Категорії
одужання

Надсилайте повідомлення про швидке одужання босові, колег і товаришів по службі

Повідомлення про одужання для боса і колеги: Якщо ваш бос, колега або товариш хворий, надсилання їм повідомлення про швидке одужання може допомогти їм відчути себе краще. Коли ви відправляєте повідомлення “одужуй” комусь, хто хворий, та бажаєте йому якнайшвидшого одужання, це набагато полегшує його шлях до одужання. Він буде дуже задоволений вами, тому що це показує, наскільки ви дбаєте про нього. Більш того, це встановить хорошу зв’язок між вами і вашим начальником, колегою або будь-яким іншим працівником, що дуже корисно в будь-якій професійній діяльності. Отже, як ви відправляєте своєму начальнику або колезі повідомлення про швидке одужання? Тут ми перерахували деякі з кращих повідомлень про швидке одужання для вас!

Повідомлення для боса про швидке одужання

Одужуй швидше, бос. Ми все чекаємо, коли ти знову будеш у формі. Сумую за тобі на роботі.

Всі співробітники з жалем дізнаються про стан вашого здоров’я. Ми посилаємо вам добрі побажання і сподіваємося, що ви скоро видужаєте.

Я посилаю вам свої молитви і добрі побажання якнайшвидшого одужання. Етап відновлення може здатися нудним і довгим, але я впевнений, що ви знову будете у формі і приєднаєтеся до нас в найкоротші терміни.

Мені дуже шкода чути про стан вашого здоров’я. Я просто хотів, щоб ви знали, що я дбаю про вас і молюся про якнайшвидше одужання. Поправляти швидше, дорогий бос.

Ми хочемо, щоб ви знали, як сильно ми нудьгуємо по вашій присутності на робочому місці. Повертайтеся до нас у доброму здоров’ї і ведіть нас до гармонії, як ви завжди це робили. Выздоравливайте швидше, дорогий бос.

Выздоравливайте швидше, сер! Ми всі молимося за вас. Я сподіваюся, ви скоро повернетесь!

Нехай Бог допоможе вам Своєю цілющою силою. Я молюся про якнайшвидше одужання.

Капітан нашого корабля захворів, і ми, моряки, чекаємо правильного напряму. Тому що ніхто не може нас вести до успіху так, як це робите ви. Сподіваюся, ви скоро видужаєте, бос.

Я був так засмучений цією новиною, але я знаю, що ви сильніше всього на світі, і ви повернетеся до нас знову. До тих пір, запевняю вас, ми тут з усім впораємося. Выздоравливайте швидше, сер!

Не втрачайте надії, залишайтеся сильними. Бог завжди зі страждальцем. Він благословить вас швидким одужанням.

Ви завжди добре керували нами і вірили в наш потенціал, але тут дуже важко працювати без вашого керівництва. Я сподіваюся, що ваше здоров’я скоро покращиться і ви повернетеся до нас в найкоротші терміни.

Бос, нам було сумно почути про вашу хворобу. Нам не вистачає вашої присутності, будь ласка, поправляти скоріше.

Ми завжди тут, щоб подбати про вашу компанію, але ми просимо вас подбати про себе в даний момент. Бажаємо вам якнайшвидшого одужання.

Це послання для того, щоб ви знали, що я сумую по вашому керівництву. Я сумую по вашій присутності, бос! Выздоравливайте швидше!

Я знаю, що ти хворий, але не сумуй, дорогий бос. Це тимчасово. Ми всі постійно молимося за тебе. Найкращі побажання тобі!

Дорогий бос, я думаю про тебе і молюся у цей твій день хвороби. Сподіваюся, ти відчуваєш себе краще.

Управління всіма цими навантаженнями без нашого керівника здається нам таким важким тягарем. Будь ласка хвороби, видужуй швидше, сер, і врятуйте нас з цієї плачевної ситуації!

Мені шкода, що я не зміг відвідати вас в лікарні, так як вони не пускають відвідувачів. Я молюся Богу, щоб він скоріше зцілив вас.

В офісі ви наш начальник. У лікарні лікарі – ваші начальники. Будь ласка, дотримуйтесь їх порад, як ми слідуємо вашим. Бережіть себе.

Мені шкода вас, бос. Ліки і рецепти замінюють правила та накази. Просто жартую. Выздоравливайте швидше.

Повідомлення про швидке одужання для колег

Будь ласка, знайдіть час, щоб як слід поправитися. Не сумуй, ми всі тут для тебе в будь-який момент, коли ми тобі знадобимося. Своєчасно приймай ліки і повертайся до нас якомога швидше.

Сподіваюся, ви знаєте, що ми всі тримаємо вас у наших молитвах кожен день. Нехай Бог скоріше поверне вам ваше міцне здоров’я. Якнайшвидшого одужання.

Хай вас утішить знання того, що ми страшенно вирішили нудьгуємо, і молитви про якнайшвидше одужання. Бережіть себе.

Твоя хвороба завдає мені болю! Я чекаю, коли побачу тебе здоровою, дорога! Я дуже сумую за твоїй присутності. Найкращі побажання твого якнайшвидшого одужання і швидкого повернення до нас!

Без вас робоче місце насправді не таке, як раніше, тому що тільки ви могли б змусити нас хотіти повертатися в це нудне місце кожен день. Бажаю вам швидко прийти в себе і знову зробити офіс веселим місцем.

Ти мій найкращий друг на роботі, і я сумую за тобою. Всі мої молитви про те, щоб ти скоріше одужав. Я з нетерпінням чекаю, коли ти пожартувати, щоб зробити мій день яскравішим. Будь ласка, одужуй швидше.

Ти більше переможець, ніж боєць. У нас є всі підстави вважати, що ви поборете хвороба і повернетеся переможцем. Бажаю тобі якнайшвидшого одужання, дорога!

Ми всі зібралися тут, щоб побажати вам якнайшвидшого одужання. Ми просто не можемо дочекатися, коли знову побачимо твою посмішку.

Дорога, офіс сумує без тебе. Ми сумуємо за твоїм виступів, усмішок і забавним вчинків! Не переймайся. Ми всі постійно молимося за тебе. Швидше видужуй!

Дорогий друже, твоє відсутність в офісі означає, що ти просто відсутність співробітника для компанії, відсутній колега для інших і відсутній член групи. Але для мене ви – це все, що робить офіс цікавим. Видужуй швидше, дорога!

Я хотів би взяти на себе всю твою біль. Цього не станеться! Але одне я можу зробити, це молитися Богу, щоб він визволив тебе від болю. Не хвилюйся, люба! Наші найкращі побажання завжди з вами!

Дорога, не сумуй у цій ситуації, замість цього будь щаслива! Насолоджуйся цим перервою, поки не почуваєш себе добре. Бажаю тобі якнайшвидшого одужання!

Видужуй швидше, дорога! Ми хочемо бачити вас, як завжди, здоровим, щасливим і усміхненим людиною!

Ми ніколи не оцінимо воду по достоїнству, поки криниця не висохне. Ось так просто нам ніколи не вдавалося захоплюватися вашою присутністю. Але зараз ми дуже сильно відчуваємо вашу відсутність. Без вас офіс буде вже не таким, як раніше. Бажаю вам швидкого одужання!

Навколо мене так багато людей. Але серед них я знаходжу того єдиного. Ти для мене єдиний. Ти не тільки мій колега, але й один. Я дуже сумую за тобою. Повертайся скоріше в офіс!

Я починаю ревнувати! Всі зайняті турботою про тебе. Будь ласка, не затягуй. Повертайся швидше, дорога. До речі, я кожну хвилину сумую за твоїй присутності. Швидше одужуй!

Прийміть найкращі побажання колезі

Жалкую про вашу хворобу. Сподіваюся, ви скоро видужаєте. Будь ласка, дайте мені знати, якщо вам що-небудь знадобиться.

Звістка про твою хворобу розбиває мені серце. Молюся про твоє швидкому і повному одужанні від мого розбитого серця. Бережи себе!

Мені шкода чути про вашому фізичному стані. Я бажаю вам якнайшвидшого одужання. Я молюся, щоб ви незабаром відчули себе краще і встали з ліжка. Зв’яжіться з нами якомога раніше!

Дорогий колега, це послання для того, щоб побажати вам здорового життя і швидкого одужання від цієї хвороби. Я сподіваюся, що ви скоро повернетесь в офіс. Будьте здорові!

На роботі не буває веселощів без мого дорогого напарника. Будь ласка, переможи цю хворобу і скоріше видужуй.

Я сподіваюся, ви знаєте, що ми всі тут для вас, коли б ви не потребували нас. Не соромтеся просити про все, що вам потрібно. Будьте терплячі і дотримуйтесь порад лікаря. Ви скоро видужаєте.

Виконуючи всю цю роботу поодинці, я розумію, як сильно мені потрібно, щоб ти розділяв нашу навантаження. Сумую за тобою кожен день. Одужуй і повертайся.

Ви в лікарні. Просто думайте про це як про вихідному дні. Ми всі молимося за вас. Ми сподіваємося, що ти скоро повернешся в офіс, і після цього ми будемо насолоджуватися нашими днями так само, як насолоджувалися раніше! Одужуй швидше, дорога!

Жалкую про вашу хворобу, дорогий колега. Я схрещую пальці й молюся Богу. Ви будете здорові дуже скоро.

Удачі вам і невдачі вашої хвороби. Вона буде переможена дуже скоро. Боріться з усіх сил. Ви самий хоробрий чоловік, якого я знаю.

Що б це не було, мікроби, бактерії або віруси, ви скоро переможете їх. Будьте сильні і встаньте на ноги.

Професіонал бажає якнайшвидшого одужання

Всі мої думки, молитви і добрі побажання тобі швидкого одужання. Я з нетерпінням чекаю твого одужання. Я був дуже засмучений, почувши такі новини, і ми всі дуже за тобою сумуємо.

Дорогий колега, не потрібно переживати за офісу і важливих завдань. Я подбаю про роботу. Краще вам попрацювати над своїм одужанням!

Нам дуже шкода чути про вашої нинішньої ситуації. Ми сподіваємося, що ви впораєтеся з цим як можна швидше і повернете з собою той же позитив, що і завжди. Бережіть себе.

Ви чоловік / жінка-воїн, такі сильні і впевнені в собі. Не втрачайте надії. Тримайтеся міцніше і наполегливо боріться з цією хворобою.

Я посилаю вам свої найкращі побажання якнайшвидшого одужання. Я з нетерпінням чекаю новин про ваше одужання. Своєчасно приймайте ліки і швидше поправляти.

В вашу відсутність ми усвідомлюємо, наскільки цінним і дієвим було ваше керівництво для нашого успіху. Ми бажаємо вам швидкого одужання і сподіваємось невдовзі побачити вас у доброму здоров’ї.

Бережіть себе. При необхідності зателефонуйте / напишіть мені; я буду поруч, щоб допомогти вам швидко і повністю відновитися.

Професійне повідомлення “одужуй швидше” повинно звучати офіційно, мотівірующе, щиро, а іноді і забавно. Це залежить від того, наскільки ви близькі до персоналу. Ваш начальник заслуговує щирого послання, в той час як ваш колега може отримати забавне. Якщо людина занадто хворий, щоб одужати найближчим часом, вам слід послати кілька слів надії і своїх проникливих молитов. Листівка “одужуй” від дорогої людини наповнює хворої людини надією і душевними силами. А якщо в ній міститься вищезазначене послання, одержувач буде дуже щасливий навіть у найважчі дні. Будь то ваш начальник або дорогий колега, надсилайте свої найкращі побажання, змішані з турботою, і змусьте їх відчути себе коханими. Будь ласка, виберіть те, що найкраще підходить для вашої зв’язку, і відправте його прямо зараз. Сподіваюся, ваші слова подіють як ліки. Бажаю удачі.