Категорії
Річниця весілля

Прикольні привітання з річницею, повідомлення і цитати

Прикольні побажання на річницю: Календар життя виділяє особливий день для одружених людей. Зазвичай званий річницею, це день, який повертає вас до початку. До того моменту, коли почалося подорож сімейного життя. Кожна людина потай любить згадувати про щасливу подію своєї річниці. Чому б не використати ці забавні моменти по максимуму і не відправити своїм друзям і родині веселе привітання з річницею? Давайте перенесемо трохи гумору в ваші привітання з річницею і змусимо ваших близьких посміхнутися. Надішліть їм кілька забавних привітань з річницею прямо зараз!

Забавні побажання на річницю весілля

З річницею, любов моя. Дякую тобі за те, що вийшла за мене заміж, і прошу вибачення за те, що вийшла за мене заміж.

З річницею, дорога. Спасибі тобі за те, що завжди вірила в мене, навіть в ті моменти, коли я не вірила в себе.

Я припускаю, що Бог, мабуть, приклеїв трохи суперклею між вами двома в день вашого весілля. Ви обидва виглядаєте такими прив’язаними. Прекрасною річниці!

Ти завжди правий, а я завжди неправий. Ось чому ти вибрав мене, а я вибрав тебе. З річницею!

З річницею. Я думаю, ви вже зрозуміли, чому слово ‘Бакалія’ більше пов’язано з шлюбом, чим з любов’ю!

З річницею людини, який терпів мене ще один рік. Ти заслуговуєш медалі за те, що пережив ще один рік мого божевілля.

З ювілеєм жінку, яка вийшла за мене заміж! Якщо ми пережили (ювілейний рік) роки, я впевнений, ми зможемо пережити ще сотню.

З річницею, приятель! Вітаю з завершенням ще одного “сумного” року.

Річниця весілля – це святкування дуже багатьох речей. Любов, довіру, партнерство, сварки, терпимість і наполегливість, і цей список можна продовжувати до тих пір, поки він не стане таким: ‘Ну, що ж нам святкувати?’

Шлюб – це мильна опера, над якою ви смієтеся в соціальних мережах, але ви все одно повинні дивитися її, тому що вона подобається вашій мамі!

Всякий раз, коли я бачу вас двох, це змушує мене замислитися, чи живий Шекспір пише він сонети про вашому романі. З річницею вас обох! Ніколи не міняйтеся.

Якщо я зроблю самогубство, ти будеш першою підозрюваної у списку. З річницею, любов моя!

Життя занадто коротке, щоб бути в тривалому шлюбі. Чи Не так, люба? З річницею!

Я зрозуміла, що шлюб – це боксерський ринг. Спасибі тобі, партнер, за те, що вбив у мене трохи здорового глузду. Люблю тебе.

Лев Толстой написав про нас книгу. Вона називалася “Війна і мир”. З річницею, дорога!

Шлюб – це подорож, яка відводить вас від ‘ти кращий, кого я коли-небудь знав” до “ти ні на що не придатний”. З річницею!

Шлюб – це як бути замкненим у камері з посмішкою на обличчі. Мені дуже шкода вашого чоловіка / дружину. У будь-якому випадку, з річницею весілля!

З річницею! Той, хто сказав, що шлюб подібний до в’язниці, очевидно, не збрехав. Дозволь мені внести заставу за тебе, а ти можеш внести заставу за мене, може бути, на тиждень. Просто жартую. Я люблю тебе.

У ці дні я часто ловлю себе на тому, що посміхаюся. Повинно бути, я сходжу з розуму, або, можливо, це через тебе, люба. З річницею!

Я кинув дивитися комедійні шоу, тому що мені подобається спостерігати, як ви двоє сваритеся в тій комічній манері, в якій ви завжди це робите. Вітаю з річницею вашої!

З ювілеєм чоловіка, у якого збереглися всі волосся, велика частина зубів і тільки половина розсудливості. Ти старієш, як марочне вино, і я люблю тебе.

З річницею мого партнера по пустощів! Вип’ємо за ще один рік подшучіванія один над одним і створення спогадів, які ми ніколи не забудемо. Люблю тебе, моя дурна любов.

Прикольні побажання на річницю весілля для пари

Вижити в шлюбі складно, але завдяки вам це здавалося таким легким. З річницею!

Вітаю вас з ювілеєм. Нехай Бог благословить вас терпіння в спілкуванні один з одним.

Коли я дивлюся на вас двох, я розумію, що любов дійсно змушує людей жити довше. Бажаю вам всього найкращого в цей день!

Вау, я тільки що бачив, як ви постаріли разом зі своєю річницею. Дозвольте мені побажати щасливої річниці весілля вам, двом літнім істотам!

Вся справа в любові та повазі, поки ви розумієте, що ваші батьки заманили вас обох у пастку, змусивши страждати так само, як страждали вони самі! З річницею!

Шлюб – це терпимість один до одного і надія, що з цього вийде щось хороше. На жаль, кінцева нагорода, яку ми отримуємо, – божевілля. З річницею!

Щасливі дні закінчилися, настав час бути нещасними. З річницею вас, прекрасні люди!

Сьогодні вже річниця вашого весілля. Хіба не вчора я побачив вас у вівтаря? Час дійсно летить швидко. Нехай воно розтягнеться ще на кілька років. З річницею вас двох!

Ви двоє пережили ще один рік пердежей і отрыжек один одного. Нехай ваша любов продовжує зростати, а метеоризм зменшується. З річницею!

Вітаємо з новим роком терпимого ставлення до примх і дивацтв один одного. Ви обидва справжні чемпіони! З річницею!

Прикольні побажання чоловікові на річницю весілля

Вітаю з річницею від самого милого людини, яку ти коли-небудь зустрічав у своєму житті. Будь вдячний за мою присутність у твоєму!

Ти як провід під напругою, тому що всякий раз, коли я поруч з тобою, я відчуваю іскри любові. З річницею!

У тебе може бути багато претензій до мене, але, люба, повір мені, вони такі ж шкідливі, як і ти. З річницею!

В цей особливий день я хочу, щоб ти знав, що ти самий милий чоловік, якого я коли-небудь знала. Хотіла б я налити тобі в чашку гарячої кави і з’їсти живцем!

Спасибі тобі, чоловік, за те, що ти мій особистий банк. Знай, що твій клієнт щиро любить тебе. До речі, з річницею.

Мій чоловік – розчинник з низькою температурою кипіння. Але коли я цілу його, його гнів випаровується. З річницею, моя друга половинка.

В твою річницю я хочу, щоб ти знала, як сильно я люблю дратувати тебе. Дякую що терпиш мене, моя дорога.

Вип’ємо за ще один рік любові один до одного і сміху один над одним із-за неправильного вибору партнерів. З річницею!

Вітаю з річницею чоловіка, від якого у мене досі завмирає серце. Вип’ємо за ще один рік, наповнений радістю, любов’ю і створює спогади, які ми не згадаємо до наступного року.

Пройшов ще один рік нашого спільного життя з моїм коханим коміком. Спасибі, що завжди примушуєш мене сміятися і безмежно любиш мене. З річницею, любов моя.

Прикольні побажання дружині на річницю весілля

Шлюб – це поле битви, де дружина завжди перемагає. Бажаю вам ще стільки перемог! З річницею!

Сьогодні я святкую день, коли ти, нарешті, відмовилася від спроб знайти чоловіка краще за мене. З річницею, любов моя!

Я думала сходити в кондитерську, але у мене вдома вже є найсмачніше блюдо на світі. З річницею, дорога!

Вітаю з річницею другого по красі людини на цій землі. Перший, очевидно, це я!

З квітами в руках і посмішкою на обличчі я радію за те, що ми обидва живі донині. З річницею!

Моя дружина зробила мене релігійним. Тепер я щодня молюся до Бога про порятунок. З річницею, мій прекрасний демон.

Прекрасні речі в житті часто недовговічні. І все ж мені пощастило тримати тебе за руку по сей день. З річницею, любов моя!

У цей самий день я надряпав своє ім’я на надгробку в честь весілля. Дивно, але моя дружина зробила мою загробне життя жахливо чудовою. З річницею!

Я хотів зводити тебе в ресторан, але потім зрозумів, що ні один шеф-кухар не зможе приготувати краще тебе. Давай відсвяткуємо цей день вечерею при свічках будинку!

Ти маєш повне право називати мене божевільною; саме такими стають чоловіки, коли одружуються на такий, як ти! З річницею!

Прикольні привітання з річницею для друзів

Якщо любов – це сон, від якого ти не хочеш прокидатися, Шлюб – це КОМА, від якої ти не можеш прокинутися! З річницею!

Ти міг би бути ким завгодно, але ти вибрав бути актором, як і я. З річницею, мій друг.

З точки зору статистики, ви, хлопці, – виняток. Це ненормально, коли люди люблять одне одного так, як ви, діти, любите __ років у шлюбі. З річницею.

Ти знаєш, ваш шлюб не буде благословенним, якщо ти не запросиш своїх друзів на свою річницю. З найглибших куточків мого серця твій ангел-зберігач бажає вам обом щасливою річниці.

Моя подруга, я хотіла б привітати тебе з хорошою турботою про твоє приймальному партнері-переростке. З річницею і продовжуй в тому ж дусі.

Друг мій, я хотів би нагадати тобі, що все, що в надлишку, шкідливо для твого здоров’я. Але також пам’ятай, що твоя дружина завжди права. Нехай твій ювілей осяє тебе новим світлом!

Це дійсно чудово, що ваш партнер терпів вас стільки років. З річницею!

Якщо ви хочете, щоб шлюб був довгим, ГОТУЙТЕ ВСІ СТРАВИ САМІ! А якщо ви не знаєте, як це робиться, будь ласка, заходьте до мене іноді. Повірте мені, я став експертом!

Досить інтригуюче дізнатися, що ти дійсно прожив стільки років у шлюбі, приятель! І вижив! лол

Приємно бачити, що тобі дійсно вдалося пережити щось більше року, мій друг. І найголовніше, це твій ювілей! ЛОЛ! Жарти в сторону, з річницею.

Я думав, ти назавжди залишишся холостяком, враховуючи твій рівень інтелекту, приятель! Але ось ти святкуєш річницю свого шлюбу! 😀

Прикольні побажання батькам на річницю весілля

Ви дратуєте один одного, але в той же час так привабливі для всіх нас. З річницею, дорогі мама й тато!

Мама і тато, ви встановили новий рекорд. Ви спали один з одним останні (кількість) років. Ні, вам це не сниться. Це ваша річниця.

Зрештою, кращий результат вашого шлюбу – це я! Вітаємо з річницею двох самих чудових батьків, які тільки можуть бути у людини.

На Олімпійських іграх шлюбу ви завоювали медалі за те, що народили таких розумних, гарних дітей, як я. З річницею, мама і тато.

Уявіть маленької дитини, якому доводиться мати справу з лайкою пари, об’єднаної любов’ю. На щастя, маленька дитина виживає. Дитина передає свої найтепліші побажання з нагоди річниці їх.

Мама, можливо, ти втрачаєш пам’ять, але тато подбає про те, щоб у вас обох залишалися нові спогади. З річницею вас обох!

Від вас двох я навчилася беззастережно любити один одного і довірливо сміятися один над одним. З річницею самих чудових батьків в світі!

Ви найкраща пара, яку я коли-небудь бачив. Любов і довіру, які ви поділяєте, ймовірно, залишаться пережитками минулого в наш час. З річницею!

Кумедні цитати на річницю весілля

“Я буду любити тебе, навіть коли ти станеш старою і зморшкуватою”. – Лаурелл К. Гамільтон

“Річниця шлюбу – це свято любові, довіри, партнерства, терпимості і завзятості. Порядок проведення залежить від конкретного року”. – Підлога Суїні

“Вітаю! Вітаємо з ще одним роком страждань”. – Невідомо

“У моєму будинку я головний, моя дружина – просто особа, яка приймає рішення”. – Вуді Аллен

“Шлюб – це обмін. Краще віддай це їй, або вона все одно це прийме”. – Джої Адамс

“Любов сліпа, але шлюб по-справжньому відкриває очі!” – Невідомо

“ Вийти заміж за чоловіка – все одно що купити щось, чим ти довгий час захоплювалася у вітрині магазину. Можливо, вам сподобається, коли ви принесете його додому, але воно не завжди поєднується з усім іншим “. – Джин Керр

“Аптеки розуміють життя. Ось чому ювілейні листівки та листівки з виразом співчуття знаходяться поруч один з одним”. – Невідомо

“Мені подобається бути заміжньою. Це так здорово – знайти особливу людину, якого ти хочеш дратувати все життя”. – Рита Раднер

“Обручка – це найменші наручники, коли-небудь зроблені, я радий, що мудро обрав свого співкамерника”. – Невідомо

“Зосередьтеся на постійній зміні і зростання, щоб переконатися, що ви той, кого ваш чоловік вибрав би сьогодні”. – Доктор Стівен Крейг

“Хороший шлюб був би між сліпий дружиною і глухим чоловіком”. – Michel De Montaigne

“Шлюб не дає ніяких гарантій. Якщо це те, що ви шукаєте, ідіть і живіть з автомобільним акумулятором “. – Ерма: Бомбек

“Шлюб – це цирк з трьома кільцями: обручкою, обручкою і стражданням”. – Честер Вулі

“Ми всі трохи дивні, і життя трохи дивна, і коли ми знаходимо когось, чия дивина сумісна з нашої, ми єднаємося з ним, відчуваємо взаємну дивина і називаємо Любов’ю”. – Доктор Сьюз

Можуть пройти роки, але кожен рік настає особливий день, відомий як річниця, який змушує нас зробити подорож по доріжці спогадів. Це повертає нас до особливого дня, коли коханий чоловік зв’язав себе узами шлюбу. Не встигаємо озирнутися, як проходять роки неспокійною подружнього життя. Подружнє життя залишить у нас гірко-солодкі спогади, і ці спогади служать нагадуванням про подорож у човні шлюбу. У цій подорожі приховано безліч матеріалу для комедії. Звичайно, в сімейному житті є неабияка частка злетів і падінь. Для деяких сімейне життя – це справжня комедія. Всі люблять від душі посміятися. Отже, ознайомтеся з деякими з наших користувальницьких смішних побажань до річниці і зробіть свої побажання до річниці повними гумору і веселощів.