, спасибі тобі за те, що ти завжди викладаєшся на 100% у своїй роботі. Мати такого талановитого співробітника, як ти, – предмет гордості.

З кожним днем ваші робочі навички вдосконалюються. Я дійсно сповнений надій на ваші майбутні проекти. Дякую і бажаю успіху.

Твоя робота чудова. Я дійсно пишаюся тим, що у мене є такий співробітник, як ти. Відмінна робота, чувак. Ти такий хороший джерело натхнення.

Я вірю, що коли ти любиш свою роботу, ти будеш робити все можливе, щоб домогтися успіху. Сьогодні я бачу результат твоєї любові до своєї роботи. Дуже добре, люба. Велике спасибі!

Листи-послання співробітникам на прощання

Ви завжди відмінно виконували роботу для компанії. Ваша відданість справі завжди буде яскравим прикладом для інших. Спасибі Вам і щасливого прощання!

Я ніколи не думав прощатися з вами, але, нарешті, цей день настав. Найтепліші побажання на майбутнє. Щасливого виходу на пенсію!

Ви один з найщиріших співробітників нашої компанії. Ми завжди будемо вдячні за все, що ви зробили. Нам буде вас не вистачати.

Дорогий співробітник, спасибі, що приділили нам дорогоцінний час свого життя. Ми ніколи не забудемо ваш внесок. У вас попереду прекрасне майбутнє.

Прощання сумно, але це теж початок нового життя. Я молюся за ваше міцне здоров’я і щастя. Ми завжди будемо пам’ятати вашу важку роботу. Спасибі.

Ці прості, але елегантні листи-послання для співробітників ідеально підходять для вираження вдячності співробітникам і можуть багато в чому надихнути їх на наполегливу працю, самовідданість або добре виконану роботу. Проста вдячність вашому співробітнику нічого не буде коштувати, але може допомогти йому бути більш зосередженим та відданим справі. Це відмінний спосіб виразити свою вдячність співробітникові, працівникам офісу або кому-небудь на роботі.