Категорії
Різне

Побажання сестрі на випускний – вітальні послання

Побажання сестрі на випускний можуть бути приголомшливими, оскільки це дуже важливий день. Постарайтеся висловити свою любов і обожнювання у вітальних повідомленнях для вашої сестри з нагоди її успіху. Вітаємо з тим, що ви зайшли так далеко, скажіть їй, як ви визнаєте її труднощі. Випускний – це велика справа, так що сверкайте додатковими блискітками і сходіть з розуму під час святкування. Цінуєте її, розділіть її щастя, демонструйте свою гордість і зробіть так, щоб весь день був присвячений їй і тільки їй. Влаштуйте вечірку, подаруйте їй всю любов, якої вона заслуговує за те, що пережила напружені роки навчання в школі, коледжі або університеті. Зроби все це заради неї і зроби все можливе.

Побажання сестрі на випускний

Вітаю вас із видатним результатом. Ви наполегливо працювали заради цього успіху. І ви добилися його. Всього найкращого у вашій майбутньої життя.

Вітаю з закінченням школи, моя сестра. Я так пишаюся тобою. Я впевнений, що попереду ще багато всього цікавого.

Моя улюблена сестра, вітаю тебе з закінченням школи! Будь собою і будь хороброї. Я знаю, ти будеш сяяти у всіх сферах свого життя. Я вірю в тебе.

Незалежно від того, з якими перешкодами ти зіткнешся, знай, що я завжди вірив у твою здатність досягти успіху. Сестро, ти була створена для величі; ніщо не зможе затьмарити твій світ. Найкращі побажання з нагоди закінчення школи!

Вітаю з твоїм досягненням і найкращими побажаннями прекрасного нового початку. Я так пишаюся тобою, моя сестра.

Ти зробив це! Не вистачить слів, щоб описати, як я пишаюся тобою. Твої зусилля були винагороджені. Вітаю.

Ти не перестаєш дивувати мене своїм запалом і цілеспрямованістю. Ти досяг своєї мети. Вітаю із закінченням навчання.

Вітаю з завершенням складного етапу вашого життя, коли ви закінчуєте університет і готуєте грунт для світлого майбутнього. Я сподіваюся, що майбутнє не принесе вам нічого, крім задоволення та досягнень.

Ніщо стоїть не буває простим, але в одну мить ви зробили так, що ми пораділи за вас і розділив вашу радість. Ви повинні ретельно спланувати своє дозвілля, щоб максимально використати його після закінчення навчання. Вітаємо!

Я знав, що у тебе було все, що потрібно; тобі просто потрібно було спробувати. Мої найкращі побажання моїй сестрі з нагоди її випуску. Вітаю з тим, що ти здала цей важливий тест з високим балом.

Ти завжди була нашим натхненням. Ти ніколи не підводила маму і тата. Я радий за тебе, сестра.

Важка робота, цілеспрямованість і тверда рішучість можуть зробити можливим все, і ви є прикладом. Ви надихаєте мене робити все можливе. Вітаю!

Дорога сестра, вітаю з закінченням школи. Твоя сестра так сильно любить тебе, а тепер скажи мені, де ми будемо веселитися сьогодні ввечері?

Сьогодні ви отримуєте плоди своїх зусиль. Я бачив, що ви не спали ночами, щоб закінчити навчання. Навіть ви пропустили багато занять на іспиті. Ваші жертви принесли цю гарну оцінку.

Ця чорна капелюх, яку ти кидаєш сьогодні, є символом того, що ти сильна жінка. Не тому, що ти її кидаєш. Тому що у тебе є можливість носити капелюх. Молодець, моя сестра.

Я молюся, щоб Всевишній завжди робив вас щасливими такими, які ви є сьогодні. Сьогодні ваш день. Ви той, хто досяг цього. Вітаємо випускника!

Вітаю вас із великим досягненням. Ваша відповідальність зросла. Я знаю, що ви будете виконувати свій обов’язок так само добре, як і раніше. Вас чекає світле майбутнє.

Бог допомагає тим, хто допомагає собі сам. Ти заслуговуєш цей результат, оскільки дуже старанно працював. Я дійсно пишаюся тобою. Молодець, дорога.

Вітального листа сестрі з закінченням школи

Твоя подорож до прекрасної життя почалося. Я бажаю тобі світлого майбутнього попереду. На твоєму шляху може бути багато перешкод. Але я знаю, що ти зможеш їх подолати. Вітаю мою сестру.

Я впевнений, що ніщо не зможе перешкодити тобі досягти своєї мети. Продовжуй в тому ж дусі і йди вперед, сестра. Приготуйся до великих можливостей. Вітаю!

Ми так пишаємося тобою. Ти нарешті досяг своєї мети, подолавши всі перешкоди. Вітаємо тебе з твоїм знаменним днем.

Моя сім’я поза себе від радості, відзначаючи випуск моєї єдиної сестри! Ти – джерело натхнення; підтримуй вогонь і вір у себе. Вітаю, сестра!

Сумнів в собі може призвести до втрати ваших устремлінь, але ви ніколи не втрачали віру в себе і зараз цілком підходите для досягнення своїх найвищих цілей. Вітаємо!

Подорож не було гладким, але ви зробили це можливим. Я вірив у вас, що ви зробите все, що в ваших силах, так що прийміть мої вітання.

Вітаю з твоїм блискучим результатом. Ти можеш домогтися чого завгодно, і я, твоя сестра, вірю в це.

Сестра, я бачив, як ти переживала багато важких часів. Але я ніколи не бачив, щоб ти боялася або втомлювалася. Сьогодні ти отримала те, чого заслуговуєш найбільше. Вітаю тебе з закінченням школи.

Побажання старшій сестрі на випускний

Дорога сестра, спасибі, що надихаєш мене! Вітаю з твоїм знаменним днем, я не можу дочекатися твоїх світлих днів у майбутньому.

Щасливого закінчення школи! Я бажаю тобі щасливого життя. Сяй яскраво, як діамант, люба сестра.

Ти не залишила каменя на камені під час навчання в коледжі. Пишайся своїм насилу зароблених випускним. Люблю тебе дуже.

Ваш криза середнього віку тільки почався, але насолоджуйтеся цим ритмом закінчення школи. Я так пишаюся вами і вашими зусиллями.

Побажання молодшій сестрі на випускний

Моя молодша сестра вже закінчила школу, я не можу в це повірити. Нехай Бог обсипле тебе всіма успіхами і щастям.

Я хочу привітати вас з вашим вражаючим виступом. Вітаю мою молодшу сестру з її успіхом.

Дорога сестричка, я так щаслива і схвильована за тебе. Я не можу дочекатися твоїх майбутніх досягнень. Вітаю з закінченням школи.

Дорога сестра, твоя важка робота нарешті окупилася. Пишаюся тобою, дорога сіссі. Вітаю.

Багатьох щасливих повернень у цей день. Я сподіваюся, тебе чекають справи трохи краще. Не падай духом, сестра.

Підпис до випускного для сестри

Вітаю мою сестру з її успіхом. Я так пишаюся тобою, люба.

Ранній підйом і пізніше засиживание, безсумнівно, окупилися. Насолоджуйтесь пригодами і пишаєтеся своїми успіхами. Щасливого закінчення школи.

Вітаю мою сестру з закінченням школи. Будь ласка, зберігай її в своїх молитвах.

Вміння застосувати те, чому ви навчилися на заняттях, в реальному світі так само цінне, як отримання наукового ступеня. Вітаємо з закінченням навчання.

Бог допомагає тим, хто допомагає собі сам. Прийшов час сіяти оптимізм і будувати краще майбутнє. Вітаю, сестра.

Без тебе у мене ніколи не було б привілеї називати себе твоїй люблячої сестрою. Завжди тримай голову на висоті!

Цитати на випускний для сестри

Підкидання вашої кашкети в повітря символізує майбутню вам славу. Даний освіта не закінчується, коли ви закінчуєте школу; скоріше, воно починається. День вашого випуску настав; вітаємо!

З Днем випускного! З сьогоднішнього дня ти зовсім не маленька дівчинка. Ти доросла, яка домоглася успіху в житті. Пишаюся тобою. Ти зробила це! Вітаю!

Я сподіваюся, що кожен день буде для вас таким же ідеальним, як цей. Оскільки ви посміхаєтеся сьогодні, нехай ви посміхаєтеся кожен день. Вітаю! У вас вийшло!

Бажаю тобі продовжувати досягати все більшого і більшого в цьому житті. Для мене, як для твого брата, це найщасливіший день. Із закінченням школи, сестричка.

Я сподіваюся, вам сподобається безліч дверей, які відкрилися перед вами тепер, коли ви закінчили навчання. Мені не терпиться побачити всю ту удачу, яка вас очікує. Кілька найщиріших привітань з вашим знаменним днем.

Як твоя сестра, я пишаюся тобою більше, ніж чим-небудь іншим. Спасибі, що закінчила цей напружений диплом. Ти заслуговуєш всього цього щастя.

Отримання диплома – величезна віха для всіх. Я вітаю вас з досягненням цієї віхи. Сподіваюся, ви пройдете довгий шлях. З днем закінчення школи!

Сьогодні ви зробили ще один крок до здійснення своєї мрії. Тепер ви на крок ближче до своєї мрії. Продовжуйте в тому ж дусі. Я бажаю вам всього самого найкращого.

Смішні привітання з випускним для сестри

Насолоджуйтесь своїм досягненням, поки воно триває, оскільки нова обстановка в офісі змусить вас кричати. З закінченням навчання, сестра.

Це новий початок прекрасною, але повної стресів життя. Шуми і веселися з усіх сил, поки можеш, сестричка.

Я вітаю вас з вашим успіхом. Але ви повинні подякувати Google, Вікіпедію, YouTube і мене за ваш результат. Яке вражаюче досягнення!

Вау! Сьогодні я щаслива. Знаєш чому? Тому що ти скоро отримаєш роботу і зможеш купувати собі одяг сама, а не вибирати мою. Молодець!

Отже, нарешті-то ти отримав диплом. Але пам’ятай, половина балів дістається мені, тому що я допоміг тобі виконати твої завдання. Де частування?

Тепер ти офіційно безробітний. Сподіваюся, ти скоро найдеш роботу і подаруєш мені задоволення. Лол!

Дорога сестра, сьогодні ти выпускаешься. Так, я щаслива. Але мені також сумно, тому що я більше не можу називати тебе невдахою.

Я з нетерпінням чекав цього дня. Я сподіваюся, що ти зможеш здійснити свої мрії, за винятком тих смішних і заповітних мрій.

Живіть так, наче завтра не настане, тому що скоро почнеться ваша корпоративна життя. Щасливого закінчення школи.

Вітаю з закінченням школи, сестричка. Тепер у тебе буде постійний начальник, який зруйнує твоє життя.

Випускний – це момент гордості для сім’ї; це чудовий, святковий день. Випускний – особливо запам’ятовується подія в житті будь-якої людини. Це перший крок до реалізації своїх прагнень. Навчання складна і вимагає всіх ваших зусиль і часу, але наполеглива праця випускників окупається після закінчення навчання. Якщо ваша сестра нещодавно закінчила навчання, вам слід привітати її з цим великим досягненням і висловити свою гордість. У цей щасливий момент ви можете відправити вітальні послання з закінченням навчання, щоб оцінити її успіхи і побажати кращого майбутнього. Яким би не був її випускний в середній школі, коледжі або університеті, ви можете привітати її з теплими, веселими або надихаючими побажаннями на випускний. Якщо сьогодні випускний день вашої сестри і ви шукаєте ідеї про те, як привітати її або що сказати їй з нагоди закінчення навчання, не шукайте далі. Ми підготували вітання з закінченням навчання та побажання, щоб ви поділилися своїм щастям із своєю сестрою, дали їй відчути себе особливою, висловили свою гордість за неї і привітали її з успіхом і звершеннями.