Категорії
Різне

65 Повідомлень про співчутті при роздільному проживанні або розлучення

Повідомлення про співчутті при розлученні: Розірвання шлюбу чи розлучення – це дійсно сумна подія для будь-якої подружньої пари. Воно може розколоти сім’ї в мить ока. Пара, яка проходить через цю складну процедуру, сильно страждає сама по собі. Все, про що вони можуть попросити, – це трохи підтримки та добрих побажань від своїх відповідних сімей, друзів і знайомих. Тому людині потрібно простягнути руку комусь, хто переживає розлучення або страждає від травми. Наведені нижче повідомлення були б ідеально корисні для цієї справи.

Повідомлення про співчутті при розлученні

Розлучення – це не кінець світу; будь ласка, тримайтеся. Нехай Бог направляє вас.

Прийміть мої щирі співчуття у зв’язку з цим несподіваним подією у вашому житті. Сподіваюся, що з часом у вас все налагодиться. Залишайтеся сильними і бережіть себе!

Життя не для всіх проходить гладко, але я сподіваюся, що ви не впадете духом після цього прикрого інциденту. Ми тут заради вас.

Я знаю, що ви переживаєте важкий етап свого життя, але я сподіваюся, що цей етап вашого життя закінчиться дуже скоро. Нехай Бог благословить вас прийдешнім нескінченним щастям.

В житті бувають моменти, коли стає важко справлятися з обставинами. Один з таких моментів – це коли ви переживаєте розвід. Я посилаю вам свої молитви і найкращі побажання, щоб ви одужали і почали все спочатку.

Моя люба сестра, ти сильна жінка. Просто пам’ятай, що розлучення – це всього лише випробування від Бога. Ти, безсумнівно, знайдеш кращого людину, з якою зможеш жити довго і щасливо.

Моє серце болить від усвідомлення того, як сильно ви страждаєте з-за вашого розлучення. Тому, будь ласка, дозвольте нам допомогти вам в цей складний момент вашого життя.

Ти волів постояти за себе, а не вести нещасливе сімейне життя. Ти такий хоробрий, люблю тебе.

Мені дійсно шкода чути про ваше розлучення. Я щиро сподіваюся, що в кінці кінців ви зможете це подолати.

Розлучення – це складна річ, але набагато важче пережити його, коли ти один. Тому, будь ласка, поділися своїми бідами з усіма, хто тобі доріг!

У мене болить серце, коли я бачу, як ти страждаєш, але ти воїн. Пам’ятай це, мій друг.

Моє серце звертається до вас у цей важкий час. Бажаю, щоб ви змогли відкрити себе як більш щасливої людини у майбутній життя.

Сподіваюся, ти не звинувачуєш себе або щось в цьому роді. Ти вчинила правильно. Завжди поруч з тобою, кохана.

Мені дуже шкода, що життя запланувала для тебе це сумна подія. У цей важкий час ти завжди можеш покластися на мене в будь-якій підтримці!

Посилаю теплі обійми і поцілунки. Ця смуток теж пройде, люблю тебе дуже.

Прийняти рішення про розставання – нелегке рішення. Але ти постояв за себе, і вистояв твердо. Сподіваюся, це принесе мир у вашу майбутню життя.

Біль може здаватися нескінченною, але вона пройде, тримайся і знай, що я завжди тут для тебе.

Слова підбадьорення для одного, переживає розлуку

Приятель, я знаю, що ти переживаєш один з найважчих періодів свого життя. Я сподіваюся, що це скоро закінчиться, і ти зможеш почати своє життя з нескінченного щастя.

Переживати період розлуки важко, але я вірю, що ти найсильніший чоловік, здатний подолати цю ситуацію. Мої побажання і молитви завжди з тобою, мій дорогий друже!

Дорогий друже, ти переживаєш важкий період у своєму житті, але пам’ятай, що це всього лише випробування від Бога. Зберігай терпіння і сподівайся, що цей етап скоро закінчиться.

Будь ласка, не здавайся, мій друг! Я розумію, що ти переживаєш важкий період у своєму житті, але пам’ятай, що життя є спосіб зробити тебе сильнішим. Так що продовжуй посміхатися і радіти!

Не хвилюйся, мій друг! Як тільки цей етап розлуки закінчиться, ти станеш сильнішими, мудрішими і більш зосередженим, щоб вести благословенну життя, повне щастя і процвітання. Бережи себе, приятель!

Слова підбадьорення для розлученого чоловіка

Я хочу передати вам свої добрі побажання і позитивну енергію на початку вашого нового життя. Бажаю, щоб цей важкий час скоріше минуло!

Розрив шлюбу – це дуже важка ситуація для подолання, але це не кінець світу. Ви скоро приїдете від цього і знову засияете!

Не обтяжуй себе всіма печалями поодинці. Я тут, щоб підставити своє плече, приятель.

Ви вже закрили главу свого шлюбу, але ви все ще можете написати нову для себе. Прийміть мої добрі побажання на майбутнє!

Я так пишаюся тобою за те, що ти вибрала правильний вчинок. У тебе все буде добре; я тут заради тебе.

Я сподіваюся, що цей хворобливий етап скоро пройде, і ти зможеш знову розквітнути. Ти заслуговуєш всякого щастя у свого майбутнього життя!

Я хочу висловити своє глибоке співчуття у зв’язку з цією жахливою новиною. Вам не обов’язково нести все це тягар поодинці. Ви завжди можете на мене розраховувати!

Замість того, щоб шкодувати про минуле, я закликаю вас зосередитися на собі, мислити позитивно і піклуватися про своє здоров’я! Ви можете подолати це!

Слова підбадьорення для розлученої жінки

Шлюб відняв у тебе так багато сил, радий, що ти зміг піти від себе. Найкращі побажання на майбутнє.

Ти чудова, любляча і дбайлива жінка, і ми тебе дуже любимо. Ми від усього серця підтримуємо тебе в твоїй майбутнього життя!

Ніколи не пізно почати своє життя спочатку і подивитися на неї з іншої точки зору. Я впевнений, що ти знайдеш свій власний шлях.

Можливо, вам здається, що відтепер життя стане важче, але я повинен нагадати вам, що за кожною темною хмарою ховається сонце.

Вам завжди дозволено віддати своє щастя чому-небудь іншому. Я сподіваюся, що ви справитеся від цього етапу і у вас буде найкраща життя для себе!

Не приймайте близько до серця різкі коментарі. Я вірю, що ви проробили величезну роботу. Пишаюся вами.

Я знаю, що таке розбите серце, і знаю, що я все в одному дзвінку від тебе – завжди тут, поруч з тобою.

Я співчуваю тим стражданням, через які ви зараз проходите. Хай майбутня життя не принесе вам нічого, крім миру, процвітання і щастя.

Життя схожа на американські гірки, що складаються з злетів і падінь. Не дозволяйте розлучення тягнути вас вниз. Думайте позитивно і бережіть себе!

Співчуття при розлученні

Нехай ця нова глава життя допоможе вам стати краще. Висловлюю свої співчуття у зв’язку з такими новинами.

Нехай ці труднощі закінчаться і допоможуть вам бути в кращій формі. Посилаю теплі обійми і любов.

Сподіваюся, ти знаєш, що ти хоробріше, ніж думаєш. Не дозволяй нікому збити тебе з пантелику; лікуйся у своєму темпі.

Життя не завжди легка, але я сподіваюся, що ви не втрачаєте надію з-за цього прикрого інциденту. Ми тут, щоб підтримати вас.

Я сподіваюся, що цей важкий час швидко закінчиться, і ви знову зможете рухатися вперед. Ви заслуговуєте будь-якого щастя у своєму житті!

Мені шкода чути про своє розлучення. Не втрачай надію тільки тому, що на цей раз все пішло не так, як планувалося. У світу на тебе великі плани.

У мене розривається серце, коли я дізнаюся, через які важкі часи ви проходите в результаті вашого розлучення. Тому, будь ласка, дозвольте нам підтримати вас у цей важкий період вашого життя.

Мені дійсно сумно чути про своє розлучення. Тобі, мабуть, нелегко одного. Я щиро сподіваюся, що скоро у тебе все налагодиться.

Ще не пізно почати все спочатку і подивитися на своє життя під новим кутом. Я впевнений, що скоро ти знайдеш свій власний шлях.

Цитати про розлучення

“Розлучення відбуваються на небесах”. – Оскар Уайльд

“Розлучення – психологічний еквівалент потрійного коронарного шунтування”. – Мері Кей Блейклі

“Розлучення подібний до ампутації: ти переживаєш його, але від тебе залишається все менше”. – Маргарет Етвуд

“Любов – це подорож, повне відкриттів, шлюб — мета, а розлучення – рятувальна експедиція”. – Хелен Роуленд

“Розлучення – це декларація незалежності, яку підписали тільки двоє”. – Джеральд Ф. Ліберман

“Розбите серце – це втрата. Розлучення – це аркуш паперу”. – Тейлор Дженкінс Рід

“Коли двоє людей вирішують розлучитися, це не ознака того, що вони “не розуміють” один одного, а ознака того, що вони, принаймні, почали розуміти”. – Хелен Роуленд

“Розлучення – це співвідношення 50 на 50, і це може бути ряд дрібниць, які в кінці кінців зведуть вас з розуму”. – Чи Радзивілл

“Половина шлюбів закінчується розлученням, і є по-справжньому нещасливі”. – Джоан Ріверс

“Розлучення – це не вина дитини. Не кажіть дитині нічого поганого про своєму колишньому, тому що насправді ви просто створюєте дитині біль”. – Валері Бертінеллі

“Будь-хто, хто розлучається, проходить через багато болю, але ти виходиш з неї”. – Рейнольдс

“Ви знаєте, чому розводи такі дорогі? Бо вони того варті”. – Віллі Нельсон

“Розлучення – не така вже трагедія. Трагедія – залишатися в нещасливому шлюбі, вчити своїх дітей неправильним поняттями про кохання. Ніхто ніколи не вмирав від розлучення “. Дженніфер Вайнер

“Коли люди розлучаються, це завжди така трагедія. У той же час, якщо люди залишаються разом, може бути ще гірше “. – Моніка Беллуччі

Шлюб – це зв’язки, які зближують двох людей і створюють прекрасну сім’ю. Шлюб неповним без присутності близьких і найулюбленіших людей. Але точно так само розставання не може пройти гладко, якщо обидві залучені сторони не отримують достатньої кількості любові, психологічної підтримки та добрих побажань. Розлучення – це важкий вибір, який потрібно зробити, і ще більш важкий, виснажливий процес, через який треба пройти. Людині навряд чи можливо подолати цю важку битву в поодинці. Невелика підтримка з боку родичів, друзів або колег дуже важлива для того, хто страждає на самоті. Наведені тут повідомлення з співчуттями при розлученні дуже допоможуть висловити щире співчуття і добрі побажання дорогій людині.