Категорії
Різне

Повідомлення з вибаченнями для подруги – цитати з вибаченнями для неї

Повідомлення з вибаченнями для подруги: У здорових відносинах бувають сварки, але, зрештою, вони повертаються до того, щоб бути коханцями. Щоб зробити перехід більш плавним, вам потрібні милі, емоційні, романтичні, довгі (іноді кумедні) повідомлення з вибаченнями або цитати для вашої дівчини. Всі ми робимо помилки, але коли ми шкодуємо про них, нам потрібні повідомлення з вибаченнями. Але їх важко сформулювати, особливо коли ви приходите в себе після сварки. Тому ми зібрали кілька извинительных висловлювань для вашої дівчини, які ви можете відправити залежно від динаміки ваших відносин. Незалежно від того, як виглядають ваші стосунки, ви можете відправити їй повідомлення з вибаченнями нижче і подякувати нас пізніше!

Повідомлення з вибаченнями для подруги

Я шкодую від усього серця, що заподіяв тобі таку біль. Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе.

Проси мене зробити все, що забажаєш. Я зроблю для тебе все. Але, будь ласка, прийми мої вибачення. Мені шкода.

Я обіцяю тобі, що з цього моменту я буду кращою людиною і ніколи більше не заподію тобі біль. Пробач.

Я знаю, ти сердишся на мене, і ніщо так не розбиває моє серце, як це. Будь ласка, прости мене на цей раз? Я клянуся, що більше не повторю такої поведінки. Я так сильно люблю тебе.

Я буду продовжувати намагатися, незалежно від того, скільки разів ти відмовляєшся пробачити мене. Ти заслуговуєш такої великої любові.

Я знаю, ти сердишся на мене, і ніщо тебе не заспокоїть, але знай, що ти – мій кінець і мій початок. Я не можу дочекатися, коли проживу з тобою залишок свого життя, тому, будь ласка, прости мене за цей раз.

Пробач, що розчарував тебе, і ти так розізлився, а також засмутився дурного вчинку. Мені слід бути обережніше, але я не був, мені дуже шкода. Якби я міг, я б повернувся в минуле і змінив свої дії, оскільки я не можу, я хочу вибачитися. Будь ласка, дай мені ще один шанс, дорога подруга. Я так сильно люблю тебе.

Мені страшенно шкода, що я заподіяв тобі біль, любов моя. Я б зробив все, щоб повернути твоє усміхнене обличчя. Ти кохання всього мого життя, зіниця мого ока. Будь ласка, прости мене, люба подружка.

Після всього шкоди, який я зробив, я тут, щоб сказати тобі, що жалкую, і мені щиро шкода, любов моя.

Пробач, що я погано поводився з тобою. Ти знаєш, як сильно я тебе люблю. Повернися до мене знову.

Я заподіяв біль людині, який був втіленням мого щастя. Якщо вона простить мені на цей раз, я обіцяю бути її втіхою і щастям будь-якою ціною.

Я прошу вибачення за те, що викликав сльози на ваших очах, але я зробив це не навмисно. Будь ласка, прости мене.

Мені слід бути обережніше зі словами. Будь ласка, прийми мої вибачення. Я люблю тебе.

Я впевнений, що ти не зможеш довго на мене сердитися. Будь ласка, прийми мої вибачення, Сердита моя пташка.

Єдине, чого я хочу прямо зараз, це все виправити між нами. Мені так шкода, дитинко, що я так збуджений. Будь ласка, прости мене, люба подруга.

Заслуговує моя помилка вибачення, вирішувати тобі, але все, що я можу зробити, це сказати, що шкодую.

Я знаю, що створюю непотрібні суперечки між нами. Я обіцяю тобі, що більше так не зроблю. Пробач.

Пробач, що вів себе як ідіот; я не хотів бути таким. Я сподіваюся, ти знайдеш у своєму серці сили пробачити мене і дозволиш мені знову любити тебе.

Я відшкодую його всі дні, які я зіпсував. Будь ласка, прости мене. Я шкодую.

Я не мав на увазі ні одного з тих різких слів, які сказав раніше. Я прошу вибачення за те, що був незрілим. Будь ласка, прости мене.

Повідомлення з вибаченнями для неї

Сподіваюся, ти знаєш, що лише ти – кохання всього мого життя. Мені дійсно шкода, якщо я коли-небудь змушував тебе відчувати щось менше. Ти – мій світ, моє все. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Я не можу бачити, як ти засмучуєшся чи злишся на мене. Тому, будь ласка, прийми мої вибачення і трохи посміхнися? Це дуже багато значить для мене, дорога принцеса.

Я не можу змінити того, що зроблено, але я хотів би від усього серця вибачитися за свої дії. Без тебе моє життя втратить всякий сенс, якщо тебе не буде поруч. Будь ласка, вибачте мене, я не буду повторювати.

На жаль, все, що я можу сказати, це вибачитися за те зло, яке я вчинив, але я хотів би висловити, як твій гнів розриває моє серце на частини. Ти дійсно любов всього мого життя. Будь ласка, забери мене назад. Будь ласка, вибачте мене прийміть мої вибачення!

Я все ще не можу повірити, що зробила таку злу роботу і заподіяла тобі таку біль. Не могла б ти, будь ласка, вислухати мене один раз і прийняти мої щирі вибачення? Я не можу очікувати, що наші шляхи розійдуться з-за такого дурного вчинку. Моє серце щиро б’ється за тебе, і воно не винесе твоєї втрати. Будь ласка, прости мене.

Я все зіпсував і не можу змінити цей факт, але Я ТАК ЛЮБЛЮ ТЕБЕ. Я не можу думати про те, щоб заподіяти тобі біль в моїй свідомості. Будь ласка, цей єдиний раз дозволь мені вибачитися і попросити у тебе вибачення, любов моя. Я не можу наважитися втратити тебе. Будь ласка, прости мене.

Романтичні повідомлення з вибаченнями для gf

Повір мені, ти чудово виглядаєш, коли твій ніс червоніє від гніву. Прости мене, Сердита пташка.

Ти багато значиш для мене. Будь ласка, дай мені ще один шанс довести тобі свою любов. Пробач. Я люблю тебе.

Я сподіваюся, ти розумієш, що таку любов, як наша, важко знайти, і вона приходить раз в житті, дорога подруга. Я би ніколи ні за що тебе не втратив. Тому, будь ласка, прости мене, я ніколи не заподію тобі болю. Будь ласка, не гнівайся.

Я можу боротися з усім світом за твою любов. Будь ласка, не зрозумій мене неправильно. Мені шкода.

Твоя усмішка торкає моє серце. Будь ласка, дозволь мені бути причиною твоєї посмішки. Пробач, я більше ніколи цього не зроблю.

Бути з тобою було найбільш вражаючим досвідом, який у мене коли-небудь був. Мені шкода, дорога.

Я ніколи не міг подумати про те, щоб заподіяти тобі біль навмисно. Що б я не зробив, я зробив помилку. Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе.

Якщо я буду роками наполегливо спокутувати свою провину, я не зможу знайти когось такого чесного, як ти. Будь ласка, не створюй дистанцію між нами. Я люблю тебе.

Милі сварки, які ми влаштовуємо, потрібні для того, щоб зробити нашу любов набагато сильніше. Будь ласка, прости мене за те, що я був пустотливим. Я люблю тебе.

Емоційні повідомлення з вибаченнями для подруги

Я не зможу вижити без тебе в цьому жорстокому світі. Будь ласка, не залишай мене. Пробач мене за все.

Зізнаюся, я відчуваю до тебе надмірне почуття власності; це тому, що я не хочу тебе втратити. Будь ласка, постарайся зрозуміти мою невпевненість. Мені шкода.

Ти прекрасно знаєш, як я покладаюся на тебе. Якщо ти залишиш мене в спокої, я все зіпсую.

Почуття втрати тебе занадто важко для мене, щоб з ним справитися. Будь ласка, прости мене від усього серця.

Як партнер, я не повинен виправдовуватися, але приношу тобі щирі вибачення. Я обіцяю не допустити, щоб між нами виникло якесь непорозуміння. Пробач, кохана.

Я не можу зрозуміти, як сильно я заподіяв тобі біль. Але я буду сподіватися на краще і скажу, що щиро шкодую.

Ніхто, крім мене, не винен у руйнуванні наших прекрасних відносин. Я беру на себе повну відповідальність, і все, про що я можу просити, – це твого прощення.

В цьому жорстокому світі я не зможу вижити без тебе. Будь ласка, не кидай мене. Дуже жалкую про все.

Мені слід бути обережніше з тим, що я кажу, я не хочу примушувати тебе плакати. Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе.

Мені дуже пощастило зустріти таку людину, як ти. Будь ласка, не йди, ти – моє життя. Я шкодую про своїх неправильних діях.

Невпевненість у втраті такого особливого людини, як ти, очевидна. Мені шкода, що я заподіяв тобі біль з-за своєї невпевненості. Будь ласка, прости мене.

Довгі повідомлення з вибаченнями для подруги

Коли я поруч з тобою, я докладаю всіх зусиль, щоб не зробити помилку. Мабуть, часом я надто багато думаю, чому все стає тільки гірше. Ти-бездоганний. Заради тебе я хочу бути кращою версією себе. Будь ласка, прийми мої щирі вибачення, дорога.

Ти – саме чудове, що коли-небудь траплялося зі мною. Я страшенно боюся втратити тебе. Цей страх змушує мене часом діяти ірраціонально, але я працюю над цим. Будь ласка, прийміть мої вибачення за те, що зачепив ваші почуття; я так сильно люблю вас.

Я і наполовину не так досконалий, як ти, і моє “Прости” не змінить мого вчинку, але, будь ласка, прости мене. Мені дуже шкода, що я заподіяв тобі біль, моя дівчинка. Ти моя сама дорогоцінна, мені нестерпно бачити, як ти сумуєш за моїх дій. З сьогоднішнього дня я буду кращим людиною, будь ласка, прости мене і люби так, як любила завжди. Зрештою, я дійсно жалкую.

Я знаю, що спори заподіюють біль нам обом. Я знаю, що ми плачемо, шкодуємо і сумніваємося. Але я також знаю, що наша любов, довіра і розуміння можуть перевершити будь нерозуміння, з яким ми стикаємося. Поки ми поважаємо один одного, я завжди буду повертатися до тебе. Я сподіваюся, що ти відчуваєш те ж саме. Будь ласка, прости мене.

Мені завжди вдається все зіпсувати. Я знаю, що це не твоя вина, і я приношу вибачення, якщо змусив тебе так себе почувати. Я не можу повірити, що знову заподіяв тобі біль. Будь ласка, прийми мої вибачення. Заради вас я буду прагнути стати кращою версією самого себе.

Коли ми зустрілися, я пообіцяв завжди ставитися до тебе правильно і обдаровувати любов’ю. Однак іноді я порушував цю обіцянку і завдавав тобі біль. Немає іншого способу вибачитися, крім як визнати свої помилки. Я зіткнуся з наслідками здійснених мною помилок. Але знай, що я щиро шкодую про те, що заподіяв тобі біль.

Спори заподіюють біль, але також вчать нас, що різні люди об’єднуються заради любові і довіри. У нас різні погляди на деякі теми. Але я знаю, що в глибині душі ми можемо погодитися в тому, як сильно ми любимо один одного. Бійки, крики та розбіжності не можуть зменшити мою любов до тебе. Пробач. Будь ласка, дай мені ще один шанс.

  70+ Привітань з днем матері для сестри

Забавні повідомлення з вибаченнями для неї

Я обіцяю вічно тримати тебе в своїх обіймах. Будь ласка, забудь весь свій гнів. Мені шкода.

Будь ласка, прийміть мої вибачення як належне. В іншому випадку я буду лоскотати вас дуже сильно, так що у вас від сміху виступлять сльози.

Я не збираюся вести себе стереотипно нерозумно, швидше визнаю свою помилку. Цього достатньо, щоб подумати про те, щоб пробачити мене?

Будь ласка, прийміть мої вибачення, інакше я буду лоскотати вас так сильно, що ви заплачете від сміху.

Я залишаю спроби захистити свою нелогічну помилку і, нарешті, кажу: “Мені шкода”. або що завгодно ще.

Не впадай в лють, тому що ти не будеш добре виглядати, коли будеш в люті, а ти знаєш, я завжди хочу, щоб ти добре виглядала, любов моя. Будь ласка, прийми мої вибачення, мій ангел.

Я знав, що ти був правий, але я жадав підтвердження. Але в будь-якому випадку, я закінчив і прошу вибачення.

Я тільки що порахував, скільки разів ти прощав мене і все ще був зі мною. Ти не втомився або щось в цьому роді? Мені соромно, але все ж, я ще раз дуже шкодую.

Переконати тебе – така складна робота, але я не здамся! Я буду продовжувати вибачатися.

Ти добре знаєш, наскільки я залежний від тебе. Я все зіпсую, якщо ти покинеш мене. Будь ласка, переконайся, мені шкода.

Цитати вибачень для подруги

Після того, як ми посварилися, я точно розумію, чому ми полюбили один одного. Тому я щиро вибачаюся, любов моя.

Просте непорозуміння не може зруйнувати зв’язок, яку ми створили. Будь ласка, прийми мої вибачення, мила.

Я розумію, як це несамовито – бути незрозумілим. Я приношу вибачення за всі непорозуміння. Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе.

Я обіцяю робити тебе щасливим вічно. Я приношу вибачення за всі свої провини. Я люблю тебе.

Я прошу вибачення за те, що злюся без необхідності; Я обіцяю, що зроблю все, щоб контролювати це. Я більше не заподію тобі болю.

Я прошу вибачення за запізнення, за усвідомлення своєї помилки. Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе.

За всі ті рази, коли ти погано спала і плакала за мене, я прошу прощення за всі ті безсонні ночі. Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе.

Суперечка з вами змушує мене усвідомити, де ми пішли не так, і працювати над цим далі. Тому я приношу вибачення.

Спори і непорозуміння – найпоширеніші явища у відносинах. Щоб зробити відносини більш міцними і якісними, часто потрібно трохи гостроти і гострих відчуттів. Однак ми повинні усвідомлювати свої обмеження і знати, коли потрібно вибачитися. Однак, коли ми відчуваємо гнів або провину, потрібні слова можуть злетіти з наших губ не підходящий час. Отже, ось кілька повідомлень, які можуть виявитися корисними. Якщо у вас серйозні проблеми, ми рекомендуємо відправляти довгі записки; жінки завжди цінують більш емоційні фрази. З іншого боку, коротке повідомлення з вибаченнями для неї було б до речі, якщо б ви хотіли заходити до неї кожну годину, щоб зробити який-небудь жест. Сподіваюся, цей список повідомлень з вибаченнями для вашої дівчини допоможе вам повернути вашій дівчині гарний настрій.