Категорії
День народження

більше 60 запрошень на день народження і формулювань ідеї

Дні народження краще всього проводити з людьми, яких ви любите і цінуєте. Те, що ви стали на рік старше попереднього, безсумнівно, є особливою подією в житті людини. Святкування вступу в новий вік і становлення більш зрілим не повинно бути другорядним. Будь то ваш день народження або день народження вашого сина / дочки, ви повинні зробити його грандіозним, можливо, влаштувавши ефектну вечірку з нагоди дня народження. Повідомлення з запрошеннями на день народження важливі, тому що вони задають тон вашої вечірки для гостей. У вас повинні бути креативні повідомлення з запрошеннями на день народження і ідеї формулювань, які змусять ваших гостей відвідати вечірку будь-якою ціною. Ось кілька хороших прикладів повідомлень із запрошенням на день народження, які повинні з’явитися на вашій пригласительной листівці на день народження.

Офіційні повідомлення із запрошенням на день народження

Настав час знову відсвяткувати мій день народження! Я запрошую вас зробити мій день народження більш яскравим своєю присутністю. Будь ласка, приєднуйтесь до нашої вечірки і зробіть її незабутньою.

Сьогодні день народження нашої улюбленої [ім’я], і ми хочемо, щоб ви були з нами під час захоплюючого святкування цього дня. Будь ласка, приєднуйтесь до нас у [дату], щоб розділити радість.

Ми запрошуємо вас приєднатися до нас на день народження нашої дочки! Ми дуже раді відсвяткувати ще один рік її життя і хочемо, щоб ви стали частиною цього. З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Нам надзвичайно приємно запросити вас всіх відсвяткувати день народження нашого сина! Нашому малюку виповнюється рік, і ми були б раді, якщо б ви приєдналися до нас в цей особливий день.

Веселощі у цей особливий день буде неповним без присутності наших друзів. Ми сердечно запрошуємо вас на вечірку з нагоди дня народження нашого малюка!

З величезним задоволенням ми хочемо, щоб ви знали, що нашому малюкові виповнюється [вік] в [дату]. Запрошуємо вас розділити нашу радість, оскільки ми відзначаємо цей день з нашими друзями та сім’єю!

Ваша присутність на вечірці з нагоди дня народження принесе величезну радість в наші серця. Ми з нетерпінням чекаємо можливості запросити вас на вечірку з нагоди дня народження нашої дитини.

Приєднуйтесь до нас на вечірці з нагоди дня народження і зробіть вечір чарівним, обсипаючи нас своїми благословеннями.

Це самий особливий день для мене. Оскільки я планував влаштувати чудову вечірку з нагоди дня народження в нашій резиденції, ваше ім’я було першим у списку запрошених. Будь ласка, будьте моїм гостем!

Вечірка з нагоди дня народження в [date] буде чарівною і чудовою, якщо ви просто вирішите порадувати нас своєю присутністю. Ви запрошені!

Ми збираємося влаштувати чудову вечірку в нашій резиденції в [день]. Ми сердечно запрошуємо вас і вашу родину бути з нами.

Ми хочемо, щоб ваша компанія спробувала смачну їжу, приємно провела час і повеселилася з нагоди дня народження. Будь ласка, будьте нашим гостем в [дату], щоб відсвяткувати день народження [імені]

Ми були б дуже раді запросити вас приєднатися до нас за вечерею в [день], коли ми святкуємо день, коли наш коханий [ім’я] з’явився в цьому світі.

Сподіваюся, ви зробите вечірку з нагоди дня народження чарівною своєю присутністю. З нетерпінням чекаю цього.

Давайте в повній мірі скористаємося цим ___________ роком народження і зберемося разом, дорогі. Сподіваємося побачити вас.

Повідомлення із запрошенням на мій день народження

Знову настає час року, і я влаштовую вечірку. Я сподіваюся, що ви зможете допомогти мені відсвяткувати ще один рік мого життя. Ваша присутність буде високо оцінений.

Я б і не мріяв відсвяткувати свій знаменний день без моїх улюблених людей поруч зі мною. Я запрошую всіх вас відвідати вечірку. Давайте залишимо якісь спогади!

Сьогодні мій день народження! Я хочу, щоб ти відсвяткував зі мною, щоб зробити мій день народження ще більш казковим. Не забувай про це дні і приготуйся до найбільшої вечірці.

Сподіваюся, ти приєднаєшся до мого дня народження і змусиш мене відчувати себе не таким старим. Давай залишимо, приятель.

Запрошую всіх своїх друзів на мій новий приголомшливий ___________ день народження. Станьте частиною цього приголомшливого святкування.

В цьому році я влаштовую велику вечірку на честь свого дня народження, і я хочу, щоб ви були там. Це буде вечір, наповнений сміхом, любов’ю і спогади, які залишаться на все життя.

Ненавиджу, що ви, хлопці, не змогли влаштувати мені вечірку-сюрприз на день народження. Просто приходьте до мене додому і розслабтеся.

Смешайтесь з натовпом на моєму дні народження і зробіть все в 10 разів краще. Давайте насолоджуватися цим. Зрештою, це мій день народження.

Сподіваюся побачити всіх моїх близьких, на моє __ – й день народження. Не придумали привід, дорогі.

Я запрошую вас усіх повеселитися і відсвяткувати те, що я став на рік старшим, можливо, став мудрішим, а можливо, і ні.

Запрошення на вечірку на честь дня народження дочки

Приходьте до нас на [побачення], коли ми святкуємо день народження нашої прекрасної дочки [ім’я]. Ваша присутність там може стати причиною широкої усмішки на її обличчі.

Наша маленька дівчинка так швидко дорослішає, і ми хочемо відсвяткувати її особливий день з нашими близькими. Будь ласка, приєднуйтесь до нас, щоб провести день веселощів і сміху на вечірці з нагоди дня народження моєї дочки!

Всього через кілька днів їй виповнюється [вік]. Будь ласка, будьте з нами на [побаченні], оскільки ми зробимо її день народження воістину чудовою подією, яка запам’ятається на все життя.

Ми збираємося відсвяткувати день народження нашої дочки великим тортом і дуже весело. Сердечно запрошуємо вас стати частиною цього прекрасного вечора.

Наша прекрасна дочка буде відзначати свій день народження цим ____ ввечері. Приєднуйтесь до нас на святкуванні її дня народження і благословляйте.

Побачимося з усіма вами чудовою вечірці з нагоди дня народження нашої улюбленої дочки. Приходьте і благословіть її.

Щоб привітати нашу дочку з днем народження, приходьте і приєднуйтесь до нас. Станьте частиною такого приголомшливого свята.

Наш маленький ангел зростає так швидко, що ви не повірите, що їй виповнюється [вік] на [побаченні]. Ми вирішили влаштувати для неї вечірку, і вона буде здивована, побачивши вас там. Ви запрошені!

Сьогодні у неї день народження, і ми хочемо бути впевнені, що вона проведе цей день зі своїми улюбленими стравами і коханими людьми. Ми запрошуємо вас бути там!

Дорогі все, ви запрошені відсвяткувати самий особливий день у нашому житті – день народження нашої дочки! Давайте зробимо цей день незабутнім для нашої маленької принцеси.

Ми сердечно запрошуємо вас на день народження нашої дочки! Ми влаштовуємо вечірку, і на ній буде так багато веселих ігор як для дітей, так і для дорослих. Нам не терпиться поділитися цим особливим днем з усіма вами.

Запрошення на вечірку на честь дня народження сина

Ми раді відсвяткувати день народження нашого сина. Ми організували так багато заходів для всіх вас, і ваша присутність буде високо оцінений. До швидкої зустрічі!

У нашого маленького принца буде найяскравіша вечірка з нагоди дня народження в його житті. Ми хочемо, щоб ви були нашим гостем, тому що ваша присутність подвоїть радість цього вечора.

Він так швидко дорослішає і стає таким красивим. На [побаченні] йому виповнюється [вік]. Ми запрошуємо вас допомогти нам відсвяткувати цей день на його честь.

Ми з нетерпінням чекаємо можливості запросити вас на побачення], оскільки ми відзначаємо самий особливий день для нашого сина. Наш син буде радий побачити, як його улюблений дядько підніме тост за нього.

Кожна частинка щастя і солодощів на святі в честь нашого сина. Приходьте і весело проведіть час.

Запрошую вас на день, повний сюрпризів і радісних думок. Приєднуйтесь і відсвяткуйте дорослішання нашого маленького сина.

Позначте дату у своєму календарі, тому що це день народження нашого улюбленого сина. Давайте всі разом будемо в цей день, щоб дати йому наші благословення.

Йому якраз виповниться рік [дата]. Будь ласка, будь там, щоб привітати з днем народження нашого сина, оскільки ми святкуємо перший день народження в його житті!

Ви обрані в якості нашого гостя на особливому святі на честь дня народження нашого сина. Не забудьте дату і не позбавляйте нас свого чарівного присутності!

Нашому маленькому супергероєві виповнюється рік, і ми повинні відсвяткувати його день народження! Будь ласка, приходьте, якщо зможете, щоб ми могли спланувати найкращу вечірку в світі.

Ми влаштовуємо вечірку для нашого малюка у себе вдома. Ми з нетерпінням чекаємо можливості пограти в домашні ігри, скуштувати смачних тістечок і повеселитися з нашими друзями та родиною.

Забавні повідомлення із запрошенням на день народження

Це буде сама божевільна вечірка, яку ви коли-небудь влаштовували. Ми відмінно повеселимося, граючи в дивні ігри і дурача нашого улюбленого іменинника. Ви запрошені!

Ми прикрашаємо мій дім до вечірці з нагоди дня народження, яка відбудеться [дата]. Вам пропонується все зіпсувати і влаштувати з цього безладдя.

Зазвичай я волію ні з ким не ділитися своїми тортами та солодощами. Але бувають дні, які не призначені для тебе. Я запрошую тебе бути моїм гостем на [побаченні]

Будь ласка, приходьте на день народження, повеселитесь і з’їжте побільше торта, поки він не підросте.

Прикрасьте вечірку своєю присутністю і не забудьте принести мені подарунки. З нетерпінням чекаю тільки подарунків.

Вечірка з нагоди дня народження – це перемога для всіх, крім іменинника. Так що заходьте і насолоджуйтесь цим.

Зробіть вечірку справжньої, уявивши себе екзотично, і постарайтеся не вести себе так, немов ви старі знайомі.

Будь ласка, приходь, щоб показати свою любов і турботу про мене на [побаченні], коли я відзначаю свій день народження. Принеси мені подарунки, якщо ти мій справжній друг, і нічого не принось, якщо ти фальшивий.

В [дату] був організований день народження, щоб відсвяткувати мій день народження під наглядом моїх мами і тата. Так що не приєднуйтесь до нас, якщо не будете голодувати три дні.

Моєму синові потрібно багато подарунків від вас на його день народження. Тому, будь ласка, будьте там в [час] в [дату]. Не забудьте також принести свої благословення!

Я запрошую вас усіх приєднатися до мене, оскільки я відзначаю свій день народження в [дату]. Ми чудово проведемо час разом, але ніякі жарти з приводу мого віку не допускаються.

Я запрошую вас на вечірку з нагоди дня народження, де напої заборонені, а приносити подарунки на день народження обов’язково. Ласкаво просимо на мій день народження!

Старі і традиційні запрошення на день народження більше не працюють. Наші останні запрошення на день народження складені з використанням самих креативних і цікавих слів, які допоможуть вам привернути увагу ваших гостей. Прочитавши ці повідомлення із запрошенням на день народження на пригласительной листівці, ніхто ніколи не захоче пропустити вечірку. Якщо ви хочете, щоб ваші близькі були присутні на вечірці з нагоди дня народження, вам слід вибрати те, що вам подобається, з нашого списку повідомлень із запрошеннями на день народження і використовувати його у своїй пригласительной листівці.