Категорії
Різне

Повідомлення про те, що я ненавиджу тебе – повідомлення про ненависті для колишніх

Не може бути кращих слів для опису розбитого серця, ніж повідомлення типу “Я тебе ненавиджу”. Якщо ви відчуваєте, що ваш колишній вас зламав, кинув або використовував, ви відчуєте себе краще, коли виразіть йому / їй свої почуття ненависті. Дайте вашому колишньому зрозуміти, як жорстоко він розбив ваше серце. Чим більше ви будете висловлювати свої почуття, тим вільніше ви станете. Замість того, щоб обтяжувати свій розум ненавистю до себе, висловіть свою гіркоту свого колишнього з допомогою цих повідомлень про ненависті і столкните його / її в океан жалю.

Я ненавиджу твої повідомлення

Закохатися в тебе – одна з найбільших помилок у моєму житті. Я ненавиджу тебе на віки віків.

Ти повністю висміяв мої почуття до тебе, і я ненавиджу тебе за це. Я шкодую, що полюбив тебе беззастережно.

Я ніколи не думав, що буду так сильно ненавидіти тебе, яку колись шалено любив. Я ніколи тебе не пробачу.

Ніколи не думай, що ти зможеш попросити вибачення. Це тому, що біль, яку ти мені заподіяв, зробила мене абсолютно байдужої. Я так сильно тебе ненавиджу.

Я віддав тобі своє серце, щоб любити його, а не роздавлювати. Я віддав тобі своє тіло, щоб обійняти його, а не принижувати. Я віддав тобі свою душу, щоб плекати її, а не вбивати. Я ненавиджу тебе.

Весь цей час я жив заради твого щастя, тепер я буду жити сам по собі. Я сподіваюся, що карма змусить тебе страждати за виявлену тобою зрада. Я ненавиджу тебе.

Я б хотів, щоб тебе ніколи не існувало в моєму житті, я ніколи не любив тебе. Такі речі нелегко забути.

Спасибі, що змусив мене зрозуміти, що я не повинна витрачати свої почуття на кого-то, хто цього не заслуговує.

Навіщо ти увійшов в моє життя, якщо у тебе вже були стосунки з кимось іншим? Навіщо ти сказав мені, що любиш мене, якщо ти не розумів, що таке любов? Я ненавиджу тебе.

Я довірив тобі своє серце і сподівався, що ти не розіб’єш його. Я довірив тобі свій дух, а ти зруйнував його. Я відчуваю себе жахливо через те, що дозволив такої невинної любові, як моя, торкнутися твоєї зіпсутої душі. Я ненавиджу тебе.

Я сподіваюся, коли-небудь ти пошкодуєш, що вчинив зі мною так погано. Мені краще без тебе і твоєї любові.

Точно так само моя колишня любов до тебе була безжалісною, моя нинішня ненависть до тебе також нескінченна. Я ненавиджу тебе.

Час повільно зцілить мене і витягне із страждань. Але я сподіваюся, що карма поступово завдасть тобі рани, які ти заслуговуєш у своїй долі. Я ненавиджу тебе.

Закохатися в тебе буде самим великим жалем в моєму житті, я ніколи не пробачу і не забуду. Ти обманщиця і брудна брехуха, я буду ненавидіти тебе вічно.

Я не хочу мститися за те, як ти пронизав моє серце брехнею. Але я сподіваюся, що карма віддасть тобі по заслугах – я не можу дочекатися, коли почую крики твого серця. Я ненавиджу тебе.

Я поняття не мав, що така сувора душа, як твоя, брала мої люблячі обійми і ніжні поцілунки. Але тепер я розумію, що єдине, про що я повинен пам’ятати, це про те, як сильно я тебе зневажаю.

Я подарував тобі свою любов, а натомість ти розбила мені серце. Ти красива зовні, але глибоко всередині ти злісна змія. Я ненавиджу тебе.

Мені нічого тобі сказати, крім того, що я сподіваюся, ти відчуваєш ту ж біль і неприйняття, які заподіяв мені. Карма не буде таким безжальним захисником, яким обіцяє бути, поки це не відбудеться.

Повідомлення з ненавистю для нього

“Ненависть” – це занадто коротке слово, щоб описати мою ненависть до тебе. Я ненавиджу тебе за те, що ти розбив моє серце і почуття.

Я щасливий, що врятувався з твоєї пастки. Я був такий дурний, що закохався у тебе.

Ти кинув мене, коли я вмирав за тебе. Я ненавиджу тебе зараз і назавжди.

Я загруз у глибокій ямі відчаю, і я швидше стрибну в неї, ніж дозволю тобі витягти мене звідти. Я молюся, щоб твоя зла душа зів’яла на самоті, іржавіючи і розсипаючись. Я ненавиджу тебе.

Я вірю в карму, і ти отримаєш те, що зробив зі мною. Я ненавиджу тебе, хлопчик.

Ти зруйнував моє життя. Дійсно, це був важливий урок. Я ніколи не зможу пробачити тебе за те, що ти обдурив мою довіру.

Ти штовхнув мене в океан відчаю – я сподіваюся, що в твоєму житті не буде ні краплі щастя. Я ненавиджу тебе.

Я хотів би повернутися і змінити все між нами. Кожна крапля сліз з моїх очей стане кармою, яка одного разу зруйнує все твоє щастя. Я ненавиджу тебе за все.

Ти ніколи не дізнаєшся, як сильно розбила мені серце, поки хто-небудь не зробить те ж саме з тобою. Я любив тебе так, що це я зробив найбільшу помилку. Я ненавиджу тебе.

Навіть якщо ти спричинив мені біль, ти назавжди залишишся в моєму серці. Спочатку я любила тебе від усього серця, а тепер я ненавиджу тебе від усього серця.

Ти все ускладнив, змінивши мені, чому? Якщо б ти сказав мені раніше, я міг би дозволити тобі піти з меншим шумом. Я зневажаю тебе за те, що ти брехуха і за те, як жорстоко ти розбила мені серце.

Поки мене різали по живому, ти приготувався полетіти. Я лежав на підлозі, коли ти вийшов за двері. Я ненавиджу тебе.

Повідомлення з ненавистю для неї

Я намагаюся рухатися далі, тому що я більше не хочу витрачати свої почуття до тебе. Я ненавиджу тебе.

Я вдячний Богу за те, що він визволив мене від токсичних, фальшивих людей на зразок вас, які не заслуговують любові і поваги.

Чи ти зможеш спокійно пережити почуття провини за те, що обдурила моє довіру? Зможеш, бо ти безсердечна дівчина.

Я не виню себе за те, що люблю тебе. Це ти був відповідальний за все. Я ненавиджу тебе.

Я думав, ти врятуєш мене, але ти розірвав мене на шматки. Я ненавиджу тебе, обманщик.

Я пожертвував усім заради тебе, але тепер настав час зробити те ж саме для себе. Я молюся, щоб ти відчула гнів всесвіту за свою зраду. Я ненавиджу тебе, дівчинка!

Я завжди буду шкодувати про те, що сліпо любила тебе і довіряла тобі. Я віддала тобі все, що у мене було, а натомість ти подарувала мені біль, сльози і розбите серце. Я ненавиджу тебе.

Скоро я переживу своє розбите серце, але я ніколи не перестану бажати тобі самого гіршого. Я ненавиджу тебе.

Час все вилікує, але я ніколи не забуду ту біль, яку ти мені завдала. Я поховав свої почуття до тебе і намагаюся рухатися далі. Такі дівчата, як ти, не заслуговують любові. Я ненавиджу тебе.

Ти грав з моєю любов’ю і почуттями до тебе. Але мої почуття до тебе не були фальшивими. Я був вірний тобі, і я відчув себе зрадженим. У тебе брудне серце під цим прекрасним обличчям.

Для мене дивно опускатися до твого рівня обману з іншим чоловіком. Замість цього я буду такою позитивною і доброї, що ти будеш зневажати своє існування.

Найгірше навіть не те, що ти зраджував мені, коли ми зустрічалися. Найгірше уявляти, що ти міг би накоїти, якщо б я не зупинився. Я ненавиджу тебе.

Повідомлення про ненависть до тебе для колишніх

Ти ніколи не дізнаєшся, як це, коли хтось, кого ти любиш, розбиває твоє серце, як порожню банку з-під газованої води. Я ненавиджу тебе, але все одно бажаю тобі всього найкращого!

Я шкодую про кожну мить, проведену з тобою. Не знаю, як ще це ввічливо висловити, але я дійсно так сильно ненавиджу тебе за те, що ти розбив мені серце!

Ти ніколи не намагався дізнатися, що я відчував, коли ти обдурив мою довіру. Я довіряв тобі всім серцем, але ти тільки що довів, що був не тією людиною. Я ненавиджу тебе!

Я хочу, щоб роки, які я провів з тобою, ніколи не існували в моєму житті. Я ненавиджу тебе так сильно, що хочу стерти всі спогади, пов’язані з тобою!

Є тільки одна річ, про яку я дійсно жалкую, залишаючи тебе. Це моя ціна за те, що я оплакую таку дівчину, як ти.

Ти прийшов і наповнив моє життя надіями і мріями, але потім раптово залишив мене з розбитим серцем, повним відчаю. Я ненавиджу, коли ти так робиш зі мною!

Дозволити тобі піти з мого життя було правильним рішенням, яке я коли-небудь приймав. Я нарешті покінчив з тобою, і все, чого я хочу, – це мирного життя. Я ненавиджу тебе!

Я відчуваю себе краще без тебе. Кожна секунда мого життя сповнена блаженства і вільна від непотрібних проблем. Я ненавиджу себе за те, що провів найкращі роки свого життя з тобою!

Я любила тебе без усяких умов і не вимагаючи нічого натомість. Але ти сприйняв цю любов як мою слабкість. Я ненавиджу тебе за це!

Ти залишив дірку в моєму серці. Зараз він порожній, але, принаймні, більше не заповнений сміттям з твоєї любові. Я ненавиджу тебе, дорогий колишній!

Я змусив тебе відчути себе унікальною, тому що знав, що ти дорогоцінна. Моє щастя стало жертвою твоєї безсердечності. З моїми ланцюгами покінчено, тепер я воробей, випущений на волю з клітки, і я бажаю тобі горя.

Повідомлення про ненависть до тебе для колишнього хлопця

Коли ти зрадив мене, мені набридло плакати, я втомився намагатися переконати тебе. Всередині я помирав кожну хвилину. Тепер я дійсно одужую. Я ненавиджу тебе. Так, я посміхаюся.

Ти повинен отримати премію Оскар за кращу чоловічу роль року. Я жодного разу не усвідомлював, що ти мені зраджуєш. Я ненавиджу тебе.

Мої почуття і моє життя, ти повністю висміяв. В агонії і болю я сподіваюся, що твоє серце назавжди зачинено. Це текстове повідомлення, щоб ти знав, що я тебе сильно ненавиджу.

Я завжди думав, що з нас двох вийшла мила пара – прямо як дві рибки в мисці. Я просто не знав, що тебе звуть егоїст. Я ненавиджу таких хлопців, як ти.

Я сподіваюся, що кожна сльоза, падаюча з моїх щік, стає кармою, яка приходить і руйнує твоє щастя знову і знову. Я ненавиджу тебе.

Порожнеча, яку ти залишив у моєму житті, воліла б бути порожньою, ніж заповнюватися думками про таке бесхребетном істоту, як ти. Я ненавиджу тебе.

Наш розрив застав мене зненацька, у мене на очі навернулися сльози. Ти позбавив мене дару мови, ти позбавив мене щастя. Поки я рятую своє серце, я сподіваюся, що твоє згниє назавжди. Я ненавиджу тебе.

Незалежно від того, де я перебуваю, що я роблю або скільки мені років – я завжди буду ненавидіти тебе за те, що ти розбив мені серце і поранив мої почуття. Я ненавиджу тебе.

Якщо ти двічі не подумав, перш ніж залізти в ліжко до іншої жінки, то чому я взагалі повинен обтяжувати себе поверненням тебе назад? Я ненавиджу тебе за те, що ти такий безжальний і безсердечний.

Піти від такого невдаху, як ти, буде легко, але залікувати шрами від твоєї зради буде непросто. Я ненавиджу тебе.

Наш розрив гірко-солодкий. Гірко, бо ти розбив моє серце і принизив мою любов. Солодко, тому що я радий, що дізнався про твої зради раніше, ніж пізніше. Я ненавиджу тебе.

Найжахливіше не в тому, що ти зраджував мені, коли був моїм хлопцем. Найжахливіше в тому, що ти зробив би ще більше, якби я тебе не зловив. Я ненавиджу тебе.

Чому я повинен приймати тебе назад, якщо ти двічі не подумав, перш ніж увійти в життя іншої жінки? Я зневажаю твоє холодне, черстве серце.

Я тону в болоті страждань, але я швидше помру, ніж буду врятований тобою. Я ненавиджу тебе.

Я ніколи не думав, що твій голос, який колись був музикою для моїх вух, одного разу стане ножем в моєму серці. Я ненавиджу тебе.

Моя ненависть до тебе вічна, і вона ніколи не припиниться, точно так само, як коли-то була моя любов до тебе. Я ненавиджу тебе.

Коли-то давно я любила тебе. Я любила тебе навіть більше, ніж люблю саму себе. Від тих часів залишилися тільки спогади. Тепер я ненавиджу тебе, як ти того заслуговуєш.

Після всього цього зараз я відчуваю себе такою безпорадною. Я дійсно вірила в тебе, супер-шахрайку, вбивцю довіри! Насправді я була дурною, яка шалено любила тебе. Я ненавиджу тебе.

Повідомлення про ненависть до тебе для колишньої дівчини

Ти сказав, що будеш моїм до останнього дня свого життя! Ти сказав, що шалено любиш мене, і ніщо в світі не зможе забрати тебе у мене! Тепер ці обов’язки змушують мене сміятися. Я ненавиджу тебе!

Ти поняття не маєш, яку ти зробив велику помилку, зрадивши мою довіру. Я сподіваюся, одного разу ти це зрозумієш. Як ти міг так здорово змінювати мені? Я просто ненавиджу тебе.

Я дуже вдячний Всевишньому за те, що він забрав тебе з мого життя в потрібний час. Мені дуже пощастило, що така брудна дівчисько, як ти, не буде моєю супутницею життя. Я просто ненавиджу тебе.

Я ненавиджу тебе за те, що ти така безсердечна. Ти заслуговуєш тільки ненависті. Я ненавиджу тебе, дівчинко.

Моє серце розбите, але, принаймні, моя любов була справжньою. Час зітре розбите серце, але я ніколи не перестану ненавидіти тебе.

Я сподіваюся, що ніхто не розіб’є твоє серце, як ти розбив моє. Твоє повинно бути розбите принаймні в десять разів більш жорстоко. Я ненавиджу тебе.

Я все ще продовжую думати про тебе, навіть через стільки місяців після нашого розриву, але не хвилюйся, я не сумую за тобою, я просто ненавиджу тебе.

Ти змусив мене відчути, що справжня любов і довіру – це слабкість. Але не хвилюйся, я знайду того, хто побачить в них мої сильні сторони. Я ненавиджу тебе.

Я вибирав закохуватися в тебе не тому, що так звало моє серце. Але тепер я вибираю ненавидіти тебе, тому що ти залишив мене з розбитим серцем і гниючої.

Ти заплямував невинність моєї любові своєї брехнею. Тепер я буду ненавидіти тебе до самої смерті.

Любов сліпа, і я сподіваюся, що так буде і надалі. Я не можу звинувачувати любов тільки за те, що ти зрадив мене. Я ненавиджу тебе.

Дивитися на тебе нагадує мені про щось прекрасне, як про райської обителі. Але відчувати твоє серце нагадує мені про те брудному, як брудний унітаз. Я ненавиджу тебе.

Моя любов була такою яскравою, що порівняно з нею навіть кольори веселки здавалися тьмяними. Але ти зруйнував її, пронизує моє серце удар за ударом. Я ненавиджу тебе.

Я швидше помру страждання і болю, ніж знову замкну тебе в свої обійми. Я ненавиджу тебе.

Якщо б тобі подобався хтось інший, ти міг би просто сказати мені, я б дозволив тобі піти. Це було б важко, але, принаймні, мені не довелося б бачити ці болючі дні. Я ненавиджу тебе.

Цитати ненависті для колишніх

“З найглибших бажань часто виникає сама смертоносна ненависть”. – Сократ

“Ні, я не ожесточенна, я не сповнена ненависті і не вмію прощати. Ти просто мені не подобаєшся”. – К. Джойбелл К.

“Легко ненавидіти і важко любити. Так працює вся схема речей. Всіх хороших речей важко досягти, а погані речі отримати дуже легко”. – Конфуцій

“Отже, це правда, коли все сказано і зроблено, горе – це ціна, яку ми платимо за любов”. – Е. А. Буччианери.

“Це була помилка”, – сказав ти. Але найжорстокіше було в тому, що я відчував, що це моя помилка, що я довірився тобі”. – Девід Левітан

“Він може виглядати як ідіот і говорити як ідіот, але не дозволяйте цього обдурити вас. Він справді ідіот”. – Граучо Маркс

“Я відчуваю, що ми завжди будемо жити в країні, розділеній… За расовою ознакою… З любові і ненависті”. – Рахім Девон

“Нанести удар по тілу, і воно заживе, але раните серце, і рана залишиться на все життя”. – Минеко Івасакі

“Ненависть – занадто важкий тягар, щоб його нести. Вона ранить ненависника більше, ніж ненавиділа бухгалтерська спільнота”. – Коретта Скотт Кінг

“Я ніколи не змогла б заподіяти йому біль настільки, щоб його зрада припинило заподіювати біль. І це заподіює біль кожній частинці мого тіла”. – Вероніка Рот

“Якщо ви ненавидите людини, ви ненавидите в ньому щось, що є частиною вас самих. Те, що не є частиною нас самих, нас не турбує”. – Герман Гессе

“Якщо ви витрачаєте свій час на те, щоб сподіватися, що хтось постраждає від наслідків того, що він зробив з вашим серцем, значить, ви подумки дозволяєте йому заподіяти вам біль вдруге”. – Шеннон Л. Алдер

Коли хтось, кого ви любите, порушує вашу довіру, зраджуючи або обманюючи, дозвольте карму зробити свою справу, і ви повинні дати йому / їй ляпаса з повідомленнями ненависті. Ми сподіваємося, що у вас є кілька ідей, як відправити своєму колишньому хлопцю або колишньої дівчини з усіх перерахованих вище повідомлень “Я ненавиджу тебе” для колишніх. Будь ласка, не намагайтеся мстити, тому що карма за те, що ви показали йому / їй, як це – бути вбитим горем, вже почалася. Крім того, не називаючи імені свого колишнього, ви можете висловити свої думки в текстовому повідомленні, твіті або публікації в Facebook, розкриваючи біль розбитого серця.