Категорії
Різне

130+ Любовних послань для подруги – солодкі цитати про любов

Любовні послання для подруг призначені спеціально для підняття настрою. Будь поруч зі своєю дівчиною і примусь її посміхнутися солодким любовним посланням. У відносинах дуже важливо добре піклуватися один про одного, а також зміцнювати зв’язок, а що може бути краще романтичного послання для подруги? Надішліть кілька любовних повідомлень своїй дівчині і змусьте її відчути прихильність, яку ви зберігаєте глибоко в своєму серці. Виразіть їй свою любов і вдячність і згадайте, як ви вдячні за те, що вона є у вашому житті.

Любовні послання для подруги

Ти – все, чого я бажаю в житті, я обіцяю любити тебе все своє життя.

Я не можу уявити своє життя без тебе, люба. Мені пощастило, що ти є в моєму житті.

Може, я і не ідеальний хлопець. Але моя любов до тебе справжнісінька з усіх. Кожен удар мого серця говорить, що це правда!

Спасибі, що завжди був поруч зі мною, мені потрібно, щоб ти був в моєму житті завжди!

Ти моє єдине сонечко, яке все яскравіше і щасливішим просто своїм існуванням. Дорога подруга, я завжди буду тримати тебе поруч з собою, на віки віків.

День без твоєї любові – це день без життя. Мені подобається бути з тобою.

Ти – моя остання думка, коли я лягаю спати, і перша, коли я прокидаюся. Мені подобається, як я занурений в твої думки кожну мить, дорога подруга.

Моя єдина у своєму роді, моя кохана дівчина, спасибі, що живеш в моєму серці і дбаєш про нього. Я люблю тебе більше, ніж ти коли-небудь можеш собі уявити.

Куди б ти не пішла, моє серце завжди буде з тобою. Ми жодним чином не можемо бути розділені. Немає нікого іншого, з ким я волів би провести своє життя. Я люблю тебе, люба.

Бог дав мені прекрасну жінку, яка стала моїм справжнім другом, пристрасною коханкою, люблячим компаньйоном і тієї, без кого я не можу жити! Я люблю тебе більше, ніж можна виразити словами!

Я відчуваю себе щасливим, тому що ти моя дівчина! Я так сильно люблю тебе!

Неважливо, скільки мине років, я не можу перестати закохуватися в тебе!

Ти сама чудова, чарівна, мила, гарна, гарна, чуттєва і карколомна. Ти для мене все. Я так сильно люблю тебе, мила!

З кожним днем ти стаєш все ближче до мого серця. Нехай довіра і розуміння, які ми поділяємо між собою, зростають з кожним днем. Я люблю тебе.

Туга по тобі і бажання проводити з тобою кожну секунду дня – це не потреба, це бажання на даний момент. Спасибі, що надаєш сенс мого життя, подруга.

Мені потрібно, щоб ти була в моєму житті завжди. Продовжуй благословляти мене своєю любов’ю, дитинко.

Ти завжди була поруч, щоб підтримати мене, піклуватися про мене і любити мене беззастережно. Така дівчина, як ти, – це чисте благословення.

Наші відносини схожі на Тома і Джері. Ми дразним один одного, переслідуємо одне одного, збиваємо з ніг і дратуємо один одного, але ми не можемо жити один без одного.

Моя дорога, я, мабуть, найщасливіший чоловік, раз в моєму житті є така, як ти! Завдяки тобі кожен день мого життя прекрасне! Ти – моє все!

У мене не вистачить слів, щоб описати, як багато ти для мене значиш, але я сподіваюся, що моя любов тобі скаже те, чого не можуть сказати мої речі! Я люблю тебе, ангел.

Дитинко, ти не просто мій партнер, але і мій найкращий друг, мій прихильник № 1, мій наставник, мій психотерапевт і джерело мого щастя. Я люблю тебе!

Любов моя, ти самий добрий чоловік, якого я коли-небудь зустрічав. Ти приголомшливий!

Дитинко, весь мій стрес зникає, коли ти зі мною! Ти – моє щастя!

Я просто хочу, щоб наша любов тривала. Бо ти єдина у своєму роді, я не можу викинути тебе з голови. Я люблю тебе.

Я б вважав за краще бути в твоєму серці, ніж у твоєму розумі. Оскільки розум може забути, серце завжди буде пам’ятати. Я люблю тебе, моя люба.

Я люблю тебе і ніколи не хочу відпускати, бо життя без тебе була б нещасною.

Просто хотів нагадати тобі, що ти – моє завершення і початок. Дякую, що принесла стільки радості і щастя в моє життя, подруга.

Романтичні послання для подруги

Я міг би написати тисячу віршів, що описують мою любов до тебе, але цього все одно було б недостатньо. Слова занадто ніжні, щоб витримати тягар моєї любові!

Я б хотів, щоб було 8 днів в тиждень і 25 годин на добу, Щоб я міг бути з тобою довше з кожним днем, тому що я не можу насититися тобою. Я вже сумую за тобою, я люблю тебе.

Я закохувався так багато разів у житті. Але кожен раз це було з тобою! Ти просто пристрасті мене любити тебе!

Ти – скарб, що я шукав все своє життя. Спасибі тобі за те, що обійняв мене своїми теплими руками і дав притулок.

Мільйон зірок може висвітлити нічне небо. Але одна посмішка може висвітлити всю чиюсь всесвіт. Твоя посмішка освітлює мій світ кожен день!

Найбільше натхнення в житті – це підтримка коханої людини. За все, що ти для мене зробив, я можу тільки любити тебе більше, ніж коли-небудь!

Мені подобається, що ти не виходиш у мене з голови весь день. Спасибі, що ти моя, люба подруга. Я так сильно тебе люблю.

Моє серце було залізним, а ти притягувала мене як магніт. Так як же я міг не закохатися в тебе! Я люблю тебе, мила!

Чим більше ми проводимо часу один з одним, тим більше я закохуюсь у тебе. Ти – все, чого я бажаю в житті!

Я більше не можу уявити собі життя або світ без тебе, моє минуле намальовано тобою; моє справжнє – це ти, і в моєму майбутньому завжди будеш ти.

Я не можу пригадати ночі, щоб не мріяти про тебе, я не можу пригадати дня, щоб не думати про тебе. Я не можу пригадати жодної миті, щоб не любити тебе!

Все своє життя я був зазнав аварії кораблі в пошуках пункту призначення, поки не знайшов тебе. Ти мій якір, мій будинок. Люба, я так сильно люблю тебе.

Мені подобається, що у нас з тобою вічна любов, дорога подруга. Ти – моє все сьогодні, завтра і щодня, кохана.

Єдиний чоловік, який мені потрібен поруч, – це ти, дитинко. Ніколи не відпускай мене! Я так сильно люблю тебе, моя люба подружка.

Навіть якщо б я сказав тобі тисячу слів про те, як сильно я дійсно люблю тебе, яка ти дивовижна, цього все одно було б недостатньо. Моя любов до тебе не має кінця і кордонів.

Солодке послання для подруги

Коли хтось говорить мені, що вони вірять, що ангели існують тільки в казках, я показую їм твою фотографію.

Ти так прекрасна, що іноді я не можу повірити, що ти справжня. Таке відчуття, що ти – це те, що я уявив для себе.

Цілую тебе, обіймаю, змушую сміятися над моїми дурними жартами, витріщаюсь на тебе, як божевільна фанатка, сумую за тобою, коли тебе немає. Я просто люблю тебе і буду продовжувати робити це все своє життя.

Я хотів сказати тобі, що де б я не був, що б не сталося, я завжди буду думати про тебе і про час, який ми провели разом, як про мій найщасливіший часу. Я б зробив це знову, якби у мене був вибір. Ніякого жалю.

Всякий раз, коли я думаю про світ без тебе поруч зі мною, моє серце стискається, і біль охоплює всього мене. Я люблю вас до смерті!

Що б не сталося. Що б ти не зробив. Що б ти не зробив. Я завжди буду любити тебе. Я присягаюсь у цьому.

Ти не знаєш, але твої посмішки можуть підсолодити що завгодно, включаючи моє життя, мої дні і мій кави. Як я можу повірити, що ти зроблений не з цукру?

Спогади, які ми створили разом, завжди будуть робити мене щасливою до останнього дня мого життя. Я впевнена, що ти завжди будеш поруч, щоб розділити моє щастя!

Якби я міг дати тобі щось в житті, я б дав тобі можливість побачити себе моїми очима. Тільки тоді ти зрозуміла б, наскільки ти особлива для мене.

Навіть сьогодні я відчуваю те ж саме, В той день, коли я вперше зустрів тебе, Ти єдиний, про кого я думаю, Ти дійсно один з небагатьох! Але, дозволь мені дещо тобі сказати, Це просто, не ново, я так люблю тебе!

Бачити справжню любов до мене в твоїх очах – моє улюблене видовище. Ти найкраща, малятко. Люблю тебе до Місяця і назад.

Спасибі, що так надихаєш мене. Ти доповнюєш мене всіма можливими способами. Я так сильно люблю тебе, моя чарівна подружка.

Ти зачепив моє життя з стількох сторін, що мені важко думати про завтрашній день без тебе. Ти більше не вибір, необхідність ти!

Я люблю тебе Так, Як ніколи нікого не любила і ніколи більше не буду любити, Я люблю тебе всім, що я є, і все, що я коли-небудь буду.

Ти надаєш новий сенс мого життя. Любов, турботу, повагу і розуміння, що ти пропонуєш, я ніколи не зможу знайти ні в чому іншому. Люблю тебе, дитинко.

Повідомлення “я люблю тебе” для подруги

Ти робиш для мене мільйон речей, але все, що я можу зробити, це продовжувати любити тебе! Я сподіваюся, ти знаєш, який ти особливий для мене. Я люблю тебе!

Дитинко, якщо б я міг відкрити тобі своє серце, ти б побачила, як я безнадійно закоханий у тебе! Ти – моє щасливе місце, і я люблю тебе!

Коли ти посміхаєшся мені, моє існування набуває сенс. Ти – найкращий подарунок для мене від Бога, яким я буду цінувати і поважати. Я дуже люблю тебе, моя дівчинка.

Ти з’явилася і змусила мене повірити в призначення, року і справжню любов. І так, ти все це для мене. Я так сильно люблю тебе, люба подруга.

Я кожен день дякую Богові за те, що він дозволив нам перетнутися і полюбити один одного. Я люблю тебе сьогодні, завтра і вічно!

Ти робиш моє життя стоїть того, щоб кататися верхи, і я по вуха закоханий в тебе, моя прекрасна і приголомшлива дівчина.

Я не вірив у казки, поки моє життя не стала схожа на казку! Моя принцеса, ти робиш моє життя гідної! Я так сильно люблю тебе!

Я піду за тобою нікуди і скрізь, якщо ти будеш продовжувати ось так тримати мене за руки. Мені так пощастило, що ти у мене є. Я люблю тебе!

Твоє щастя критично важливо для мене, тому що в ньому причина мого щастя. Нехай я зможу зробити тебе щасливою протягом усього твого життя! Люблю тебе, подруга.

Моя дорога подруга, фарби, які ти привносишь в моє життя, роблять її такою яскравою і чудовою. Ти змушуєш мене сходити за тобою з розуму знову і знову. Люблю тебе.

Любовне послання для нової дівчини

Ти була тією жінкою, яку я шукав, яка доповнювала б мене у всіх відношеннях. Я був щасливий у своєму житті з тих пір, як ти ввійшла в неї. Я люблю тебе всім серцем.

Кожну мить, яку я проводжу з тобою, безцінне. Я обожнюю дивні почуття, які ми відчуваємо, і я також обожнюю тебе, моя прекрасна дівчина. Я завжди буду поруч з тобою.

Мої слова заходять в глухий кут, коли я з тобою. Це серце говорить з тобою, і воно говорить, що любить тебе.

Дитинко, ти завораживаешь мене з першого дня, але з кожним днем я знаходжу все нові причини любити тебе сильніше. Будь ласка, будь моєю назавжди!

Життя була схожа на смертельний шторм, поки твоя любов не врятувала мене. Я тонув у відчаї, але тепер я парю на небесах. Я люблю тебе!

Я тону у всьому, що є в тобі кожен день, і я не шкодую, що вибираю тебе знову і знову. Ти моя дівчина, моя єдина донечка.

В той момент, коли я вперше побачив тебе, твоя усмішка підкорила моє серце. Ми були створені, щоб бути разом, і я не можу дочекатися, коли проведу з тобою залишок свого життя. Я так сильно люблю тебе, мила.

Ти завжди будеш центром мого серця. Я навіть не можу висловити, що я відчуваю до тебе. Ти жінка моєї мрії, і я завжди буду любити і обожнювати тебе.

Любовні смс-ки для подруги

Твоя усмішка – моя сама улюблена річ у світі! Я люблю тебе, дитинко!

Ангел, ти – найкраще, що трапилося зі мною. Я люблю тебе!

Дитинко, моє серце розбивається, навіть якщо я не бачу тебе цілий день. Я сумую за тобою!

Я міг би робити сто справ одночасно, але мій розум завжди думає про тебе!

Любов – це слово з чотирьох букв, але якщо б це був чоловік, то це була б ти, моя дівчинка.

Не вистачає ангела поруч зі мною. Приїжджай швидше, мила! З нетерпінням чекаю зустрічі з тобою!

Любити тебе – моя щоденна рутина, а тепло обіймати тебе – моє улюблене хобі!

Ти – причина кожного прекрасного ранку в моєму житті.

Я любив тебе вчора і люблю ще більше сьогодні!

Твій поцілунок – моя щоденна доза щастя і комфорту. Я так сильно нудьгую по тобі. Не можу перестати думати про тебе весь час!

Деякі люди занадто гарні, щоб їх можна було описати словами. Ти один з них.

Любовні цитати для подруги

“Твої слова – моя їжа, твоє дихання – моє вино. Ти для мене – все”. – Сара Бернар

Можливо, я не сказав тобі правду. Правда в тому, що ти не мій улюблений. Мій ти єдиний, мій перший і мій останній!

Любити тебе – все одно що бути оточеним благословення небес. Твоя любов змушує мене відчувати себе повноцінною!

Любов – це не зближення один з одним. Іноді це значить бути далеко один від одного, але все одно відчувати себе самими близькими один одному!

“Любила тебе вчора, люблю до цих пір, завжди любила і завжди любитиму”. – Елейн Девіс

Я ніколи не зустрічав людини, який виявляв би мені таку любов, повагу і розуміння. Хотів би я якось навчитися підбадьорювати тебе так, як ти подбадриваешь мене. Я тебе дуже люблю!

Я міг би любити тебе з багатьох причин. Але я вирішив любити тебе за те, що ти є, і за те, чим ти не є! Я люблю тебе!

Ніщо в цьому світі не зможе перешкодити мені думати про тебе. Ніхто в цьому світі не зможе зайняти те місце, яке ти займаєш в моєму серці!

“У всьому світі немає серця для мене, подібного твоєму. У всьому світі немає любові до тебе, подібної до моєї”. – Майя Анжелу

Я не починав жити, поки не зустрів тебе; любов до тебе надала моєму житті сенс і змусила мене продовжувати жити.

Любити тебе – це не моя слабкість. Це моя найбільша сила і моя найбільша впевненість. Тепер я ясно бачу, де моє майбутнє!

“Що б не сталося завтра або все життя, я щасливий зараз … бо я люблю тебе”. – День бабака

Моє серце до тебе ніколи не розіб’ється. Моя посмішка до тебе ніколи не померкне. Моя любов до тебе ніколи не закінчиться. Я люблю тебе!

Це неправда, що любов не створює кордонів, тому що моя любов до тебе створила кордону в твоєму серці, так що ніхто інший не може увійти.

У мене ніколи не було ні хвилини сумніву. Я люблю тебе. Я повністю вірю в тебе. Ти мій найдорожчий чоловік, сенс мого життя.

Коли ми обнімаємося, моє серце тріпоче. Коли ми цілуємося, моя душа горить. Я відчуваю себе щасливою, коли ми обнімаємося. Ми обидва всередині, любов – прекрасний. Я люблю тебе.

Любовні написи для подруги

Я сумую за твоїй посмішці, дівчинка! Приходь скоріше!

Просто не можу дочекатися зустрічі з тобою сьогодні, дівчинка! Відчуваю себе схвильованим!

Хвилини минають, як ціла вічність без тебе, дівчинка! Іди до мене скоріше!

Моє серце, яке я вклав у те, коли любив тебе. І ще є ти, кого я люблю більше, ніж себе.

У мене є дещо особливе для тебе, дівчинка! Так що приходь швидше, щоб дізнатися секрет!

Мій день здається нудним без тебе, дівчинко. Чекаю, коли побачу твою посмішку.

Дівчинка, я так за тобою сумую! Просто хочу, щоб ти була у мене перед очима.

Я хочу тримати тебе за руку, дівчинка. Так що йди до мене, зараз же!

Забавні любовні послання для подруги

Ти могла б бути де завгодно і з ким завгодно. Але ти вирішила бути тут і бути моєю дівчиною. Це відмінне рішення, тому що я дійсно люблю тебе!

Ти така мила, що майже як лялька Барбі. За винятком того факту, що ляльки не б’ються і ні на кого не кричать!

Я не знаю, який статус відносин мені слід використовувати для свого Facebook, бо там немає нічого під назвою “шалено закоханий”, що означає “Я з тобою”. Я люблю тебе.

Мені подобається цілувати тебе в губи, в лоб. Ти надто солодка, я б хотів, щоб ти була шоколадкою. І твоя косметика теж приємна на смак!

Я так загубився в твоїй любові, що не знаю, ким я був до того, як полюбив тебе. Все, що я знаю, це те, що я був народжений, щоб любити тебе!

Відносини схожі на в’язницю. іноді ви хочете втекти від цього, іноді тюремний охоронець занадто прекрасне, щоб ви могли подумати про втечу!

Жодна матеріальна річ не може висловити мою любов до тебе. І ти чекаєш, що для цього достатньо кількох слів? серйозно, мені потрібен словник, повний небесних слів!

Якби ти народилася за часів правління Клеопатри, мені довелося б битися з Юлієм Цезарем, щоб завоювати тебе. І Клеопатра була б так ревнива!

Кохана, я ніколи не хочу бачити сліз в цих прекрасних очах, тому що ти сумуєш за мене, я все одно знаю, що я чарівна! Так що, будь ласка, зустрінемося швидше!

Дитинко, ти знала, що найкрасивіше виглядаєш, коли зеваешь з відкритим ротом? Я думаю, що в такому вигляді ти абсолютно чарівна!

Солодкі любовні послання для неї

Я закриваю очі, і все, що я бачу – це ти. Ти весь час утешаешь мій розсіяний розум. Ніщо в цьому світі не може перешкодити мені любити тебе!

Всі сварки, які у нас відбуваються кожен день, просто більше не мають значення, коли я бачу твою посмішку в кінці дня! Якщо це не справжня любов, то що ж тоді?

Я не знаю нічого іншого в моєму житті, що приносило мені стільки радості, скільки твоє щастя приносить мені! Я просто не можу втриматися, щоб не зробити тебе щасливою!

Я абсолютно впевнений, що я був народжений, щоб любити тебе. Шкода, що ми не зустрілися кількома роками раніше, щоб провести ще кілька років разом!

Твоя любов – моє натхнення. Без тебе я просто не можу уявити, яким було б моє життя. Я радий, що Бог дав мені таку особливу, як ти. Я люблю тебе.

Цілую тебе, думаю про тебе, обіймаю тебе, пускаю тебе слину, сумую, мрію про тебе – це те, що я можу робити в будь-який час, в будь-якому місці і весь день безперервно. Я люблю тебе.

Наша любов подібна розі, распускающейся навесні. Вона продовжує зростати з плином часу. Вона вічна, як сонце. Я не можу існувати без тебе. Я так сильно люблю тебе.

Любов особлива, коли вона справжня, все, про що я думаю, – це я і ти, ти завжди в моїх думках, всі турботи і печалі залишилися позаду, я люблю тебе, моя дівчинка. Ти завжди будеш в моєму серці.

Якщо ти коли-небудь запитаєш мене, скільки разів ти приходила мені в голову, я б сказав, один раз. Тому що ти прийшов і ніколи не йшов. Я занадто сильно люблю тебе, моє серце!

Пояснювати тобі, як сильно і чому я люблю тебе, було б все одно, що описувати смак води. Це неможливо. Я просто люблю тебе!

Точно так само, як ніщо і ніхто не може наблизитися до того, щоб виглядати так само гарно, як ти, ніщо і ніхто не може наблизитися до того, щоб любити тебе так сильно, як я. Я люблю тебе.

Дама твоєму житті не тільки любить тебе всім серцем, але і піклується про тебе і підтримує в повній мірі! Це щось таке особливе, що можна бути обдарованим. Мати можливість ділитися своїми маленькими моментами кожного дня з жінкою своєї мрії – це воістину благословення! Якщо вам пощастить, ви можете розділити з нею свою подорож, не втрачайте часу і дайте їй знати прямо зараз! Цінуйте людини, яка так багато робить для вас! Кожен день надсилайте своїй дівчині любовні послання, які зачіпають її душу і змушують відчувати себе особливою! Любов – це те, що ніколи не слід приховувати, але висловлювати щедро. Так що скористайся цим шансом і відкрий своє серце, відправивши солодкі повідомлення своїй дівчині! Якщо ви хочете, щоб ваша дівчина назавжди залишилася вашим партнером, не забудьте зробити її щасливою цим простим, але турботливим способом! Сподіваюся, повідомлення, згадані тут, допоможуть вам передати свою любов та побажання.