Категорії
Річниця весілля

побажання, повідомлення та цитати в честь 1-ї річниці

Побажання з нагоди 1-ї річниці: Ювілеї завжди особливі, але перша річниця – щось більше. Будь то річниця вашого весілля або кого-небудь з ваших близьких, поділіться щирими і теплими побажаннями з нагоди 1-ї річниці, щоб зробити це святкування фантастичним. Побажайте своєї улюбленої парі щасливого першої річниці або відправте романтичні побажання з нагоди першої річниці свого чоловіка. Ось кілька побажань на честь першої річниці, які ви можете відправити людям, нагадуючи їм, як сильно ви вболіваєте за них, любіть їх і щасливі за них.

Побажання до 1-ї річниці

Нехай ваші мрії збудуться – сьогодні, завтра і завжди. З першою річницею весілля.

Посилаю вам свої теплі обійми і тонни любові в 1-ю річницю. Нехай Бог завжди благословляє вас.

З 1-ою річницею. Нехай Бог благословить нас разом, дорогі мої. Я так сильно люблю вас.

перший рік з тобою був казкою, яка втілилася в життя. Я не міг бажати нічого більшого. Нехай сяйво на твоєму обличчі залишиться назавжди! З річницею, дорога!

Завершення року, повного любові і щастя, вселяє в мене надію на наше майбутнє. З 1-ою річницею любові.

З першою річницею моєї улюбленої пари. Вітаю з ще одним роком, проведеним в любові і сміху!

Вітаємо з річницею саму милу пару. Нехай аромат вашої любові залишиться назавжди!

З 1-ою річницею! Нехай нашу довіру і любов ростуть з кожним роком, як в добрі так і в погані часи!

Перший рік, проведений з тобою, був мрією, яка стала реальністю. Сподіваюся відсвяткувати з тобою ще багато таких літ, як цей! З річницею, любов моя!

Можливо, це наш перший рік разом, Але це початок цілого життя, повну прекрасних спогадів і тонни любові. З першою річницею!

З першою річницею вас, двох закоханих пташок. Знайте, що ви завжди в моїх думках і молитвах.

Бажаю вам насолоджуватися щасливим сімейним життям не тільки довгі роки, але і вічність. Залишайтеся разом назавжди. З першою річницею весілля.

Це був прекрасний рік з тобою, і я хотів би прожити з тобою ще 100 років так само. З 1-ою річницею, дорога!

Мені так пощастило, що в мене такий чоловік, як ти, який так турботливий і любить мене. Ти багато значиш для мене. З першою річницею, дорогий чоловіче!

Дорога дружина, Вітаю з досягненням самої першої віхи в нашій подружнього життя! Все, чого я хочу, це постаріти разом з тобою!

Від всього серця я бажаю вам обом дуже щасливою першої річниці. Бажаю вам вічного щастя в вашому житті!

Вітаємо з завершенням вашого першого року спільного життя без будь-яких сварок. Нехай ви обидва будете разом в мирі та любові!

Нехай ваш шлюб буде сповнений щастям, радістю, любов’ю і дружніми відносинами на всі роки вашого життя! З хорошою 1-ою річницею, мій Друг!

Ми залишимося такими назавжди, кохана. З першою річницею весілля, дорога краща половина.

Вип’ємо за те, щоб ми відсвяткували ще 99 річниць, дорога. Я люблю тебе, з 1-ою річницею весілля, дорога.

Побажання на 1-ю річницю весілля чоловікові

Не має значення, куди приведе мене життя, поки ти поруч зі мною. Дякуємо за рік, повний любові і сюрпризів!

Якими б не були обставини, я буду тримати тебе за руку і завжди буду поруч з тобою, як у цей перший рік нашого шлюбу!

З річницею першого шлюбу, мій чоловік. Ти робиш повсякденне життя веселіше і зачаровує. Я так сильно люблю тебе. Ти – найбільше благословення від Всевишнього. Нехай Бог благословить нас.

Вся хвала Богу за те, що він зблизив нас і підтримував єдність на протязі всього року. Я бажаю бути з вами вічно! З 1-ою річницею!

Ти робиш мене самим щасливим людиною в світі без особливих зусиль і змушуєш мене обожнювати тебе з кожним днем все більше. Спасибі, що ти мій чоловік. З першою річницею, мій король.

Оскільки все відбувається з якоїсь причини, причина, яка привела тебе в моє життя, є моєю найулюбленішою. Так само, як моя улюблена історія кохання – це наша історія кохання. З першою річницею, мій чоловіче.

Найпрекраснішого людині, який благословив мене на блаженну і мирне життя, я люблю тебе більше, ніж вчора, але менше, ніж завтра. Спасибі тобі за все. З 1-ою річницею, чоловіче.

Життя прекрасне, тому що ти зі мною. Це перша віха у низці стількох романтичних моментів, які ще належить прожити. З 1-ою річницею!

Побажання дружині на першу річницю весілля

Ти – все, чого я бажаю, і все, про що я коли-небудь мріяв. Я відчуваю себе такою щасливою кожну секунду з-за того, що ти є в моєму житті. З 1-ою річницею!

Надсилаю щирі побажання на честь першої річниці моїй дружині. Ти моє щастя і все, що знаходиться між життям і смертю.

Ти зробила мене найщасливішою людиною, коли сказала “так” на мою пропозицію руки і серця. Спасибі тобі за кожну дрібницю, яку ти робиш для мене і для нас, жіночка! З першою річницею, красуня. Люблю тебе.

Спасибі тобі за те, що змушуєш мене посміхатися навіть мої найвразливіші дні. Все своє життя я чекав тебе, спасибі, що прийшла і перетворила це в рай. З 1-ою річницею весілля, дружина.

Спасибі тобі за те, що зробив мій будинок домашнім. Я безмежно вдячна Богові за те, що він послав тебе в моє життя і додав фарб, про які я і не підозрювала, що мені їх не вистачає. З 1-ою річницею. Я так сильно люблю тебе.

Мені подобається жити з тобою, і я не збираюся нічого міняти в нас. Мені навіть подобаються всі наші розбіжності і наші сварки. Я дійсно дуже сильно люблю тебе, кохана. З першою річницею весілля, красуня.

З річницею першого шлюбу, дружина моя. Ти робиш кожен день трохи менш напруженим своєю присутністю, обіймами і поцілунками. Я люблю тебе, Дитинко. І знай, що я завжди твій, дорога.

Солодкі спогади про нашому першому вечері при свічках все ще свіжі в моїй пам’яті. І я тільки що усвідомив, що сьогодні наша перша річниця! Я люблю тебе!

Ми так багато разів сварилися один з одним, але все одно не могли перевершити ту цифру, яку ми любили один одного. Ось і 1-й рік нашого шлюбу! З річницею!

Всякий раз, коли я думаю, що ти назавжди залишишся у моєму житті, надії мого сьогодення і мрії про моє майбутнє стають реальністю! Спасибі за чудовий 1-й рік!

Побажання на 1-ю річницю весілля для пари

Відправляю теплі побажання з нагоди святкування першої віхи у вашому особистому житті. Будьте щасливі і завжди посміхайтеся!

Коли хтось запитує мене, чи існує справжнє кохання, я просто прошу їх поглянути на вас обох. З першою річницею саму милу пару на світі.

Будь то перша або п’ятдесятилітня річниця, кожна річниця є свідченням вашого терпіння і наполегливості у вирішенні питань спільного життя як пари. З першою річницею.

Сонце, здається, світить яскравіше, небеса здаються трохи блакитніше, а птахи цвірінькають трохи голосніше – і все тому, що сьогодні річниця солодкої парочки, не схожою ні на яку іншу. З 1-ою річницею.

Вітаю, вам обом вдалося успішно терпіти один одного цілий рік. Бажаю вам обом щасливою першої річниці.

Для вас обох ваша перша річниця – ще один привід відсвяткувати прекрасну любов у вашому житті. Для мене це ще один привід згоряти від ревнощів. З річницею.

Бачити вас разом протягом одного року було достатньо, щоб змусити мене зрозуміти, що шлюб – це дійсно прекрасний союз двох сердець, умів і душ. З першою річницею весілля.

Побажання одному на 1-ю річницю

Вітаю з першою річницею мого друга і мою улюблену пару в світі.

Ви двоє – ідеальна пара. Я так щасливий і пишаюся тобою, дорогий друже. З річницею!

З першою річницею, друже! Ви обоє заслуговуєте один одного, і ваші щасливі обличчя роблять мене щасливою теж. Нехай Бог благословить вас залишатися щасливими, поки смерть не розлучить вас.

Нехай ваша мрія продовжує збуватися, і нехай ви двоє продовжуєте ось так посміхатися протягом всього вашого життя. З 1-ою річницею. Нехай Бог благословить вас на віки віків.

У світі, де все невизначено, ви двоє продовжуєте бути такими стійкими і сильними. З 1-ою річницею весілля, я так щасливий за вас двох. Посилаю тонни любові.

Я від усього серця бажаю тобі, щоб ти насолоджувався всіма радощами і успіхами у своєму житті. З першою річницею, друже!

З 1-ою річницею кращої подруги. Я не можу не посміхатися всім нашим прекрасним спогадами. Ти по-справжньому надихаєш інших. Продовжуй посміхатися і насолоджуйся спільної життям.

Я точно знаю, що, хоча пройдуть роки, ваша любов і повагу один до одного будуть зростати. З 1-ою річницею шлюбу, друже. Люблю тебе.

Побажання на першу річницю весілля сестри

Найкращі побажання тобі з нагоди твоєї першої віхи в щасливому шлюбі. З 1-ою річницею, сестра!

Дорогі сестра і зять, з першою річницею весілля. Я не можу дочекатися, щоб побачити, що життя готує вам двом далі. Дуже люблю вас. Будьте щасливі і насолоджуйтеся життям.

Отже, ви дійсно одружені, і сьогодні виповнюється рік? Я все ще не можу повірити у все це. Нехай Бог береже вас щасливими і разом завжди.

Вітаємо з тим, що ви прожили разом цілий рік. Спасибі, що були джерелом натхнення і завжди були поруч один з одним. З 1-ою річницею, дорогі.

З першою річницею весілля, люба сестра і зять. Нехай ваше життя буде наповнене пригодами, а щастя і ваша любов один до одного ніколи не закінчаться. Веселіться!

Бажаю вам продовжувати плекати, любити, плекати і шанувати один одного всі наступні роки. З 1-ою річницею. Нехай Бог завжди благословляє вас двох разом.

Я така щаслива, що ти посміхаєшся. Нехай радість першого року життя назавжди залишиться з тобою. З річницею весілля, сестра!

Сумі – це частина життя. Не турбуйтеся, якщо вони приходять. Залишайтеся сильними, тримаючи за руку свого партнера і впевнено посміхайтеся. Щасливою 1-ї річниці!

Я хочу, щоб усмішка на твоєму обличчі завжди сяяла, як у перший день свого заміжжя, сестра! Завжди будь благословенна любов’ю. З першою річницею!

Повідомлення на першу річницю весілля для брата

З першою річницею, брат! Вітаю з завершенням першого року вашого шлюбу любов’ю і щастям.

Дорогий брате, бачити тебе щасливим з любов’ю всього твого життя робить мене таким щасливим. Мені пощастило, що ви, хлопці, стали моєю родиною. З 1-ою річницею весілля, нехай Господь благословить вас двох.

Ніколи у своїх найсміливіших мріях я не думала, що ти будеш таким чудовим чоловіком. Пишаюся тобою, хлопче. Посилаю тобі усю свою любов і благословення в першу річницю твого весілля.

Таке відчуття, що ви двоє почали зустрічатися тільки вчора, а сьогодні ми святкуємо вашу першу річницю весілля. Шлю свої найтепліші обійми і поцілунки, хлопці. Нехай Бог завжди благословляє вас.

Спасибі, що змушуєте один одного так сильно сміятися і випромінює позитив всюди навколо. Дорогі брат і невістка, з першою річницею. Дуже люблю вас обох.

Коли ви стоїте поруч зі своїм партнером, кожен може побачити, як ідеально ви доповнюєте один одного. У день першої річниці прийміть мої найщиріші побажання вам обом!

Дорогий брате, нехай ви обидва будете благословенні небесною любов’ю, як у перший рік вашого шлюбу, назавжди!

Брат, я такий щасливий, що ви обидва провели свій перший рік спільного життя самим романтичним чином. Продовжуй в тому ж дусі завжди. З річницею!

Немає нічого прекраснішого, ніж бачити вас і вашого партнера об’єднаними і щасливими. Нехай ваша любов буде завжди з вами в перший рік вашого весілля, Брат!

Привітання на першу річницю для тітки і дядька

Це абсолютно особливий день для вас обох, дядько і тітка, оскільки ви обидва успішно завершили перший рік вашого шлюбу!

Дорогі тітка і дядько, нехай Бог благословить вас обох безмежним щастям і великою любов’ю у вашу 1-ю річницю шлюбу!

Мої найулюбленіші тітка і дядько, вітаю вас з першою річницею весілля і бажаю вам обом вічного щасливого шлюбу!

Від усього серця вітаю найгарнішу тітку і найкрасивішого дядька з 1-ою річницею весілля.

Нехай ви двоє будете благословенні небесною любов’ю один до одного, до кінця світу, як у перший рік вашого шлюбу!

Цитати на річницю стосунків за 1 рік

Близько чи далеко, де б ти не був, ти змушуєш моє серце битися швидше. З першою річницею любові.

Час дійсно летить, вірно? Здавалося, що все це почалося вчора, але ось ми тут. З 1-ою річницею любові.

З тих пір, як ти поруч зі мною, я завжди був дуже щасливий. З першою річницею відносин, дорога!

Спасибі, що підтримувала мене в усьому. З першою річницею моєї чарівної дівчини.

Словами просто не передати, як сильно я тебе люблю. З першою річницею, моя красуня!

Кожен день першого курсу був для мене таким новим і хвилюючим. Спасибі, що були в моєму житті. З першою річницею!

Цитати на річницю 1 року любові для пари

Ви двоє – ідеальний приклад того, що ‘Створені одне для одного’. Між вами двома це так добре працює. З річницею любові!

Для мене ви двоє будете завжди сучасною версією Ромео і Джульєтти. Ваші історії любові – не що інше, як фантастичні оповідання. З річницею любові вас обох!

Час тільки наблизить вас один до одного. В цей день я не бажаю вам нічого, крім вічної зв’язку!

Любов, подібна до вашої повинна тривати вічно! Бажаю вам ще багато років любові і щастя разом!

Нехай любов між вами міцніє по мірі того, як ви старієте разом! З першою річницею любові!

Закохатися легко, одруження здається захоплюючою ідеєю, але залишатися закоханим, пристосовуватися до всього нового і до всього іншого складно, тому люди заслуговують додаткової турботи і любові в свою 1-ю річницю. Передайте їм щирі слова вдячності на їх особливий день – першу річницю шлюбу. Позначте дату у своєму календарі і не забудьте привітати солодку парочку з першою річницею. Розкажіть їм, як вони роблять вас щасливими. Можливо, навіть влаштуйте для них вечірку або надішліть їм один із цих подарунків за додаткові бали брауні і дайте їм відчути, що їх цінують! Поширюйте щастя і будьте частиною щасливих днів людей.