Категорії
Різдво

Понад 300 побажань, повідомлень і привітань з Різдвом Христовим

Різдвяні побажання: Різдво об’єднує всі серця. Це ідеальний час року, щоб вітати інших від усього серця. Всі, хто вам доріг, включаючи ваших друзів, сім’ю, чоловіка, коханого, родичів або колег, очікують від вас приємних різдвяних побажань. Не втратьте цю прекрасну можливість показати їм любов і тепло, які зберігає ваше серце. Поширюйте дух Різдва, відправляючи їм різдвяні побажання. Виберіть те, що вам подобається, і відправте його у вигляді текстового повідомлення або публікації в соціальних мережах, або використовуйте їх у своїй різдвяній листівці з побажаннями в цьому році!

Поздоровлення з різдвом христовим

Щасливого Різдва! Нехай Бог обсипле ваше життя безмежними благословення у цей день.

Бажаю, щоб ваш святковий сезон був наповнений іскрами радості і любові. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

Щасливого Різдва! Нехай цей святковий різдвяний сезон принесе вам всі успіхи.

Нехай ваше Різдво буде прикрашено миром, радістю і благословення! Щасливого вам Різдва! ❄️🎄

Будьте в безпеці і благословенні в цей святковий сезон! Нехай здійсняться усі ваші бажання! Всіх з Різдвом!

Сподіваюся, цей святковий сезон принесе удачу і міцне здоров’я вам і вашій родині. Щасливого Різдва і Нового року!

Щасливого Різдва {ВКАЖІТЬ ІМ’Я} 🎅🎄 Нехай різдвяний сезон принесе тільки щастя вам і вашій прекрасній сім’ї.

Щасливого Різдва і найкращих побажань здорового, щасливого та мирного Нового року. З любов’ю від (укажіть своє ім’я).

Щасливого Різдва! Нехай ваші майбутні дні будуть такими ж яскравими, як цей святковий сезон. Нехай ви сияете так само яскраво, як різдвяні вогні, тому що ви заслуговуєте цього. Відмінного року і чудовою життя попереду!

Я сподіваюся, що це Різдво наблизить вас до всіх, кого ви бажаєте в своєму серці. Бажаю вам і вашій родині міцного здоров’я, нескінченного щастя, миру і процвітання в це Різдво, і в майбутні роки. Щасливого Різдва і Нового року!

Щасливого Різдва всім моїм друзям і родині! Це час у році, коли потрібно любити і відчувати себе коханим. Час щиро радіти і відчувати себе благословенним за все, що у мене є.

Щасливого Різдва і незабутнього роки попереду. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

Щасливого Різдва! Я молюся, щоб Бог зберіг вас від усіх неприємностей та допоміг вам досягти великих звершень у житті.

Бажаю вам весело провести час і побільше приємних спогадів про цьому сезоні любові і чарівництва. Нехай збудуться всі ваші мрії.

Щасливого Різдва! Я бажаю, щоб в цей радісний день вас всіх оточувало щастя. Я сподіваюся, ви чудово проведете час зі своїми друзями та сім’єю!

Я сподіваюся, що ці різдвяні побажання принесуть особливе тепло і радість у ваше серце. Бажаю вам всього найкращого в цей святковий сезон! Щасливого Різдва!

Ти – причина, по якій це Різдво здається мені таким особливим. Я так вдячний за те, що ти є в моєму житті. Щасливого Різдва 🎄❄️

Щасливого Різдва, друг. Бажаю тобі, щоб це Різдво принесло тобі стільки веселощів і щастя.

Всім дивним людям, які живуть у моєму серці, я бажаю всім вам нічого, крім нескінченної радості і невимірного щастя, які приносить це Різдво! Щасливого Різдва всім вам!

Я люблю тебе всім серцем і хочу, щоб ти знала, що в цьому світі немає нікого, хто може зробити мене щасливішим, ніж ти. З Різдвом, мила!

Щасливого Різдва, мама і тато. Дякуємо за вашу підтримку, керівництво й турботу. Ви двоє – моє натхнення і мотивація. Нехай Бог завжди оберігає вас в цілості й схоронності.

Щасливого Різдва, мама! Провести цей день з тобою, благословення! Люблю тебе!

Щасливого Різдва, дочка. Передаю тобі мої теплі побажання в цей прекрасний час року. Нехай Бог береже тебе щасливою й здоровою.

Щасливого Різдва, любов моя! Ти – найбільше благословення в моєму житті, і я дорожу тобою кожен день!

Щасливого Різдва, синку. Я сподіваюся, що у тебе буде блаженне Різдво. Нехай благословення різдвяного сезону оточує тебе протягом усього року.

Щасливого Різдва, дорогий брате! Нехай дух Різдва перебуває з тобою цілий рік!

Найтепліші вітання тобі у цей святковий сезон і найкращі побажання в наступаючому Новому році. Ти – найкращий подарунок, який я коли-небудь отримував у житті!

Бажаю щасливого Різдва кращого супутника життя. Любов і підтримка, які ти продовжуєш мені чинити, що знаходяться за межами моєї уяви, і я пишаюся тим, що ти є. Насолоджуйся святами!

Нехай кожна дрібниця з вашого різдвяного списку бажань збудеться. Бажаю вам чарівних і блаженних свят в це Різдво!

Спасибі, що скрасили моє життя своєю любов’ю і підтримкою. Я хочу, щоб ти знав, що ти – все, про що я коли-небудь мріяв. Щасливого Різдва!

Я бажаю, щоб цей священний сезон приніс у ваше життя достаток щастя. Щасливого Різдва комусь такому особливому! 🎄🎄

Нехай ви отримаєте все, чого бажаєте, і про що мрієте. Нехай Різдво принесе вам все, що вам потрібно в житті. Щасливого Різдва!

Нехай ви будете відчувати всю любов і радість протягом дня і року. Посилаю вам найтепліші поздоровлення з цим святковим сезоном і найкращі побажання щастя в Новому році.

Нехай це Різдво завершить рік на веселій ноті і поступиться місцем свіжому і яскравого Нового року. Бажаю вам чарівних і блаженних свят.

Нехай це Різдво буде повно сюрпризів, подарунків та привітань для вас. Прийміть радість, яку це чудове подія принесе у ваш дім. Щасливого Різдва 2025!

Нехай божественна любов Бога зійде у ваш будинок і перетворить його в шматочок раю. У це Різдво я бажаю вам знайти мир і процвітання в усіх сферах життя.

Бажаю вам щасливого Різдва і насиченого майбутнього року. Нехай на вас зійде неймовірний світ і процвітання. Щасливого Різдва!

Нехай безумовна любов Божа буде з вами весь цей час. Попереду сезон благословень і не тільки. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

В цей веселий день я бажаю, щоб щастя оточувало вас з усіх сторін за цим щасливим випадком. Нехай Бог обсипле ваше життя безмежними благословеннями. Подаруйте собі дивовижні спогади про це Різдво!

Поздоровлення з різдвом христовим

Все гарне, що може запропонувати цей сезон; нехай все буде вашим в це Різдво! Щасливого Різдва!

Ти робиш кожен мій день таким же веселим, як Різдво. Щасливих свят і прекрасного нового року тобі, люба.

Бажаю вам всього найкращого в цей святковий сезон! Нехай цей рік принесе багато любові і радості в наш дім! Щасливого Різдва і Нового року!

Немає нічого більш мирного і радісного, ніж провести найщасливіший час року в оточенні тих, кого ви любите і обожнюєте найбільше. Бажаю вам всім прекрасного Різдва у колі вашої родини і друзів.

Я сподіваюся, що цей святковий сезон принесе удачу і міцне здоров’я вам і вашій родині. Сердечно вітаю вас з Різдвом!

Бажаю вам самого дивного Різдва у вашому житті і молюся Господу допомогти вам стати краще, ніж коли-небудь. Нехай Бог завжди благословляє вас. Я так сильно люблю вас.

Бажаю вам вічної радості, любові і миру з цієї чудової нагоди. Щасливого Різдва! 🎄

Нехай ваше Різдво буде веселим та яскравим! Бажаю вам всього найкращого в цей святковий сезон. Бажаю вам чудесного Різдва і щасливого Нового року!

Нехай цей святковий сезон відкриє вам дорогу до кращого і світлого завтрашнього дня. Насолоджуйтесь магією навколо вас! Щасливого Різдва!

Ось побажання для вас з найглибшого куточку мого серця. Нехай у вас попереду буде радісний рік. Щасливого Різдва!

Щасливого Різдва! Бажаю вам отримати найкрасивіші подарунки від вашої родини і насолодитися великим святом сьогодні ввечері!

Різдвяний сезон стає яскравіше і тепліше тільки завдяки тобі. Спасибі тобі, любов моя, за те, що ти є в моєму житті!

Я найщасливіша людина на землі, тому що проводжу цей прекрасний день з тобою. Щасливого Різдва, дитинко.

Завжди приємно проводити Різдво з таким доброзичливим сусідом, як ви. Нам дійсно дуже приємно, що ви стали нашим сусідом. Щасливого Різдва вам!

Я безмежно вдячний Богові за те, що ти є в моєму житті, і я бажаю тобі радісно відсвяткувати цей святковий сезон.

Я не бажаю нічого, крім твоєї приємній компанії протягом усього цього священного сезону. Ти постійно змушуєш мене відчувати себе живою і особливою. Щасливого Різдва 2025 року!

Я молюся, щоб у цьому році Різдво принесло у ваше життя ще багато можливостей, щастя і благословення. Бажаю вам щасливого Різдва і нового року, повних любові і добрих спогадів.

Твоя усмішка – найкращий подарунок, який я можу побажати на Різдво! Бажаю тобі теплого і радісного Різдва ❄️

Бажаю вам приємно провести час протягом усього цього різдвяного сезону. Бажаю вам великих успіхів і слави в майбутні роки. Щасливого Різдва!

Нехай різдвяний блиск торкнеться кожного аспекту вашого життя в цьому сезоні. Бажаю вам любові, сміху, достатку і гармонії! Щасливого Різдва

Нехай дух Різдва принесе багато радості у ваше серце і хай це принесе вам задоволення від возз’єднання з вашими близькими. Щасливого Різдва!

Романтичні різдвяні побажання

Різдво вже біля наших дверей в усьому її пишноті, приготування і прикраси! Обмін різдвяними подарунками з близькими – незамінний звичай для християн, але романтичні різдвяні побажання – це те, що змушує вашу другу половинку відчувати себе особливою напередодні Різдва! Вкладіть одне з цих романтичних і милих послань разом зі своїм подарунком і примусьте вашого улюбленого людини посміхнутися яскравіше за всіх!

Бажаю тобі різдвяних канікул, наповнених любов’ю і радістю. Я ніколи не зможу уявити Різдво без тебе поруч зі мною. Я люблю тебе!

Наша любов сяє яскравіше найяскравішої зірки на небі. Нехай це Різдво і Новий рік будуть кращими в нашому житті!

Ти – моя найсолодша мрія, що стала дійсністю. Я люблю тебе більше, ніж своє життя. Щасливого Різдва, кохана. Бажаю тепло і чудово провести час в цю холодну пору року!

Щасливого Різдва тобі, мила! Саме твоє існування – благословення для мене, бо ти – причина моїх усмішок і якір в моїх печалях. Твоя присутність відчувається як довгий Різдво в моєму житті, дитинко! Спасибі тобі за те, що висвітлюєш моє життя кожен божий день. Я люблю тебе до самої Місяця і назад!

Щасливого Різдва, дорога. У це Різдво я хотів би зізнатися, що ти – найкраще, що сталося в моєму житті. Нехай Бог благословить тебе всіма кращими справами в твоєму житті.

У мене так багато причин бути вдячним в Різдво, але ти той, хто завжди стоїть на першому місці в моїх думках. Щасливого Різдва!

Неважливо, разом ми далеко один від одного; ми завжди будемо в думках один у одного кожне Різдво, яке є і буде!

Якщо б мені довелося обирати між хорошими моментами Різдва і тобою, я б вибрав тебе. Тому що я знаю, що хороші моменти прийдуть слідом за тобою!

Немає нічого прекраснішого в світі, ніж напередодні Різдва, проведений з тобою. Твоя присутність – це те, що робить моє Різдво більш приємним і приголомшливим.

Моя радість від Різдва подвоюється, коли я бачу твою посмішку. Ти назавжди зайняв місце в моєму серці, і я нікуди тебе не відпущу! Бажаю тобі щасливого Різдва!

Санте буде нелегко вибрати ідеальний подарунок для мене в цьому році, оскільки найкращий подарунок у моєму житті вже є! З Різдвом, любов моя!

Дякую, що зробили моє Різдво особливим. Я з нетерпінням чекаю можливості провести з вами кілька приємних моментів з цього прекрасного приводу. Передаю вам свою любов!

З тобою все моє Різдво буде яскравим і веселим. Я так щаслива бути частиною твого життя. Щасливого Різдва, кохана!

Не можу дочекатися зустрічі з тобою і бачити твоє прекрасне обличчя в переддень Різдва. Ти наповнюєш моє серце такою радістю й насолодою. З Різдвом, любов моя!

Посилаю багато різдвяних поцілунків моїй прекрасній коханій. Щасливого Різдва і Нового року, дитинко.

У це Різдво найцінніше, що я можу тобі подарувати, – це моє серце. Я сподіваюся, ти будеш берегти його довгі роки!

Різдво для мене – це час зібратися і відсвяткувати Божий дар нам. Коли я думаю про речі, якими я був благословенний, ТИ завжди на першому місці. Щасливого Різдва!

Релігійні різдвяні послання

Істинний дух Різдва полягає в тому, щоб ділитися добротою свого серця з іншими і слідувати небесного керівництву Ісуса Христа в повсякденному житті. Релігійні різдвяні послання мають особливе значення в цьому відношенні, тому поділіться цими прекрасними, духовними і високими різдвяними благословеннями зі своїми близькими! Нехай ці формулювання запалять цінності християнства в наших серцях!

Щасливого Різдва! Хай Бог почує ваші святі побажання і ваше життя буде сповнене його божих благословень!

Я бажаю вам знайти спокій і радість у святкуванні цього святого дня! Бажаю вам благословенного Різдва!

Нехай Бог просвітить ваше серце і допоможе вам залишатися на правильному шляху. Щасливого Різдва і найкращих побажань вам.

Нехай Господь Ісус наповнить ваше життя вічною радістю і нескінченним щастям. Я молюся про Різдво, повному любові і миру для вас і вашої родини!

Різдво – це нагорода для тих, хто вірить у Христа. Воно приходить з обіцянкою, що Христос ніколи не залишить своїх дорогих послідовників. Щасливого Різдва!

Щасливого Різдва вам! Сьогодні ми святкуємо народження нашого Піонера з любов’ю, повагою і відданістю. Нехай моральний дух і цінності цього знаменного дня залишаться вічнозеленими у наших переконаннях, словах і діях. Сподіваюся, завдяки цьому святкуванню ми зможемо згадати про красу християнства і об’єднати серця віруючих!

Хай вогні Різдва направлять вас до істинного християнства. Нехай вчення Різдва просвітить вашу душу небесною мудрістю! Щасливого Різдва!

Нехай це святе Різдво принесе господнє благословення у ваш будинок. Нехай збудуться всі ваші бажання і ваші бажання здійсняться! Щасливого Різдва!

Коли ви святкуєте народження нашого солодкого Господа Ісуса, я хочу, щоб ви знали, що мої молитви завжди з вами, і ви завжди будете мати благословення Христа в житті!

Нехай дух Різдва вселить любов до Ісуса в наші серця і дозволить нам жити за Його Божественного вчення. Щасливого Різдва!

Різдво приносить щедрість радості і послання надії. Нехай дух Христа вічно горить в наших серцях! Щасливого Різдва!

Нехай дар спокою та щирої любові оточує вас, як щит Божий. Я бажаю вам знайти сенс свого життя в молитвах, які ви вимовляєте. Щасливого Різдва!

Нехай Різдвяне диво принесе вам найбільшу радість і щастя. Нехай Бог дарує вам достаток і мир серед вас і вашої родини. Веселого і щасливого Різдва.

Бог завжди доглядає за вами, так що не трусьте. Нехай ваше Різдво осяється моментами любові, сміху і доброї волі. Я бажаю вам всього доброго. Щасливого Різдва.

Різдвяні побажання для друзів

Життя була б такою прісної без постійної присутності наших друзів! Друзі дійсно заслуговують особливого місця в нашому непростому житті з-за їх підтримки, турботи і керівництва. Різдво – найкращий час, щоб подарувати трохи більше любові своїм кращим друзям і висловити їм нашу вічну любов! Побажайте своїм любим друзям Щасливого Різдва з допомогою прекрасних різдвяних побажань або якихось кумедних!

  Більше 100 різдвяних побажань колег по роботі

З Різдвом, дорогий друже! Нехай це святе час року буде наповнене справжніми чудесами любові до вас. Нехай фарби і радісні вигуки цього свята хой залишаться з вами назавжди.

Твоя дружба – найкращий різдвяний подарунок, який я коли-небудь отримував. Я хочу, щоб це тривало вічно!

Бажаю вам блаженного сезону, наповненого радістю і всіма кращими речами в світі. Нехай цей святковий сезон обміну любов’ю принесе вам мир, який триватиме весь рік.

Я так вдячний Богу за те, що ти стала моїм другом в це Різдво і протягом всього року. Нехай сяйво різдвяних свічок прикрасить твій день. З святами, дорога.

Щасливого Різдва, дорогий друже! Нехай Різдво принесе у твоє життя удачу, багатообіцяючі можливості і дорогоцінні спогади!

Сподіваюся, це Різдво принесе вам нові можливості і наштовхне на відмінні ідеї. Хай Різдво також принесе вам багатство і щастя. Чудово проведіть час з друзями та родиною. Щасливого Різдва!

Я бажаю, щоб Санта був так само добрий до тебе, як ти до мене. Я сподіваюся, що він наповнить твої шкарпетки твоїми улюбленими цукерками. З Різдвом, дорогий друже!

Ти один на мільйон для мене. Такий друг, як ти, – це все, що мені потрібно, щоб відчувати себе особливою напередодні Різдва! Спасибі, що завжди поруч зі мною!

Щасливого Різдва, приятель! В цей холодний святковий сезон завжди стає тепліше, коли його проводять серед улюблених людей. Я сподіваюся, що ви зможете провести значуща час зі своїми близькими, відсвяткувати з ними скільки душі завгодно і обмінятися не тільки подарунками, але і сміхом і любов’ю! За Різдво, повне ностальгії, миру і єдності!

Бажаю вам щасливого, здорового і яскравого дозвілля в це Різдво. Насолоджуйтеся кожним моментом зі своєю сім’єю, друзями і коханими. Щасливого Різдва!

Нехай тепло цього святкового сезону принесе щастя і комфорт у ваше життя. Нехай всі ваші стреси підуть, а всі ваші мрії здійсняться. Щасливого Різдва!

Нехай дива цього священного сезону прикрасять ваше життя і порадують ваше серце. Бажаю вам Різдва, наповненого любов’ю і турботою ваших близьких.

Бажаю моєму самому дорогому другові веселого і яскравого Різдва. Нехай усі ваші молитви будуть почуті і ваші бажання здійсняться.

Я хотів би висловити тобі мільйон подяк за те, що ти мій найкращий друг в житті. Я сподіваюся, ти прекрасно проведеш час в це Різдво!

Моє серце розривається від усвідомлення того, що тебе не буде тут, щоб провести сезон зі мною. Але я бажаю тобі самого щасливого Різдва в моєму житті. Щасливого Різдва!

Ваша дружба – це феєрверк, який робить кожне моє Різдво незабутнім. Ви заслуговуєте на коробку, повну благословень в це Різдво!

Я не завжди можу сказати, наскільки ти важливий у моєму житті. Але я просто хочу знати, що радість Різдва буде неповною без тебе!

Тепло вашої дружби і чарівність вашої присутності – кращий різдвяний дарунок для мене. Давайте зробимо це Різдво повним приємних моментів дружби!

Спасибі за підтримку і турботу, які ви завжди надавали мені. Нехай цей святковий сезон зміцнить нашу дружбу, щоб вона могла витримати будь-які труднощі, які кидає нам життя!

Щасливого Різдва моєму кращому другові назавжди! Я бажаю тобі сезону, повного веселих вечірок, чудових вражень, заспокійливих випробувань і всіх нових спогадів, які ти тільки і чекаєш, щоб створити!

Я бажаю, щоб ваше Різдво було наповнене любов’ю і добротою. Нехай на вас зійде віра і безтурботність. Щасливого Різдва, дорогий друже.

Щасливого Різдва моєму кращому другові! Я так радий, що можу провести з тобою ще одне Різдво в моєму житті.

Щасливого Різдва, приятель! Нехай наступаючий рік принесе тобі масу прекрасних спогадів і блаженних моментів. Веселощі тільки почалося!

Різдвяні побажання для сім’ї

Наші сім’ї – найцінніше для наших сердець, і Різдво може стати просто ідеальним приводом відзначити їх присутність! Ми не можемо уявити Різдво без грандіозних свят в наших будинках, теплих розмов між членами сім’ї і сміху, яким обмінюються наші близькі. Тому в це Різдво обов’язково проявіть особливу турботу про свою сім’ю і скажіть їм, як сильно ви цінуєте їх непохитну любов і підтримку, за допомогою декількох унікальних різдвяних побажань!

Щасливого Різдва! Мені пощастило, що я народилася такою турботливою, радісною і прекрасній родині!

Для мене немає нічого особливого, ніж можливість приємно провести час за смачною їжею з усіма вами! З Різдвом, моя дорога родина!

Щасливого Різдва тебе і твоєї дорогоцінної родині! Нехай ваші зв’язки міцніють, а твоя сім’я залишається самою щасливою.

Щасливого Різдва моєї дорогоцінної родині! Ви – те, що робить Різдво особливим і чудовим!

Нехай всі ваші моменти будуть наповнені величезним щастям і вражаючою життєрадісністю. Бажаю всім вам чудового різдвяного сезону!

Дякую, що подарували мені найкращі спогади в моєму житті, про яких я тільки могла мріяти. Бажаю чарівного Різдва найчарівнішою сім’ї на світі.

Найкраще Різдво – це те, що воно дає мені так багато часу, щоб провести його з вами, хлопці. Бажаю вам всього найкращого в цьому світі в це Різдво!

Всіх з Різдвом! Я щасливий провести це свято в оточенні любові і турботи моїх улюблених людей!

Мати таку родину, як ви, – найкращий різдвяний подарунок, який коли-небудь міг бути. Нехай ваше серце і наш будинок будуть наповнені всіма радощами, які приносить святковий сезон. Вип’ємо за щасливе Різдво.

Найтепліші думки і найкращі побажання чудесного Різдва. Я щиро вдячний за те, що мені пощастило мати таку чудову сім’ю. Щасливого Різдва.

Я щаслива, що можу відсвяткувати цю знаменну подію з людьми, яких я люблю найбільше! Щасливого Різдва люблячої сім’ї! Нехай ми будемо благословенні успіхом, здоров’ям і захистом!

Кожне Різдво – це час спілкування зі стількома чудовими людьми під одним дахом. Я дійсно пишаюся тим, що я є частиною цієї родини!

Улюблені страви і улюблені особи – ось причини, за якими Різдво – мій улюблений свято. Я люблю всіх вас! Щасливого Різдва!

Не має значення, наскільки далеко один від одного ми знаходимося цілий рік, ми обов’язково будемо збиратися під одним дахом кожне Різдво! Щасливого Різдва!

Бажаємо всім і кожному в цьому році Різдва, повного сміху, радості і достатку. Нехай всі наші бажання здійсняться. Щасливого Різдва!

Нехай настання Різдва принесе в наш будинок міцне здоров’я, процвітання і успіх. Всіх з Різдвом!

Щасливого Різдва всім вам! Незалежно від того, наскільки я дорослішаю, Різдво завжди відчувається краще, коли мене оточують члени моєї родини!

Різдвяні послання для батьків

Щасливого Різдва, мої чудові батьки. Ви – моя найбільша радість у цьому світі.

Бажаю щасливого Різдва моїм улюбленим батькам. Я був би ніким без вас двох, і мені так пощастило, що у мене є такі батьки, як ви. Залишайтеся благословенними і насолоджуйтесь святом!

Спасибі вам за всю любов, турботу і керівництво. Я люблю вас більше, ніж ви можете собі уявити. З Різдвом, дорогі мама й тато.

Різдво – це перш за все сім’я, любов і турбота. Дякую, що допомогли мені зрозуміти цінність і сенс життя. Щасливого Різдва, мама і тато. Люблю вас.

Бажаю вам найкращих свят, мої батьки. Я сподіваюся, що Різдво наповнить ваш день вогнями і любов’ю, затишком і співчуттям, радістю і обіймами.

Протягом усього життя я завжди хотів бути такою людиною, як ти! Я захоплююся тобою за те, що ти такий добросердий чоловік. З Різдвом, спасибі тобі за те, що ти завжди так сильно любив мене.

Різдво з вами двома – найщасливіший час у моєму житті; Щасливого Різдва, мама і тато.

Я вдячний Богу за те, що він благословив мене самими підтримують батьками. Без вас двох я ніщо. Щасливого Різдва.

Дорога мама, Щасливого Різдва. Дякую, що підтримуєш мене, навіть коли я не можу виразити себе. Спасибі, що ти моя рятівниця. Щасливого життя. Я так сильно люблю тебе.

Всі ці роки ви допомагали “Санте” зробити сезон відпусток ідеальним, я так вдячний вам. Я люблю вас більше, ніж ви можете собі уявити. Щасливого Різдва і нового року.

Різдвяні побажання дружині

Мені подобається створювати з тобою дивовижні спогади на кожне Різдво. Бажаю тобі щасливого Різдва, моя дружина.

Дорога дружина, я хочу подякувати тобі за те, що ти моя сама велика прихильниця. Словами неможливо висловити мою глибоку прихильність до тебе, але ти для мене єдина. Щасливого Різдва!

Моя любов до тебе сяє яскраво, як різдвяні вогні. Щасливого Різдва, улюблена ❤️

Все, чого я хочу в це Різдво, – це твоїх обіймів і поцілунків. Щасливого Різдва.

Ти ідеальний ангел, про який я просила. Спасибі тобі за те, що врятував моє життя, коли я тонула в самоті. Бажаю тобі Щасливого Різдва з любов’ю і обіймами!

Моє життя була б неповною без твоєї любові. Спасибі тобі за те, що робиш моє життя дивовижною. Кожне Різдво здається тобі більш барвистим. Щасливого Різдва, дружина.

Нехай наша зв’язок буде благословенна любов’ю і прихильністю. Нехай вона триває вічно і нехай ми насолоджуємося щасливою і здоровою сімейним життям. З Різдвом вас!

Дорога дружина, Різдво приходить і йде кожен рік, але моя любов до тебе залишиться назавжди. Я люблю тебе, люба.

Ти не тільки чудова дружина, але й любляча мати. Я не бачу причин, по яких я не повинна відчувати себе щасливою щодня із-за того, що у мене є ти. Щасливого Різдва!

Я поняття не мав, яким щасливим може бути цей день, поки не провів його в твоїх обіймах поруч з тобою. Бажаю тобі щасливого Різдва.

Різдвяне послання для чоловіка

Ти – найкращий подарунок, який я могла б отримати на Різдво. Щасливого Різдва, чоловік!

Дорогий чоловіче, ти зробив моє життя раєм, повним миру і щастя! Спасибі тобі за все! Щасливого Різдва!

Наш шлюб укладений на небесах, і ти – найкращий подарунок від Бога. Я хочу бути з тобою в це Різдво і ще багато Різдва! ” після цього. Щасливого Різдва ❤️

Коли ти обіймаєш мене своїми руками, я відчуваю себе в повній безпеці. Ніщо не може розлучити нас, поки з нами Боже благословення. Щасливого Різдва, любов моя!

Коли я дивлюся на тебе, моє серце наповнюється щастям. Твоя посмішка наповнює сенсом мої дні. Спасибі тобі за те, що ти був поруч зі мною всі мої хороші і погані часи. Щасливого Різдва!

Давайте помолимося, щоб Бог вилив на нас свої божественні благословення в це Різдво і зробив так, щоб наша зв’язок тривала вічно. Щасливого Різдва тобі, люба!

Тільки твоя присутність в будинку робить мої свята такими особливими. Я хочу провести кожну секунду цього Різдва з тим, кого я люблю найбільше, і це ти. Щасливого Різдва!

Наш шлюб міцнішав з кожним днем з самого першого дня. Єдина причина цього в тому, що чим більше я проводжу з тобою свої дні, тим більше закохуюся в тебе. Щасливого Різдва!

Ти самий прекрасний подарунок, який я ніколи не хочу приймати як належне. Я заслужив тебе і зроблю все можливе, щоб ти була щаслива. З Різдвом, любов моя!

Я не впевнена, що я зробила, щоб заслужити такого чоловіка, як ти. У цей святий день Різдва я хотіла б подякувати Бога за тебе.

Різдвяні любовні послання для подруги

Ніхто ніколи не зможе любити мене так, як ти. Спасибі тобі за те, що ти маяк, який дає мені надію і сили в житті. З Різдвом мою прекрасну дівчину!

Поки ми з тобою будемо разом, в повітрі завжди буде витати любов. Ти – іскорка радості і маяк надії для мене. Щасливого Різдва ❤️

З самого першого дня, коли я зустрів тебе, ти став сенсом мого життя. Сьогодні я бажаю тобі щасливого Різдва і сподіваюся, що ти відмінно проведеш час!

Ти – моя мрія, яка втілилася в реальність. Щасливого Різдва. Я люблю тебе.

Нехай наша зв’язок буде благословенна любов’ю і прихильністю. Нехай вона триває вічно і наповнює життя один одного щастям і позитивними флюїдами. З Різдвом, дорога подруга. Відмінних свят.

Жоден з моїх різдвяних подарунків не зрівняється з тим, наскільки ти цінний для мене. Ти найцінніший подарунок, який я коли-небудь отримував. Щасливого Різдва.

Щасливого Різдва, любов моя. Хай Бог пошле тобі і мою частку щастя.

Щасливого Різдва, моя люба леді! Я хочу розділити з тобою кожну мить свого життя!

Щасливого Різдва, дитинко! Ти – справжній скарб, і мені так пощастило, що ти є в моєму житті. Ти – все, чого я коли-небудь хотіла!

Нехай Господь подарує нам так багато чудових спогадів, якими ми будемо дорожити все життя. Нехай дух Різдва завжди захищає зв’язок, яка пов’язує наші серця.

Провести час з тобою – єдине бажання в моєму різдвяному списку бажань в цьому році. Я завжди ношу думки про тебе в своїх думках і в серці. Щасливого Різдва!

Різдвяні канікули завжди веселі і ще більш чарівні, поки ти тут, зі мною. Спасибі, що завжди робиш так, щоб все коштувало того. Мій милий ангел, щасливого Різдва і Нового року.

Романтичні різдвяні побажання для хлопця

Любов моя, я сподіваюся, що всі твої різдвяні побажання збудуться. Щасливого Різдва.

Я ніколи не зустрічала такого чарівного, люблячого і турботливого чоловіка, як ти. Любов, яку ти мені подарувала, безцінна й неймовірна. З Різдвом, дорога!

Поки ти зі мною, цей різдвяний святковий сезон для мене буде сповнений веселощів, щастя і любові. Давай відсвяткуємо дивовижну любов, яку ми поділяємо у це Різдво!

У це Різдво я хотів би подякувати Богові за те, що він послав мені такого чудового чоловіка, як ти, якого я люблю. Щасливого Різдва.

Мила, ти моє різдвяне диво. Шлю тобі обійми на Різдво.

Ти самий люблячий і вірний хлопець, про якого я коли-небудь могла мріяти. Все, що ти робиш, змушує мене відчувати себе щасливою від того, що ти є в моєму житті. Щасливого Різдва тобі!

Твоя посмішка прикрашає моє Різдво, як різдвяна ялинка. Благослови мене своєю присутністю в це Різдво, і я не хочу нічого іншого. Щасливого Різдва!

Раніше Різдво було пов’язано з вогнями та подарунками, тепер це все для вас! Щасливого Різдва!

Різдво стає більш приємним і яскравим з таким чоловіком, як ти. Бути з тобою – найпрекрасніша річ у світі. З Різдвом, любов моя ❤️

Ти обіймаєш моє серце і змушуєш мене відчувати себе невимушено। Спасибі тобі за те, що ти мій чоловік. Нехай це свято наблизить тебе до здійснення твоїх мрій і нових можливостей. З Різдвом, кохана.

Різдвяні побажання для мами

Щасливого Різдва, мама! Спасибі тобі за те, що завжди була поруч зі мною, незважаючи ні на що. Сподіваюся, ти знаєш, що я завжди вдячна тобі. Дуже сильно люблю тебе.

Все, чого я хочу в це Різдво, – це твоїх обіймів, мама. Щасливого Різдва.

Куди б я не пішла і що б я не робила, я зберігаю у своєму серці спогади про тебе. Спасибі тобі за те, що ти найкраща мама на світі. Щасливого Різдва!

Задзвеніли дзвіночки, і пішов сніг, щоб побажати тобі щасливого Різдва і щасливого нового року. Я так сильно люблю тебе, мамо. Сумую за тобою.

Ти робиш це час року веселим і яскравим, мама! Бажаю тобі щасливих канікул. Я так сильно люблю тебе. Щасливого Різдва і Нового 2025 року.

Бажаю тобі щасливого Різдва, мама. Ти навчила мене цінувати сімейне час під час свят, і я вдячний тобі за це кожен день.

Щасливого Різдва, мама! Спасибі тобі за те, що зробила цей день більш радісним своєю любов’ю і відданістю!

З-за того, що ти вкладаєш стільки турботи на все наше життя така чудова. Дорога мама, в тебе серце, яка сяє, як тисячі діамантів. Щасливого тобі Різдва!

Мама, я ніколи не зможу висловити свою любов до тебе, точно так само, як я ніколи не зможу висловити свою любов до Різдва. Будь в безпеці і щаслива в цей святковий сезон! Бажаю тобі радісних свят.

Я дійсно вдячна за те, що у мене така дивовижна і підтримує мама. Щасливого Різдва, Маа! Багато добрих побажань у святковий сезон і наступаючому році.

Різдвяні побажання папи

Ніякі слова не зможуть висловити те значення, яке ти надаєш моєму житті, тато. Я радий, що Бог благословив мене найкращим батьком на світі. Щасливого Різдва і відмінних свят.

Дорогий тато, щасливого Різдва. Я щодня молюся Богу про твоє міцне здоров’я і здоровому глузді. Ти завжди дбав про те, щоб у нас все було добре. Дякую тобі за всі твої жертви.

Щасливого Різдва найкращому татові в цьому світі. Я люблю тебе, тату. Продовжуй посміхатися!

Нехай мир і радість Різдва наповнюють твоє серце весь цей рік, тато. Бажаю тобі дуже щасливого Різдва і щасливого нового року. Я так сильно люблю тебе.

Дорогий тато, я сподіваюся, ти знаєш, що ти багато значиш для мене. Я бажаю тобі радісних свят та всього, що є на світі щастя! Щасливого Різдва і нового року, папа.

Щасливого вам Різдва! Ви заслуговуєте на те, щоб насолодитися цим сезоном в повній мірі за все, що ви робите для сім’ї!

Спасибі тобі, тату, за те, що ти завжди точно знаєш, чого я хочу і чого потребую на Різдво, і виконуєш моє бажання ще до того, як я його вимовлю. Щасливого Різдва.

Щасливого Різдва, тато. Я люблю тебе більше, ніж Санта Клауса. Правда люблю.

Нехай дива Христової любові завжди оточують вас і приносять радість у ваше серце. З Різдвом єдиної людини, який завжди робить нас сильними і згуртованими.

Ти робиш це час року веселим і яскравим, любий татусь! Хай у тебе будуть блаженні канікули, коли твоє серце наповниться радістю. На Різдво і завжди, який ти дивний благословенец!

Спасибі тобі за те, що ти зробив з мене тієї людини, яким я є сьогодні. Спасибі тобі за те, що ти завжди був моїм прихильником № 1. Бажаю тобі тільки всієї радості, яку приносить Різдво. Я так сильно люблю тебе.

Різдвяні побажання для сестри

Те, що ти моя сестра, – це найбільше благословення від Бога. Щасливого Різдва і нового року, сестричка.

Щасливого Різдва моїй улюбленій сестрі. Нехай ваші свята будуть наповнені благословеннями, любов’ю і щастям. Я сподіваюся, що різдвяне тепло залишиться з вами назавжди.

Бажаю щасливого Різдва і пишного святкування тобі і твоїй родині, моя сестра! Нехай ця подія знаменує початок твоєї тріумфальній життя і принесе тобі достаток щастя.

Мені подобається, як ти робиш все таким кумедним і комфортним навколо себе, сестра. Щасливого Різдва. За те, щоб ніколи не дорослішати і отримувати масу задоволення.

Нехай Бог обсипле тебе нескінченними благословеннями, моя сестра. Щасливого Різдва.

Я сподіваюся, що тепло цього святкового сезону залишиться з вами на протязі всього року і принесе вам радість і щастя. Я сумую за вам більше, ніж ви можете собі уявити. З Різдвом, дорога.

Ти такий особливий для мене, що я ніколи не можу уявити різдвяні канікули без тебе. Я сподіваюся, ти не позбавиш мене свого чарівності в це Різдво!

Важко висловити, наскільки ти важливий для мене. Але ти повинен знати, що твоя присутність – саме блаженне в моєму житті. Щасливого Різдва тобі!

Різдвяні побажання братові

Нехай цей святковий сезон принесе тобі міцне здоров’я і процвітання, брат. Бажаю тобі щасливого Різдва.

Щасливого Різдва, брат! Я сподіваюся, що різдвяні вогні піднімуть тобі святковий настрій і додадуть нових іскор у твоє життя. Я сподіваюся, що життя продовжує обсипати тебе чудовими подарунками не тільки на Різдво, але й протягом усього року.

Щасливого Різдва, брат. Я сподіваюся, що твоє Різдво буде наповнене сміхом і радістю.

Бажаю вам удачі і міцного здоров’я у цей святковий час року. Нехай у вас буде багато приводів для святкування Різдва!

В цей святковий сезон я бажаю тобі тільки міцного здоров’я, бадьорості духу і процвітання в цьому році! Сподіваюся, у тебе будуть чудові канікули. Щасливого Різдва, брат!

Я сподіваюся, ти знаєш, що я так сильно люблю тебе, і в моєму серці ми завжди разом. Я так вдячний за те, що ти є в моєму житті! Щасливого Різдва.

Незалежно від того, що ви робите протягом року, Санта завжди буде добрий до вас, бо мої молитви з вами. Щасливого Різдва моєму дорогому братові!

Різдвяні побажання синові

Дорогий син, куди б ти не пішов, нехай боже благословення завжди захищають тебе. Моя любов і молитви завжди з тобою. Щасливого Різдва.

Радість мати дбайливого, доброго й сильного сина невимовна. Ти, без сумніву, у списку ‘гарних’ Санти за те, що ти такий неймовірний син. Щасливого Різдва!

Дорогий сину, я бажаю тобі чудового Різдва, наповненого любов’ю, радістю і миром. Нехай Різдво принесе багато незабутніх моментів, якими ти будеш дорожити все життя.

Різдвяні свята завжди будуть для тебе веселими та яскравими, тому що любов і молитви мого Бога з тобою. Бажаю тобі чудово провести це Різдво, любий сину!

Серед багатьох благословень, які я отримав у житті, ти – найкраще, бо тільки ти можеш миттєво наповнити моє серце радістю. Щасливого Різдва!

Бажаю тобі всього найкращого, що може принести Різдво. Наповни своє серце різдвяними піснями, цукерками та тістечками і поринь у прекрасний сніг. З Різдвом, мій улюблений син! Я так сильно люблю тебе.

Різдво – це абсолютно особливий час, щоб насолоджуватися кожним його моментом зі своїми близькими. Спасибі, що ти найкращий син, про якого я могла мріяти. Тато так сильно любить тебе. Щасливого Різдва.

У цю святу ніч Різдва я молюся, щоб Бог послав своїх ангелів подбати про тебе. Щасливого Різдва, син мій.

Моє різдвяне бажання – виконати всі твої різдвяні бажання, мій маленький ангел.

Різдвяні побажання для дочки

Моя принцеса, я бажаю тобі дуже щасливого Різдва. Нехай ти будеш оточена любов’ю.

Бажаю щасливого Різдва моєї чарівної маленької доньки. Ти – найкраще, що трапилося зі мною.

Бажаю вам всього найкращого сьогодні і кожен день у вашому житті. Нехай цей святковий сезон принесе вам багато хвилювання і щастя! Щасливого Різдва!

Сподіваюся, ви отримаєте все, що побажаєте на це Різдво. Відмінно проведіть час і знайте, що ви так важливі для нас. Щасливого Різдва!

Ти – один з найцінніших дарів від Бога. Нехай твоє свято буде таким же дивним, як і твої посмішки. Щасливого Різдва, прекрасна дочка.

Щасливого Різдва фантастичної леді, яку я виростив. Моя маленька донька, ти подарувала мені так багато дорогих спогадів, але я бажаю тобі ще трохи в це Різдво!

Моє Різдво стало набагато щасливішими з тих пір, як у мене з’явився ти. Щасливого Різдва!

Найкращий подарунок, на який можна сподіватися в цьому році, – це провести час разом. Спасибі вам за те, що зробили моє Різдво особливим своєю присутністю. Нехай Бог благословить вас сьогодні і завтра.

Ти – найкращий подарунок, який я могла попросити у Бога. Спасибі тобі за те, що благословляєш мене своїм існуванням. Я так сильно люблю тебе. Їж, пий і веселись в цей святковий сезон, моя дорога.

Різдвяні побажання колегам

Кожен день ми проводимо багато часу на робочих місцях і підтримуємо тісний зв’язок з офісними співробітниками. Партнери по роботі колеги іноді теж можуть відчувати себе частиною нашої власної родини! Тому під час Різдва пам’ятайте про підтримують і сумлінних колег і надсилайте їм трохи любові і турботи на їх шляху! Побажаєте своїм колегам та їхнім сім’ям значущих, приємних канікул з цими дивовижними різдвяними побажаннями, наведеними нижче!

Посилаю свої найтепліші різдвяні побажання самому крутому колезі на світі. Нехай це Різдво подарує тобі найкращий час у твоєму житті!

Щасливого Різдва, дорогий колего! Сподіваюся, цей благословенний свято відкриє вам шлях до слави!

Нехай це чарівна пора року наповнить ваш дім щастям і осяє ваше життя бажаними можливостями і успіхом! Щасливого Різдва!

Дуже небагато колеги можуть перетнути кордон і доторкнутися до найважливішого місця в серці. Ви один з небагатьох. Щасливого Різдва!

Бажаю вам щасливих свят у вашому житті в це Різдво. Нехай ваше життя як і раніше буде наповнена радістю і задоволеннями. Щасливого Різдва 2025 року!

Я сподіваюся, що цей день принесе щастя і удачу у ваш будинок. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

Мені приємно працювати з вами. Ви старанно працювали в цьому році, так що заслуговуєте фантастичного відпочинку. Щасливого Різдва.

Щасливого Різдва, дорогий колего! Нехай цей божественний свято принесе радість, спокій і розслаблення в вашу неспокійне життя. Насолоджуйтеся домашнім теплом, скуштуйте смачні домашні страви і приємно посмійтеся зі своїми друзями!

Щасливого Різдва чудовому колезі, з яким я коли-небудь працював. Нехай цей Священний сезон принесе вам щастя і благословення, які ви бажаєте. Приємного відпочинку, приятель!

Ваше керівництво і підтримка завжди допомагали мені в моїй роботі. Я ніколи не бачив такого прихильного співробітника, як ви. Щасливого Різдва.

Ви завжди були підтримуючим і турботливим колегою. Це Різдво буде неповним без вашої присутності в моєму будинку. Щасливого Різдва, і ви запрошені!

Колеги – це частина трудового життя. Але я ніколи не думав, що вони можуть бути частиною реального життя. Щасливого Різдва! Ти став моїм другом!

Ваша підтримка і натхнення – ось причини, за якими я відчуваю себе розслабленим навіть при великих навантаженнях. Спасибі вам за те, що ви такий корисний співробітник. Щасливого Різдва!

Завдяки такому співробітникові, як ви, робота здається такою приємною. Спасибі, що принесли стільки радості в моє життя. З Різдвом, дорогий колего!

Щасливого Різдва. Нехай це Різдво подарує вам незабутні спогади у колі вашої родини і друзів.

Різдвяні побажання босові

Щасливого Різдва, бос! Я сподіваюся, що святкові вогні наповнять ваш день радістю і здивуванням.

Я бажаю вам всіх чудових благословення на це Різдво, які Бог припас для вас. Бажаю вам щасливого Різдва і щасливого нового року, сер.

Щасливого Різдва нашого чудового керівника. Робота під вашим керівництвом – це благословення. Бажаю вам чудесного Різдва.

Щасливого Різдва, бос. Я щиро сподіваюся, що цей святковий сезон принесе вам стільки ж радості, скільки ви приносите в наш офіс кожен день.

Нехай Різдво принесе вам багато радості! Щасливого Різдва, сер. Нехай Бог благословить вас і вашу сім’ю. Щасливого Різдва вашої сім’ї від мене.

Посилаю свої найтепліші різдвяні вітання тобі і твоїй родині, бос.

Спасибі тобі за те, що ти завжди продовжуєш надихати і мотивувати мене, дорогий бос. Нехай Бог благословить тебе в сезон відпусток. Бажаю тобі щасливого Різдва і щасливого нового року!

Спасибі вам за ваше лідерство і настанови протягом усього цього року. Насолоджуйтеся цим Різдвом повною мірою. Щасливого Різдва, бос.

Нехай цей чудовий святковий сезон принесе вам лише радість і успіх, які триватимуть весь майбутній рік. З Різдвом, бос. Щасливих свят!

Це унікальна можливість для кожного співробітника працювати під керівництвом такого далекоглядного лідера, як ви. Мені дійсно пощастило бути одним з них. Щасливого Різдва!

Ніхто не може вести бізнес так успішно, як ви. Мені пощастило бути вашим співробітником. З Різдвом, дорогий бос!

Різдвяні побажання для клієнтів

Мені так пощастило, що у мене є такий клієнт, як ви, який так підтримував мене у важкі часи. З Різдвом і дякую за все, що ви робите!

Щасливого Різдва вам і вашій родині. Хай щастя досягне кожного куточка вашого будинку.

Ви не тільки мій клієнт, але і мій кращий благодійник. Нехай це грандіозна подія осяє ваше життя успіхом і веселощами. Щасливого Різдва!

Так чудово працювати з вами, і я хотів би ще раз відсвяткувати з вами Різдво так само, як це. Давайте пристегнемся і насолодитись святом.

Чарівництво Різдва ніколи не закінчується, і його найбільший подарунок – це родина і друзі. Щасливого Різдва і Нового року!

Ти робиш мої похмурі дні яскравіше, а холодні – тепліше, просто будучи моїй самій підтримує рукою. Святкуй радість; нехай ти відчуваєш це щастя цілий рік. Щасливого Різдва!

Короткий текст різдвяних побажань

Будь то школяр чи працює людина, Різдво залишається найбільш очікуваним святом для людей будь-якого віку! Різдво має велике значення в тому, що воно поширює любов і тепло серед близьких, тому це прекрасний жест – посилати різдвяні побажання своїм одноліткам! Чи вважаєте ви текстові повідомлення або спеціальні листівки, наша добірка коротких різдвяних побажань готова задовольнити всі ваші потреби!

Я бажаю вам Щасливого Різдва і Нового року!

Нехай Бог обсипле ваше життя безмежними благословеннями. Щасливого Різдва!

Бажаю вам миру, процвітання і кращого завтра. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

Від усього серця бажаю вам Щасливого Різдва!

Магія любові, дружби і братерства, нехай все це буде вашим в це Різдво!

Нехай ви знайдете розраду в теплі кохання, яке я посилаю вам. Щасливого Різдва!

Нехай Санта обдарує вас всім, чого ви коли-небудь бажали. Щасливого Різдва!

Вип’ємо за чаклунство і таємничість. Щасливого Різдва!

Все, чого я хочу на Різдво – це вашого щастя, здоров’я і процвітання! Щасливого Різдва!

Нехай свято принесе радість і сміх у ваш будинок. Щасливого Різдва!

Нехай ваші радості будуть вічними, а ваші страждання швидкоплинними. Щасливого Різдва вам і вашій родині!

Думаю про вас під час сезону відпусток і бажаю вам усього найкращого в усьому.

Щасливого Різдва! Нехай ви отримаєте дивовижні подарунки, приємні спогади і рясну любов від ваших близьких!

Бажаю вам теплого, яскравого і харизматичного Різдва! Нехай почнеться свято і веселощі!

Різдвяні вірші з біблії

“Милосердя, мир і любов нехай будуть вашими в достатку”. – Юда 1:2

“Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне. – Івана 3: 16″

“Істинний світ, який дає світло кожному, приходив у світ. Він був у світі, і світ був створений через Нього…” – Івана 1:9, 10

“І Мій Бог виповнить усі ваші потреби, за багатством слави Своєї в Христі Ісусі. – Филип’ян 4:19″

“Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Який поблагословив нас у Христі поблагословив усяким благословенням духовним у небесах”. – Ефесян 1:3

“Сьогодні в місті Давида у вас народився Спаситель; Він – Месія, Господь. – Луки 2:11″

“Але коли прийшла повнота часу, Бог послав Свого Сина, народженого від жінки, народженої за Законом, щоб Він міг викупити тих, хто був за Законом, щоб ми могли отримати усиновлення як сини”. – Послання до Галатів 4:45

“І мир Божий, що перевершує всяке розуміння, збереже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі”. – Филип’ян 4:7

“Кожний добрий дар і всякий досконалий дар сходять зверху, від Отця світів, у якого немає мінливості або тіні з-за змін”. – Якова 1:17

“Бо у нас народиться дитя, даний нам син; і влада буде на його плечах, і кликнуть ім’я йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець Вічності, Князь Миру” –Ісая 9:6

“І Бог здатний рясно благословити вас, так що у всім і в будь-який час, маючи все, чого ви потребуєте, ви будете процвітати у всякому доброму ділі” (2 Коринтян 9:8

“Нехай Він сповнить тобі бажання твого серця і виконає всі твої плани!” – Псалом 20:4

“Благодать Господа Ісуса Христа нехай буде з духом вашим. Амінь”. – Филип’ян 4:23

“Нехай благословить вас Господь і збереже вас; хай засяє над вами лик Свій Господь буде милостивий до вас; так Господь зверне на вас лик Свій, і дарує вам мир”. – Числа 6:24 26

“Нехай же Бог надії сповнить вас усякою радістю і миром, коли ви сподіваєтеся на Нього, щоб ви набралися надії силою Святого Духа” –Римлян 15:13

“Нехай буде з усіма вами благодать Господа Ісуса Христа, любов Божа і причастя Святого Духа” (2 Коринтянам 13:14

“І всі ці благословення підуть на вас і зійдуть на вас, якщо ви будете слухатися голосу Господа, вашого Бога” –Повторення закону 28:2

“Нехай царі Таршішу та прибережних земель віддадуть йому данину, хай царі Шеви та Себи принесуть дари! Нехай всі царі впадуть ниць перед ним, усі народи будуть служити йому!” – Псалом 72:10 11

Забавні різдвяні побажання

Я сподіваюся, що це Різдво у вас буде так багато подарунків, що ви втомитеся їх рахувати. А потім ви прокинетеся і зрозумієте, що це був сон! Щасливого Різдва!

Найкраще, чого вчить нас Різдво, – це того, що можна бути товстим, але при цьому радіти цьому. Тільки подивіться на Санта Клауса! Щасливого Різдва!

Різдво, безсумнівно, чудова ніч, – до тих пір, поки ви не прокинетеся на наступний день і не натрапите на вчорашній безлад, а рахунок по вашій кредитній карті не засліпить вас!

Я сподіваюся побачити вас з великою коробкою подарунків і чарівною посмішкою різдвяним ранком. Щасливого Різдва.

Різдво – дуже духовне час, і для того, щоб підтримувати свій настрій, вам потрібні горілка, джин і віскі!

Я не можу представити пропозицію без слова ‘F’, коли я розмовляю з вами. Але сьогодні моє різдвяне побажання для вас буде наповнене словом ‘M”. Щасливого Різдва!

Санта дійсно виконав свою домашню роботу за списком ‘хто був хорошим весь рік’. Сподіваюся, ви отримаєте хороший подарунок. Щасливого Різдва.

Все, чого я хочу на Різдво, це закінчити наші заняття з хорошими оцінками! Щасливого Різдва тобі і мені теж!

Кому потрібен різдвяний подарунок, коли в нього є такий друг, як я? Я знаю, ти весь час відчуваєш себе щасливою. Бажаю тобі щасливого Різдва, дорога!

Я вирішив провести час з тобою, а не купувати що-то за гроші. Тому що ЧАС – ЦЕ ГРОШІ в будь-якому випадку. Щасливого Різдва!

Нічого в житті не можна отримати без обіцянки повернути. Навіть Санта приходить із застереженням на Різдво! Відмінно проведіть час!

Всі мої мрії стали реальністю, коли я одружився на тобі. І тепер я знаю, чому реальність завжди так важко прийняти. Бажаю тобі щасливого Різдва!

Який прекрасний час для тебе, щоб бути вдячним за те, що я є в твоєму житті. Можливо, ти не завжди це визнаєш, але я вже знаю, що тобі дуже пощастило. Щасливого Різдва!

Якщо ви ніколи не були в нашому будинку на Різдво, ви нічого не знаєте про те, як весело провести Різдво. Сподіваємося побачити вас в цьому сезоні!

Повідомлення на різдвяних листівках

Нехай Різдво принесе вам багато приводів для посмішки. Я бажаю вам і вашій родині дуже щасливого Різдва.

Нехай радість і мир Різдва будуть з вами весь рік, Бажаю вам сезону благословення з небес; щасливого Різдва!

Щасливого Різдва!! Я бажаю вам теплих і веселих свят! Я сподіваюся, що ваші свята будуть такими ж яскравими і життєрадісними, як і ви самі!

Нехай Різдво принесе вам безліч щасливих моментів, які назавжди залишаться солодкими спогадами. Насолоджуйтесь кожною миттю цього чудового сезону. Щасливого Різдва!

Щасливого Різдва {вкажіть ім’я}. Нехай свічки, які ви запалите в це Різдво, розсіють темряву всередині зігріють вас і ваше серце радістю і насолодою.

Я бажаю, щоб у це Різдво і в наступні роки ми несли любов Христа, яка живе у всіх нас і більше піклується про те, щоб віддавати, ніж отримувати. Щасливого Різдва!

Ми сподіваємося, що різдвяний сезон наповнить ваш будинок теплом і радістю, яких заслуговуєте ви і ваша сім’я. Найкращі побажання на Різдво і завжди!

Я сподіваюся, що Санта буде добрий до вас в цьому році, як і в будь-який інший рік. Щасливого Різдва вам і вашій милій сім’ї.

Різдво – це час підраховувати благословення, і ти – одне з найбільших благословень, які я коли-небудь отримував! Щасливого Різдва.

Нехай добрі часи і скарби цього стануть золотими спогадами про завтрашній день. Бажаю вам багато любові, радості і щастя. Щасливого Різдва!

Я бажаю, щоб це Різдво завершило нинішній рік на веселій ноті і поступилося місцем свіжому і яскравого Нового року. Бажаю вам щасливого Різдва і Нового року!

Приймайте кожну мить з вдячністю і будьте вдячні за все і кожного, з ким вам доводиться проводити цей радісний час року. Бажаю вам чудового Різдва.

Цитати з різдвяними побажаннями

“Різдво у серці наповнює повітря Різдвом”. – У. Т. Елліс

“Різдво – це радість, релігійна радість, внутрішня радість світу і світу”. – Тато Франциск

“Я бажаю вам радісного Різдва! Я сподіваюся, що ваші бажання збудуться!”

“Той, у кого немає Різдва в серці, ніколи не знайде під ялинкою”. – Рой Сміт Л.

“Різдвяне чаклунство мовчить. Ви його не чуєте – ви це відчуваєте. Ви це знаєте. Ви в це вірите”. – Кевін Алан Мілн

“Щасливого Різдва! Бажаю вам одного з найкращих різдвяних свят в історії! Посилаю сумки, повні сердечних побажань вам і вашим близьким!”

“Що таке Різдво? Це ніжність до минулого, мужність до цього, надія на майбутнє”. – Агнес М. Пахро

“Щасливого Різдва! Мої сердечні побажання вам з цієї радісної нагоди. Відчуйте любов, єднання і щастя серед ваших близьких!”

“Нехай надія, мир, радість і любов, представлені народженням у Вифлеємі цієї ночі, наповнять наше життя і стануть частиною всього, що ми говоримо і робимо”. – преподобний Річард Дж. Фейрчайлд

“Різдво не можна купити в магазині. Може бути, Різдво означає трохи більше”. – доктор Сьюз

“Різдво – це час, коли починаєш сумувати за домівкою, навіть коли ти вдома”. – Керол Нельсон

“Не дозволяй минулого вкрасти твоє справжнє. У цьому послання Різдва: ми ніколи не буваємо одні”. – Тейлор Колдуелл

“Я дійсно сподіваюся, що у вас буде найкраще Різдво у вашому житті! Від усього серця бажаю вам Щасливого Різдва і моментів нескінченної радості”.

“Бог ніколи не дарує кому-небудь подарунок, який він не здатний прийняти. Якщо Він дарує нам Різдво, то це тому, що у всіх нас є здатність зрозуміти і прийняти це”. – Тато Франциск

“Різдво – це частинка домашнього вогнища, яку людина носить у своєму серці”. – Фрейя Старк

“Мир на землі збережеться, коли ми будемо жити Різдвом кожен день”. – Хелен Штайнер Райс

“Різдво – це назавжди, а не тільки на один день. Тому що любити, ділитися, віддавати – це не значить відмовлятися”. – Норман Уеслі Брукс

“Різдво, дитя моє, – це любов у дії. Кожен раз, коли ми любимо, кожен раз, коли ми віддаємо, це Різдво”. – Дейл Еванс

“Благословенне час року, яке залучає весь світ в змову любові”, – пише Гамільтон Мэби.

“Різдво – це не льодяники або блискучі вогники, це серця, до яких ми торкаємося, і турбота, яку ми виявляємо”. – Якось на Різдво Міккі

“Різдво – це не час року, а стан душі. Цінувати мир і доброзичливість, бути щедрим милосердя – значить володіти справжнім духом Різдва”. – Келвін Кулідж

“Різдво змахує чарівною паличкою над цим світом, і ось, все стає м’якше і прекрасніше”. – Норман Вінсент Піл

“Пропозиції щодо різдвяних подарунків: вашому ворогові – прощення. Опоненту – терпимість. Одному – ваше серце. Клієнту – обслуговування. Всім – благодійність. Кожній дитині – хороший приклад. Поважайте себе”. – Орен Арнольд

“Різдво – це час року для розпалювання вогню гостинності в залі, теплого полум’я милосердя в серці”. – Вашингтон Ірвінг

Різдвяні та новорічні побажання

Щасливого Різдва і щасливого Нового року! Бажаю вам багато веселощів і радісних вигуків і, звичайно ж, славного майбутнього року!

Бажаю тобі щасливого Різдва і Нового року! Нехай все щастя цього світу знайде свій шлях до вас!

Бажаю вам щасливого Різдва і Нового року! Нехай ваші свята будуть наповнені радістю, любов’ю і щастям.

Щасливого Різдва і Нового року. Нехай дух Різдва завжди перебуває з вами.

Від усього серця бажаю вам щасливого Різдва і нового року. В цей святковий сезон я хочу, щоб ви знали, що ви найкраща людина, якого я коли-небудь зустрічав. Спасибі вам за таку підтримку!

Щасливого Різдва і Нового року. Проведіть найкращий час у своєму житті з усім, що ви робите в цей святковий сезон, і прийміть всі нові заворушення, які це принесе вам!

Я бажаю, щоб у тебе був такий же радісний сезон відпусток, як і в тебе, мій друже. Я сподіваюся, що у тебе буде здорова і процвітаючий Новий рік!

У це Різдво я посилаю вам радісні привітання, оповиті любов’ю і веселощами. Нехай у вас буде незабутнє Різдво і чудовий новий рік!

Різдво – це час, коли потрібно зберігати бадьорість духу і сяяти посмішкою. Щасливого Різдва і Нового року!

Бажаю вам тільки безмежної радості в святкові дні і протягом всього року. Щасливого Різдва і Нового року!

Підписи до привітань з різдвом

Нехай любов наповнить серця ваших найдорожчих людей! Щасливого Різдва! ⛄❄️🎄🎅

Щасливого Різдва вам і вашій родині! Нехай святі благословення вашому житті ніколи не вичерпаються!

Всіх з Різдвом! Нехай ваше Різдво буде наповнений теплом, любов’ю і сміхом!

Щасливого Різдва і Нового 2025 року! Я сподіваюся, що ви знайдете мир, радість і щастя в наступаючому році!

Нехай дух Різдва запанує в наших серцях і оселиться в наших будинках. Щасливого Різдва!

Я сподіваюся, що ваші канікули будуть настільки радісними, наскільки це можливо, і ви зможете провести час з улюбленими людьми. Щасливого Різдва

#MerryChristmas2025 🎄🎅 Моліться, щоб Ісус Христос обсипав вас Своїми святими чудесами і успіхом!

Сім’я – це все, що у нас є, і я бажаю всім членам моєї родини щасливого Різдва і чудовою життя попереду.

Бажаю вам всього того щастя, на що здатні ваші серця в цей святковий сезон! Нехай ваш святковий сезон буде веселим та яскравим!

Випробуйте чудеса цього чудового курортного сезону і зберегти приємні спогади. #MerryChristmas ❄️🎄

З цієї чудової нагоди я бажаю вам удачі і міцного здоров’я. Щасливого Різдва всім вам! 🎄🎅

Нехай радість Різдва торкнеться самих глибин вашого серця, і ви продовжите сяяти так, як сяють різдвяні вогні.

Різдво – це не подія, а почуття. І кожним почуттям потрібно ділитися.

Радійте, розмірковуйте і відкривайте себе заново серед нескінченної магії цього Різдва!

Нехай любов тече від серця до серця і від душі до душі в це Різдво!

Різдво – найбільше свято для християн. Вони називають це “веселою порою року”. І вони абсолютно праві, кажучи це. Різдво приносить всім море радості і сміху. Це день, коли народився Христос. Це день святкування любові, вдячності і духу віддавати, ділитися і поширювати щастя. Щасливе Різдво – це чарівна пора року, яка приносить нам масу задоволення, щастя, любові і зворушливих моментів. Це також сезон приємних спогадів і возз’єднання з друзями, родиною і всіма іншими відносинами. Різдво – це завжди час, проведений зі своїми близькими. Будь те члени родини, друзі або близькі, це свято радості, щастя, печива, смаженої курки та прикрас. Це не схоже на Різдво, якщо ви не отримуєте смс або побажань від своїх близьких.

Так що будьте поруч зі своїми близькими і надсилайте їм гарні різдвяні привітання. Без цього свята точно не будуть колишніми. Отже, знайдіть осмислені і приємні побажання Щасливого Різдва для своїх улюблених і святкуйте Різдво і той зв’язок, яку ви, хлопці, поділяєте. Немає нічого тепліше, ніж святкові побажання від дорогих людей, так чого ж ви чекаєте? Виберіть ваші улюблені різдвяні побажання, і ви готові відправитися в шлях! Діліться любов’ю і радістю, якими по–справжньому цінується Різдво. Ми сподіваємося, що ви проведете благословенне Різдво зі своєю родиною й друзями!