Категорії
одужання

Повідомлення для сестри про швидке одужання – побажання і молитви

Повідомлення сестрам про швидке одужання: Брати і сестри завжди обожнюють сестер. Кожен брат або сестра хоче захистити свою улюблену сестру від будь-якої небезпеки. Тому так сумно бачити, як їй боляче. Найкраще, що може зробити брат чи сестра в цей важкий час, – це побажати якнайшвидшого одужання своєї сестри. Ваші щирі побажання одужання зміцнять її впевненість у собі. Але що написати на листівках “одужуй” для сестри? Ми підготували кілька самих надихаючих, емоційних і забавних побажань сестрі “одужуй швидше”. Виберіть той, який вам подобається, запишіть його на листівку “видужуй” або у вигляді текстового повідомлення і відразу ж відправте своїй сестрі.

Побажання сестрі скоріше одужувати

Моя мила сестра, бачити тебе такий хворий розбиває мені серце. Видужуй швидше, будь ласка.

Дорога сестра, видужуй скоріше. Нехай Бог благословить тебе на твоє одужання. Передаю тобі всі мої теплі побажання. Дуже люблю тебе.

Навіть незважаючи на те, що мене зараз немає поруч з вами, я посилаю вам все розраду і молитви, в яких ви потребуєте. Я молюся, щоб Бог поклав Свої руки на ті частини тіла, які заподіюють біль, і повністю зцілив вас; амінь.

Я бажаю тобі швидкого одужання. Не втрачай надії. Вся наша любов і найкращі побажання тобі. Швидше видужуй, сестра.

Моєї молодшої сестри, бажаю тобі швидкого одужання. Я так сильно люблю тебе і не можу дочекатися, коли знову побачу тебе здоровою.

Тримайся, моя люба сестра. Ти сама сильна жінка, яку я знаю, і я впевнений, що ти впораєшся з цією хворобою в найкоротші терміни. Швидше видужуй.

Будьте сильними і мужніми. Все налагодиться, запевняю вас. Зараз може бути похмуро і непогоже, але так буде не завжди. Выздоравливайте швидше.

Сумно чути, що ти погано себе почуваєш. Я не можу дочекатися, коли побачу, як ти стаєш сильнішим. Шлю тобі любов та побажання міцного здоров’я

Я бажаю тобі довгих років життя та якнайшвидшого одужання. Бажаю тобі перемогти свою хворобу! Видужуй скоріше, моя сестра.

Я сподіваюся, що ви як слід відпочиваєте і приймаєте ліки за призначенням лікаря. Я не можу дочекатися, коли знову побачу вас здоровою.

Моя дорога молодша сестра, тобі не потрібно ні про що думати. Просто бережи себе. Вір у Бога, ти скоро одужаєш.

Одужуй швидше, сестра. Сподіваюся, я був тобою в цей важкий час. Будь ласка, бережи себе.

Посилаю вам всі теплі побажання з квітами і обіймами, щоб вони подарували вам веселий день і допомогли відчути себе краще і здоровіше. Выздоравливайте швидше.

Бачити тебе хворий – самий болючий досвід для мене, але я вірю, що у тебе є сили подолати свою хворобу. Швидше видужуй.

Якщо я не буду говорити це часто, я скажу це зараз. Ти ангел, і я проміняв би все на світі, щоб ти стала моєю сестрою моєю наступною життя. Так що, будь ласка, будь здоровий і повертайся додому.

Мені не вистачає твоєї присутності і усміхненого обличчя поруч зі мною весь час. Бажаю тобі якнайшвидшого одужання і швидкого повернення додому!

Дорога сестро, не забувайте вчасно приймати ліки. Кожен день я молюся Богу про вашому швидкому одужанні. Швидше поправляти.

Хай Бог пошле ангела мого ангелочку і обдарує її турботою і цілющою силою! Видужуй швидше, дорога сестричка.

Без тебе тут все здається таким нудним і позбавленим смаку. Будь ласка, видужуй швидше, сестра. Я так сильно тебе люблю.

Моїй дорогій сестрі, я сподіваюся, що ти скоро одужаєш, щоб ми могли весело провести час разом. Бережи своє здоров’я.

Швидше одужуй, молитва за сестру

Нехай Бог буде милостивий до тебе і дасть тобі всі сили, щоб боротися з цим важким часом. Одужуй швидше, сестра.

Все, про що я молюся Господу Ісусу, це про те, щоб він дав вам сил і терпіння подолати цей важкий час. Бажаю вам дуже скоро повернутися до здорового життя!

Сьогодні я молюся за тебе, люба сестра, щоб всі болі, які ти відчувала протягом декількох тижнів, зникли. Я молюся, щоб твоє здоров’я відновилося і ти була вдома до закінчення тижня; амінь.

Я бажаю, щоб сталося щось чарівне, і всі ваші хвороби просто зникли. Вірте в Бога. День, коли ви одужаєте, близький.

Все, чого я бажаю вам, – це швидкого одужання, усміхненого обличчя і здорового життя. Нехай Бог дарує вам віри, терпіння і надію на швидке одужання.

Я молюся за тебе, люба сестра, щоб кожна частинка твого тіла отримала понад силу. Ти була створена для величі, якого має досягти у своєму житті. Видужуй досить скоро.

Нехай Всемогутній скоріше покладе кінець твоєї хвороби і поверне нам сонячне світло нашого життя.

З тих пір, як ви захворіли, я молюся про ваше швидке одужання і повернення до здорового та щасливого життя. Бог тут, щоб допомогти вам отримати ліки; скоро ви будете в повному порядку. З найкращими побажаннями тобі, сестро.

Я завжди молюся про твоє міцне здоров’я. Не втрачай надії. Борися з цією хворобою як сильна жінка. Всього тобі найкращого.

Нехай Бог допоможе тобі пережити цей час. Швидше видужуй, сестра. Ми з нетерпінням чекаємо твого швидкого повернення додому.

Моїй улюбленій сестрі, Нехай Бог захистить тебе від усього поганого і благословить міцним здоров’ям. Одужуй швидше.

Повідомлення одужання сестрі після операції

Операція була зовсім не болючою. Я радий, що ти скоро поправляєшся. Прийми мою любов і теплі побажання.

Слава Богу, ваша операція пройшла успішно. Я посилаю вам свою любов, щоб скрасити ваш день. Не можу дочекатися, коли знову побачу вас на ногах.

Я сподіваюся, що ви швидко одужаєте після цієї операції. Нехай ліки доктора і моя турбота исцелят вас від цієї хвороби.

Будинок порожній, посмішки зникли, і життя зупинена, коли моя сестра хвора лежить у ліжку; Видужуй швидше, дорога!

Я радий дізнатися, що ваша операція пройшла дуже добре. Я бажаю вам якнайшвидшого і повного одужання від цієї хвороби.

Дорога сестро, я сподіваюся, що ти скоро одужаєш і приєднаєшся до нашого щоденного веселощів. Будь ласка, бережи себе зараз.

Я сподіваюся, що ви належним чином дбаєте про себе після цієї операції. Повільно і неухильно все буде добре. Всіх вам добрих побажань.

Після цієї складної операції вам потрібен повноцінний відпочинок деякий час. Ми з нетерпінням чекаємо вашого повернення додому. Швидше поправляти, сестра.

Забавні побажання одужання сестрі

Іноді хворіти – це нормально, щоб привернути загальну увагу. Бажаю тобі якнайшвидшого одужання!

Я насолоджуюся всіма стравами вдома одна, тому що тут більше немає конкурентів, хоча чогось не вистачає. Ось чому я хочу, щоб ти скоріше поправилася.

Одужуй швидше, сестра. Я знаю, що повернути хороше здоров’я недостатньо складно, важко повернутися до роботи!

Життя прекрасне, коли немає нікого, хто міг би тебе розізлити, хоча я хочу, щоб ти швидко одужав і повернувся, тому що без тебе мені не буде весело.

Я просто не сподіваюся, що всі мої теплі побажання змусять вас знову відчути тепло вашої лихоманки минулої ночі! Посилаю вам багато обіймів з великою любов’ю.

Текстові повідомлення для хворої сестри

Не втрачайте надії. Дуже скоро ви повернетеся до нас здоровими і сильними!

Ми з нетерпінням чекаємо, коли ти разозлишь нас своєю дурістю, так що одужуй скоріше.

Хвороба не триває вічно. Наберіться терпіння і віри в Бога, і ви скоро видужаєте.

Я вірю, що ти достатньо сильний, щоб боротися з будь-якою хворобою.

Будь ласка, надері зарази дупу і повертайся додому дуже скоро.

Сестра, не втрачай надії. Бог завжди з тобою. Бережи себе.

Сподіваюся побачити вас на наступний ранок після швидкого одужання.

Мені так боляче бачити тебе хворий, але я знаю, що ти будеш пручатися і скоро одужаєш.

Дорога сестра, Нехай ти ніколи більше так не страждаєш. Бажаю тобі якнайшвидшого одужання.

Скоро одужуй цитати для сестри

Я знаю, потрібно щось більше, ніж кілька підбадьорливих слів, щоб вам стало краще, але я хочу, щоб ви знали, що завжди можете на мене розраховувати. Выздоравливайте швидше!

Дорога сестро, ти не зможеш залишатися тут довго. Твої мрії і бачення опиняться під загрозою, якщо ти це зробиш. Видужуй швидше, щоб ти могла почати працювати над ними.

Кожен день – це боротьба, але вона наближає вас на крок до зцілення. Приймайте кожен день таким, яким він є, не поспішайте і завжди знайте, що у вас є наша підтримка.

Немає нікого, з ким я волів би вести найбожевільніші розмови, ніж з тобою. Я сумую за тобою, і я сумую за нашим пізнім нічним пліток. Так що, будь ласка, чи в порядку; одужуй вже.

Без тебе будинок виглядає зовсім по-іншому. Я щиро сподіваюся, що ти встанеш на ноги до кінця тижня. Будь у порядку заради мене.

Видужуй швидше, сіссі. Вчасно приймай ліки і йди порад лікаря. Бережи себе. Я бажаю тобі здоров’я і щастя.

Ми постійно молимося за ваше швидке одужання. Швидше поправляти і повертайтеся до роботи, повні сил і впевненості. Ми так вирішили нудьгували.

Отже, змусьте свою чарівну сестру відчути себе особливою і оточена турботою з допомогою цих емоційних, повних любові побажань одужання і молитовних послань. Під час її хвороби дозвольте їй мислити позитивно і надайте їй впевненості у подоланні ситуації, відправивши листівки з побажаннями швидкого одужання! Ви також можете опублікувати повідомлення “одужуй” з фотографією твоєї сестри в своєму профілі Facebook або Instagram.