Категорії
Різне

Більше 70 побажань, повідомлень і цитат Bon voyage

Побажання приємного подорожі: Насолоджуватися відпускними поїздками з сім’єю або друзями – невід’ємна частина життя. Насправді, для працюючих людей стає нагальною необхідністю приділити собі трохи часу, щоб освіжитися і зарядитися енергією! Таким чином, нам потрібні ці випадкові перерви, щоб підзарядитися енергією. Коли ми чуємо чи бачимо друга, брата або сестру, дружина або колегу, вирушають у подорож, щоб насолодитися моментом, ми повинні послати їм кілька побажань, щоб спонукати їх насолодитися поїздкою. Нижче наведено кілька повідомлень про щасливе подорожі, щоб спонукати наших дорогих людей відправитися в подорож.

Побажання щасливої дороги

Bon voyage. Нехай Бог завжди оберігає вас Своїм добрим оком у цій подорожі.

Вдалого подорожі і залиште позаду свої турботи. Насолоджуйтеся повною мірою. Найкращі побажання.

Щасливої вам подорожі. Я впевнений, що в цій поїздці у вас з’являться чудові друзі і прекрасні спогади.

Гроші, витрачені на подорожі, ніколи не пропадають даром. Збережіть багато пам’яті, але будьте в безпеці. Bon voyage.

За нові спогади. Заблукаєте і отримуйте задоволення, але будьте в безпеці. Ми будемо сумувати за вами.

Вдалого вам подорожі під час відпустки. Бажаю вам насолодитися цим подорожжю в повній мірі і залишити у себе довгі спогади! Bon Voyage!

Щасливого шляху, мій хлопчик/синку! У цій подорожі вас чекають чудові враження! Насолоджуйтеся цим і проведіть відмінний відпустку.

Нехай ця подорож стане для вас незабутнім. Бережіть себе і отримуйте задоволення! Bon Voyage!

Захопіть з собою побільше сувенірів і з’їсти все, що душі завгодно. У вас теж будуть чудові пригоди і маса спогадів. Щасливої дороги, дорогі.

Канікули закінчуються занадто швидко, так чому ж ти все ще тут? Втамуй спрагу мандрів, дорога. Bon voyage.

Деякі люди кажуть, що подорожі роблять вас мудрішими. Деякі люди кажуть, що подорожі роблять тебе скромним. Я кажу, не думай і просто подорожуй. Bon voyage.

Крила вашого літака можуть бути великими, але ті, що у вас в голові, ще більше. Bon voyage.

Відкрий свої почуття, нагодуй свою душу. Будьте безтурботні і дозвольте жагу мандрів взяти верх. Bon voyage.

Нехай ваші подорожі позбавлять вас від найбільших турбот у вашому житті. Я бажаю щасливої дороги вам і вашій дружині. Bon voyage.

Я не можу повірити, що моя маленька лялечка зовсім доросла і відправляється в подорож зовсім одна. Я буду сумувати за тобою, мила. Будь особливо обережна заради мене. Bon Voyage.

Я буду сумувати за тобою, коли ти поїдеш у відпустку. Щасливого шляху, мила. Повертайся скоріше.

Пункт призначення вашого відпустки насправді не має значення. Ви такий веселий чоловік, що можете зробити будь-яке свято незабутнім. Вдалої поїздки.

Гроші, які ви витрачаєте на свої подорожі, насправді є інвестицією, яка допоможе вам рости зсередини. Bon voyage.

Повідомлення про щасливу подорож для друзів

Вдалого подорожі в твоєму житті, мій друг! Ти заслужив цей перерву! Насолоджуйся подорожжю так, наче завтра не настане, та повертайся, повністю заряджений енергією і посвіжілий! Bon Voyage!

Щасливого шляху, дорогий друже. Бажаю тобі здійснити подорож у цілості і схоронності і привезти мені багато сувенірів.

Напиши захоплюючу главу свого життя у цій подорожі і залиш спогади. Щасливого шляху, приятель.

Здійсніть подорожі багато божевільних вчинків, про яких ви ніколи не пошкодуєте, але зможете потім від душі посміятися. Щасливого шляху, приятель.

Нехай ця подорож стане одним з найбільш пам’ятних у твоєму житті! Вдалого подорожі, дорогий друже!

Деякі випадкові поїздки назавжди залишаються в нашій пам’яті. Нехай ця поїздка на канікули стане для вас однією з таких. Насолоджуйтеся подорожжю, але також бережіть себе, мій друг!

Насолоджуйся подорожжю і кожним його моментом. Залиш багато спогадів, але бережи нас у своєму серці. Щасливого шляху, мій друг.

Сподіваюся, тебе частіше кусає жук-жага подорожей, тільки для того, щоб отримати максимум задоволення і безпечно подорожувати. З найкращими побажаннями, друг.

Пристрасть до подорожей – це не втеча. Це можливість побувати зовні, щоб дізнатися, що всередині. Прощай, мій друг, щасливого шляху.

Я заздрю тобі не тільки тому, що ти гарна, чарівна, впевнена в собі і чарівна, але і тому, що ти вирушаєш в шикарний відпустку. Bon voyage.

Повідомлення для нього про щасливу подорож

Щасливого шляху, любов моя! Я буду сумувати за тобою, але я буду радіти, знаючи, що ти насолоджуєшся цією поїздкою! Тебе чекають чудові дні! Насолоджуйся!

Я буду молитися Богу про твою безпеку і благополучному подорожі, поки ти не повернешся в мої обійми. Щасливого шляху.

Ти можеш упакувати мене в свій чемодан, любов моя? Без тебе мені тут буде нудно. Веселися, і я бажаю тобі безпечної подорожі.

Може, ти втомишся від подорожей і приїдеш до мене зі швидкістю ракети. Жартую. Сподіваюся, тобі сподобається тур в цілості й схоронності. Щасливого шляху, кохана.

Нехай ця подорож освіжить тебе, любов моя! Щасливої подорожі, але повертайся скоріше, бо я буду дуже по тобі нудьгувати! Люблю тебе!

Ти ніколи не зрозумієш, що таке подорожувати, поки не підеш куди-небудь і не насладишься своїм серцем. Я буду дуже сумувати за тобою. Веселися. Bon voyage.

Звичайно, моє серце буде дуже сумувати за тобою, мій чоловік, але я хочу, щоб ти насолодився цим в повній мірі. Щасливого шляху, Улюблений.

Я бачу, як блищать твої очі, губи розтягуються в усмішці, а долоні в хвилюванні стискають один одного. Я знаю, як ти схвильований своєю поїздкою. Вдалої подорожі.

Мені подобається, як ти витрачаєш все, що заробляєш, на подорожі. Це дійсно класний спосіб прожити життя. Bon voyage.

Побажання щасливої дороги братові або сестрі

Вдалого подорожі, брат / сестра! Тобі потрібен цей перерву! Але не забувай сумувати за мною, як і я буду сумувати за тобою! Bon Voyage!

Незабутнього і заворожливого подорожі, брат / сестра! Нехай ця відпустка дозволить тобі насолодитися нею повною мірою і подарує спогади про кохання, сміх і щастя! Щасливих подорожей!

Щасливого шляху, братан! Сподіваюся, тобі сподобається твоя поїздка за кордон і ти привезеш мені багато смакоти! Скоро побачимося!

Я сподіваюся, що на цей раз у тебе буде фантастична поїздка, сестра! Насолоджуйся нею зі своїми друзями і повертайся з прекрасними спогадами та безліччю фотографій! 😊

Ніщо не може зрівнятися з відпусткою далеко від нашої повсякденної, напруженого життя! Вдалого подорожі тобі, брате мій! Насолоджуйся повною мірою, але не забувай нудьгував по мені! 😀

Ти заслуговуєш тривалої відпустки, дорога сестричка! Насолоджуйся цією своєю поїздкою і відчуй себе приключенцем! Після повернення принеси мені повні сумки смакоти! 😀 Bon Voyage!

Побажання колезі щасливого шляху

Вдалого подорожі в ці канікули, бос! Приємно проведіть час зі своєю сім’єю. Сподіваємося скоро побачити вас серед нас! Найкращі побажання в цій поїздці! Bon Voyage

Щасливого шляху, дорогий колего! Ми бажаємо вам безпечного подорожі! Приємної подорожі. До швидкої зустрічі!

Вдалих вам канікул! Нехай ці канікули подарують вам кращу подорож у вашому житті на сьогоднішній день! Безпечних подорожей!

Приємної подорожі зі своєю родиною! Насолоджуйтеся цим перервою і зарядитесь позитивом! Ми сподіваємося скоро побачити вас повними енергії і готовими досягати нових цілей!

Вдалого подорожі в твоєму житті, бос! Нехай ця мандрівка буде самим дивним у твоєму житті! Нам не вистачатиме твоєї присутності, але ми також молимося за твоє здоров’я і щастя! До швидкої зустрічі, бос!

Цитати про щасливу подорож

Життя не призначена для того, щоб жити в клітці стін і умонастроїв. Єдиний спосіб звільнитися від пут монотонності – подорожувати. Bon voyage.

Життя – це подорож. Не заганяйте себе в глухий кут. Звільніться і подорожуйте. Блукайте так, як ніби ви заблукали. Це єдиний спосіб пізнати себе. Bon voyage.

Подорожуйте так, як ніби від цього залежить ваше життя. Тому що через десятиліття щастя в вашому житті насправді залежатиме від того, які спогади ви залишите сьогодні. Bon voyage.

Ви ніколи не зрозумієте істинного сенсу свого життя, поки не вирушите в подорож і не відчуєте, як інші живуть своїм життям. Bon voyage.

Подорожі – це не тільки відвідування різних місць і нових міст. Це також знайомство з новими культурами та особами. Bon voyage.

Подорожі – це витрати, які приносять більшу віддачу у вигляді безцінних спогадів і повчальних вражень. Bon voyage.

Красивих і рідкісних пам’яток в цьому світі багато, але таких чудових мандрівників, як ви, мало. Bon voyage.

Відкривати, знаходити, прагнути, обшукувати, ритися, досліджувати, відвідувати, розкопати – якщо вам подобається звучання цих слів, тримаю парі, ви отримаєте задоволення від своєї відпустки. Bon voyage.

Спогади про подорожі складають деякі з захоплюючих глав у книзі вашого життя. Bon voyage.

Забавні побажання щасливої дороги

Приємної подорожі, приятель. Сподіваюся, у тебе не буде харчового отруєння або випадкового нападу лихоманки. Будь обережний.

Заблукати, залишитися без грошей і здійснювати божевільні вчинки – це спогади про ваших подорожах, які залишаться на все життя. Bon voyage.

Я ніколи не думав, що ти можеш дозволити собі поїздку в Європу, оскільки ти ніколи навіть не пригощав мене ні одним кухлем пива. Жартую, хоча я б із задоволенням випив пива. Вдалої поїздки.

Кажуть, що подорож важливіше пункту призначення. Але тобі-то яке діло? Ти просто сподіваєшся обходити один паб за іншим, вірно? Веселися, будь безпеки і веселися щосили.

Я чув, ти їдеш у відпустку на місяць. Ми не будемо сумувати за тобою, якщо, звичайно, ти не пообіцяєш купити подарунки. Веселися.

Ти б бачив обличчя нашого боса, коли він надав тобі відпустку. Його очі кричали: “Я теж хочу туди поїхати!’ Вдалого дня, приятель. Ти це заслужив.

Секрет того, щоб по-справжньому насолодитися відпочинком, полягає в тому, щоб вимкнути мобільний телефон і триматися подалі від Facebook, електронної пошти, Twitter і Instagram. Bon voyage.

Нарешті-то я отримую будинок в своє розпорядження. Жодного твого ниття і причіпок протягом декількох тижнів. Щасливого шляху, сусідка.

Вино, шоколад, сувеніри, екзотичні страви та одяг — це всього лише кілька ідей, які допоможуть вам подумати про те, що ви можете привезти мені з своїх закордонних поїздок. Bon voyage.

Ти нарешті вирушаєш у такий необхідний відпустку. Слава Богу, ти не будеш дратувати мене в офісі ще 10 днів. Приємної подорожі — не квапся.

Нехай ваша подорож ніколи не закінчиться. І нехай ви ніколи більше не повернетеся, щоб покуштувати нашого морозива. Bon voyage.

Коли хтось із наших близьких відправляється в подорож або з якоюсь іншою метою, ми повинні побажати йому безпечного і приємного подорожі. Це можуть бути послання друзям, хлопцеві, подрузі, чоловікові, дружині або колегам, ми повинні побажати їм ідеального приємної подорожі, яке викличе посмішку на їх обличчях. Незалежно від того, їдуть вони у бізнес-тур на декілька днів або на тривалий відпустку, ми не повинні упускати можливість попрощатися і помолитися за безпечну подорож. Залиште враження про свою любов в їх пам’яті, перш ніж вони покинуть місто або країну, щоб залишити про себе яке-небудь чудове спогад.