Категорії
Різне

Вибачення і извинительные абзаци для нього

Извинительные абзаци для нього: образити когось дуже просто; ми навіть не усвідомлюємо, що завдаємо йому біль, поки не заподіємо її несвідомо, і ми нічого не можемо зробити, щоб скористатися цим моментом і заподіяти біль у відповідь. Але що ми можемо зробити, так це попросити пробачення, але ніколи не буває легко знайти відповідні слова, щоб принести значущі вибачення. Якщо ви шукаєте абзаци з щирими вибаченнями для свого хлопця або чоловіка, у нас є відмінна підбірка для вас. Виберіть самий зворушливий абзац з вибаченнями для нього і відправте абзац своєму партнеру з вибаченнями.

Вибач мене за нього

Я прошу вибачення за те, що посварився з тобою. Мені слід було бути більш терплячим і розуміючим. Це моя вина, що я так швидко розлютився і не зміг вислухати тебе. Я щиро жалкую. Будь ласка, прийми мої вибачення, дорога.

Ти кохання всього мого життя. Я б швидше заподіяв біль собі, ніж тобі, але, будь ласка, прости мене, якщо я заподіяв тобі біль. Від усього серця мені шкода, і я люблю тебе до самої місяця і назад.

Любов моя, моя найдорожча любов. Якщо ти пообіцяєш пробачити мене в останній раз, я обіцяю не повторювати ту ж помилку знову. Я завжди буду пам’ятати, що не слід повторювати цю помилку; Я міг би вчинити інші помилки, але не цю. Я щиро обіцяю, стусани, обіцяю. Прости мене? Будь ласка.

Ти знаєш, що ти найважливіша людина в моєму житті, і я б ніколи не зробив нічого, що могло б заподіяти тобі біль? Ти віриш, що я зроблю що-небудь, щоб заподіяти тобі біль? Будь ласка, прости мене, якщо я чимось образив тебе, дитинко. Я зроблю все, щоб ти простив мене, просто дай мені знати, що я можу зробити.

  Бережіть повідомлення для друзів

Подивися на мене, я такий милий чоловік. Як ти взагалі можеш турбуватися з-за такої людини? Перестань гніватися на мене і обійми мене. Негайно, швидко! Прямо зараз! І ще, мені шкода, що я вивів тебе з себе. Мені дійсно шкода.

Люба, повір мені, я ніколи не мав брехати тобі про це, але я зробив це заради тебе, і брехні ставало все більше і більше. Я збрехав, щоб приховати той факт, що я брешу, і я жахливо себе почуваю з-за цього. Будь ласка, прийміть мої вибачення.

Я прошу вибачення. Я не хотів заподіяти тобі біль. Я ніколи не зміг би навмисно заподіяти тобі біль. Набагато більше мене вбиває бачити, як тобі боляче. Я жалкую про все. Будь ласка, прийми мої вибачення, любов моя. Мені дуже шкода.

Ти знаєш, що якби мені довелося вибирати між світом і тобою, я б вибрала тебе? Тому що ти – центр мого всесвіту. Отже, як я могла жити після того, як засмутила тебе? Вибач, любов моя. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Пробач. Я жахливий партнер. Як тільки ти пробачиш мене, я обіцяю, що вислухаю твою версію аргументації і коректно роз’ясню тобі свою. Ми разом знайдемо рішення, як і належить у відносинах. Будь ласка, прийми мої вибачення, любов моя.

Зворушливі абзаци жалю для нього

Мені щиро шкода, мила. Ти можеш карати мене, але не ненавидіти. Я можу миритися з тим, що ти не розмовляєш зі мною стільки, скільки тобі потрібно, але я не можу змиритися з твоєю ненавистю до мене. Для мене ти – все, що у мене є.

Я міг би змиритися з втратою себе, але втратити тебе нестерпно. Будь ласка, прости мене і дозволь мені любити тебе ще раз. Я намагався, але не вірю, що зможу любити когось, крім тебе. Я не повинен був змінювати тобі. Будь ласка, прости мене і прийми ще раз.

Я піду на все заради тебе. Я готовий зробити для тебе все, що завгодно, якщо це змусить тебе пробачити мене. Ти для мене все. Будь ласка, прийми мої вибачення. Я сумую за тобою. Мені шкода.

Втративши тебе, я зрозумів, наскільки я той, ким я є, завдяки тобі. Я сумую по тобі, а без тебе я відчуваю себе спустошеним і самотнім. Не могла б ти, будь ласка, пробачити мене і знову взяти? Я люблю тебе. Я щиро люблю тебе. Пробач мене за все.

Вибач, дитинко. Я ніколи не зможу пробачити себе, якщо ти не простиш мене. Я не можу спати, їсти або дихати з-за того, як сильно я образив тебе. Будь ласка, прости мене в останній раз. Я більше ніколи не зроблю нічого, що могло б заподіяти тобі біль.

Я заподіяв тобі біль найжахливішим з можливих способів. Ти любила мене беззастережно, так самовіддано, а все, що я зробив, це заподіяв тобі біль і змінив тобі у відповідь. Але, в останній раз, пробачиш ти і приймеш мене? Присягаюся, я більше ніколи не буду брехати тобі заподіювати біль. Будь ласка. Я люблю тебе.

Мені слід було бути більш обережним у своїх словах і діях; я не знав, як сильно завдаю тобі біль, поки не стало надто пізно. Будь ласка, прийми мої щирі вибачення. Дозволь мені загладити свою провину. Будь ласка, я готовий зробити все, щоб все виправити, щоб ти відчула себе краще.

Я приношу вибачення за те, що сперечався з вами. Мені слід було приділити більше уваги тому, що ви говорили, і спробувати зрозуміти вашу точку зору. Мені шкода. Мені слід було бути більш співчутливим. Будь ласка, прийми мої вибачення, любов моя.

Пробач. Я знаю, що не повинен був брехати тобі. Це моя вина, що я збрехав. Будь ласка, прости мене, будь ласка, дозволь мені вибачитись перед тобою. Присягаюся, я більше ніколи не буду тобі брехати. Ти дуже важливий для мене; я хочу бути чесним з тобою.

Коли ви любите когось, ви часто в кінцевому підсумку заподіюєте йому найбільшу біль, чи то своїми словами чи діями. Бувають моменти, коли помилки прості, наприклад, щось забуваєш або говориш невинну брехню, але іноді серйозні помилки, наприклад, велика сварка або обман, і у всіх цих випадках ви повинні вибачитися перед своїм партнером і дати йому зрозуміти, як сильно ви шкодуєте про те, що заподіяли йому біль. Ми підготували безліч змістовних і довгих абзаців з вибаченнями для подібних ситуацій, у тому числі милі, романтичні, сумні й емоційні абзаци для нього. А також листи з щирими вибаченнями в таких обставинах, як сварки, бійки, брехню чи обман. Всі ці щирі і зворушливі параграфи з вибаченнями готові для того, щоб ви передали їх своїм парубку або чоловікові, щоб вибачитися за свої проступки. Ми сподіваємося, що ви знайдете відповідний параграф, який точно передасть ваші емоції.