Категорії
Різне

Більше 100 повідомлень з вибаченнями для друзів – цитати з вибаченнями

Вибач – це слово, яке слід вимовляти частіше, ніж воно вимовляється в житті. Бувають моменти, коли ми ненавмисно завдаємо біль своїм близьким словами чи діями. Тому необхідно вибачитися, коли ви заподіяли біль своєму другові своєю дією або словами. Не соромтеся вибачатися, так як щире вибачення з теплими словами може переконати вашого друга в тому, що ви щиро дбаєте про їх почуття. Ось кілька повідомлень з жалем, які ви можете відправити свого друга, просячи прощення.

Повідомлення з вибаченнями для одного

Я ніколи не зможу висловити, що я відчуваю всередині. Я дійсно жалкую про все!

Я дуже жалкую про свою поведінку. Я хотів би бути більш обережним у своїх словах. Я люблю тебе, мій друг. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Дорогий друже, прости, що зачепив твої почуття. Це не входило у мої наміри. Будь ласка, прости мене за грубість.

Я знаю, ти любиш мене більше, ніж я люблю тебе. Ти дбаєш про мене більше, ніж я піклуюся про тебе. Я відчуваю себе жахливо, що доставляю тобі неприємності і змушую тебе відчувати себе такою приниженою. Я прошу у тебе вибачення від усього серця. Будь ласка, прости мене 😞🙏

Я просто хочу, щоб ви знали, що я не робив цього навмисне, і це просто сталося випадково. Я шкодую, що все так закінчилося. Мені дійсно дуже шкода.

Мені соромно за свої дії. У мене не було такого наміру. Мені шкода, мій друг, що я образив тебе таким чином.

Дорогий друже, я знаю, що слова не мають великого значення. Але все ж, знай, що я шкодую про те, що був таким дурним.

Будь ласка, знай, що я шкодую про все. Мені дійсно шкода. Я знаю, що тобі боляче, і я не можу висловити, як мені від цього сумно. Будь ласка, прости мене 🙏

Подружка, я ніколи нічого не ставив вище нашої дружби. Я шкодую про те, що сталося між нами. Я сподіваюся, ти пробачиш мене.

Я зробив багато помилок у житті, але жодна з них не повернулася, щоб переслідувати мене з такою силою. Я глибоко жалкую про того болю, який заподіяв тобі. Будь ласка, прости мене.

Я знаю, що мої слова і дії змусили тебе засмутитися. Пробач мене за те, що підвів тебе, друже.

Те, що я зробив, було неправильно. Прости мене, і я постараюся виправити все, що зруйнував. Наша дружба варто другого шансу.

Я знаю, що заподіяв тобі зло. Я знаю, що тобі боляче. Але ти також повинен знати, як я шкодую. Ти найдорожча людина в моєму житті. Будь ласка, прости мене. Я обіцяю, що в найближчі дні буду обережніший у своїх словах і діях.

Від твоєї посмішки, у мене перехоплює подих, а твої сльози вбивають мене тисячею способів. Я тону у вині і печалі за те, що заподіяв тобі біль. Будь ласка, врятуй мене своїм прощенням!

Я завжди був безнадійний. Це ти вчиш мене сподіватися на краще. Я сподіваюся, ти пробачиш мене за всі мої пустощі й провини. Мені дуже шкода.

Якщо я заподіяв тобі біль своїми словами чи поведінкою, я дійсно жалкую від усього серця. Не можу залишатися в розлуці з тобою. Мені дійсно шкода 🙏😞

Я шкодую, що вчинив з тобою так жахливо, дорогий кращий друг. Твоє прощення зробить моє життя краще, я клянуся. Будь ласка, прийми мої вибачення, я так сильно тебе люблю.

Я хотів би взяти назад усі ті образливі слова, які я сказав, і зробити все так, як було раніше. Будь ласка, прости мене, люба.

Ти займаєш особливе місце в моєму серці, і я не хочу тебе втрачати. Мені дійсно шкода.

Мені дуже шкода, що я кажу вам такі образливі слова, але ви повинні знати, що ви – єдиний, хто має для мене значення, друзі. Вкрай шкодую про свою поведінку.

Пробач, що заподіяв тобі таку біль, але повір мені, моє життя нудне без тебе. Я не можу дозволити собі втратити тебе з-за такої дурниці. Будь ласка, прости мене.

Я ніколи більше не буду брехати тобі. Я ніколи не заподію тобі болю. З цього моменту я буду гранично обережний, тому що наша дружба дуже дорога. Будь ласка, прости мене.

Я хотів би забрати в тебе всю біль і знову наповнити простір радощами дружби. Я не знаю, як багато я можу зробити простим ВИБАЧЕННЯМ. Але я знаю, що ти зрозумієш!

У мене було так багато безсонних ночей протягом досить довгого часу. Я обтяжений власною дурістю. Мені не соромно визнавати свої помилки. Пробач, люба!

Можливо, я не такий мудрий, як ти, але я достатньо мудрий, щоб побачити збиток, який завдав нашій дружбі. Я знаю, що в кінці кінців ти пробачиш мене, але мені дійсно шкода!

Я не жалкую про те, що побився з тобою. Але мені шкода, що я побився з тобою по неправильним причин. Будь ласка, прости мене!

Извиняющиеся цитати для найкращого друга

Я сумую за тобою кожну мить кожного дня. З мого боку було дуже незрело завдавати тобі таку біль. Мені дуже шкода, що я заподіяв тобі біль своїми словами. Я так сильно люблю тебе.

Я зробив таке велике злочин, заподіявши біль тобі, дорогий друг, і мені вже дуже погано, навіть щоб висловити це словами. Будь ласка, прости мене за цей єдиний раз.

Я був незрілим і в підсумку заподіяв тобі біль. Я шкодую від усього серця, дорогий кращий друг. Будь ласка, прийми мої вибачення 🙏😞

Тепер, коли ми розлучилися з-за моєї дурної помилки, я відчуваю, яким дитиною я був тоді, коли скоїв ту дурість. Будь ласка, прости мене, дорогий кращий друг.

Життя дає другий шанс кожному. Але я прошу вибачення у тебе при першому ж зручному випадку, тому що я більше не можу чекати, щоб знову побачити посмішку на обличчі.

Ти самий милий чоловік, якого я коли-небудь знав. Як я можу залишатися нормальним після того, як заподіяв тобі біль? Тому я прошу у тебе вибачення зараз. Ти пробачиш мене?

Якщо ви додасте трохи солі в занадто велику кількість цукру, він все одно залишиться солодким. Наша дружба саме така. Можливо, я зробив кілька дурних помилок, але я без вагань кажу, що жалкую!

Я хочу, щоб ти знав, що я люблю тебе більше всього на світі, навіть свого життя. Як би я міг жити в світі без тебе і нашої дружби? Забудь про все і знову обійми мене як свого друга!

Ти найдивовижніший друг, який коли-небудь був у мене в житті. Ніхто не зміг би зайняти твоє місце. Пробач, що заподіяв тобі біль і печаль. Я всього лише дурень. Будь ласка, прости мої помилки!

Мій світ стає темним і похмурим, коли на твоєму обличчі немає усмішки. Я знаю, що це через мене ти засмучений. Пробач, дорогий друже. Будь ласка, посміхнися зараз!

Я не знайшов у своєму житті кращого друга, ніж ти. Кожну мить, проведений з тобою, схоже на мить, проведений на небесах. Мені по-справжньому сумно, тому що я заподіяв біль комусь дуже дорогий для мене. Мені шкода 🥺🙏

Життя по-своєму змушує тебе усвідомити цінність дружби, і найгірше те, що це завжди відбувається заднім числом. Я сумую по тобі, мій друг, Вибач, що не підтримую зв’язок.

Мені шкода, що я заподіяв тобі біль. Ти був моїм справжнім другом. Я повинен вибачитися перед тобою, і я думаю, що зараз найкращий час сказати це. Я так шкодую про всієї цієї брехні. Мені дуже шкода, мій друг.

Я не скажу ні слова. Найсолодші вибачення ніколи не вимовляються, їх відчувають. Я просто дозволю тобі дивитися на сльози в моїх очах, поки твоє серце не розтане. Пробач.

Іноді я беру на себе сміливість приймати тебе як належне, тому що в глибині душі я знаю, що мій найкращий друг завжди зрозуміє. Мені шкода.

У нашої дружби немає правил, але вона заснована на двох прекрасних речах – безмежної любові і безмежному прощення. Пробач, що дратую тебе, будь ласка, прости мене.

Повідомлення з вибаченнями для кращої подруги, дівчина

Дівчинка, я піду до кінця, щоб ти відчувала себе добре. Ти можеш покарати мене за мою спалах гніву. Прости мене і скажи, як я можу виправити свою помилку!

Я був дурнем, заподіявши тобі таку біль, і немає сенсу злитися на дурня. Будь ласка, дай волю своєму гніву і прости мене. Мені дуже, дуже шкода, подружка.

Пробач, що примусив тебе відчувати себе нещасною. Я сподіваюся, ти даси мені другий шанс помиритися з тобою. Будь ласка 🙏

Оскільки ти така гарна й добра, ти, напевно, можеш пробачити мене. Я смиренно прошу у тебе вибачення. Будь ласка, не підведи мене.

Дорога, прекрасна найкраща подруга, у тебе найкрасивіша посмішка в світі. Але мій неправильний вчинок змусив тебе плакати. Приношу тобі найщиріші вибачення. Я сподіваюся, ти зможеш пробачити мене.

У мене ніколи не було наміру заподіяти тобі біль. Я винен у тому, що зробив. Я прошу в тебе пробачення. Будь ласка, прийми мої вибачення!

Я ненавиджу себе за те, що був грубий з тобою. Як я міг заподіяти біль такою красивою і м’якою дівчині, як ти? Мені щиро шкода.

Я глибоко шкодую, що заподіяв тобі біль, дівчинка. Будь ласка, прийми мої вибачення і давай дивитися в майбутнє, а не зациклюватися на минулому.

Привіт, красуня, я з великим каяттям пишу тобі це повідомлення. Будь ласка, знай, що я шкодую про те, що зробив.

Повідомлення з вибаченнями для одного

Я знаю, що збиток, який завдав, занадто великий, щоб його ігнорувати, але я не можу прожити залишок свого життя без тебе, дорогий друже. Тому, будь ласка, прости мене і полегши мені завдання.

Я не можу втратити тебе через своїх незрілих вчинків. Ти дуже дорогий мені, дорогий друже. Я щиро жалкую, що заподіяв тобі біль своїми сором’язливими словами. Будь ласка, прийми мої вибачення.

Ти той, за кого я хочу триматися все життя, і я почуваю себе надзвичайно винуватим за те, що заподіяв тобі біль. Будь ласка, прости мене, дорогий друже. Я люблю тебе.

Наша дружба дуже дорогоцінна, і я б ніколи не хотів втратити тебе, зробивши щось ірраціональне. Мені шкода, що мої слова заподіяли тобі біль, але я хочу, щоб ти знала, що це було не навмисно.

Такі друзі, як ви, – це досягнення на все життя. Ти завжди був для мене чудовим другом. Я глибоко жалкую про свою помилку. Будь ласка, прийміть мої вибачення!

Ти справжній джентльмен і відмінний друг. Це моя вина, що я не усвідомив результату своїх дій. Мені глибоко соромно за це. Такий справжній друг, як ти, заслуговує беззаперечних вибачень. Мені шкода!

У мене ніколи не було жодної задньої думки, перш ніж відправити вам повідомлення. Як тільки я усвідомив свою помилку, я вирішив негайно вибачитися перед вами. Зрештою, мені дуже шкода!

Я шкодую про те, що сталося вчора. Все було не в моїй владі. Я приношу вибачення за кожне сказане мною слово.

Я ніколи не дозволяв ЕГО втручатися в нашу дружбу. Насправді, коли я помиляюся, я готовий вибачитися. Прямо зараз я дійсно відчуваю себе винним. Отже, я приношу вибачення за свої помилки, дорогий друже.

Я знаю, тобі сумно і засмучено. Все, що я можу сказати, це те, що я не хотів завдавати тобі біль ні за яких обставин. Тому що з усіх речей у житті мене найбільше хвилює наша дружба. Я прошу прощення за всі!

Чесно кажучи, у мене розбите серце, я не хочу, щоб моя помилка зруйнувала нашу дружбу, і це так багато означало б для мене, якщо б ти міг дати мені другий шанс.

Пробач мене за всю цю брехню. Це заподіює тобі біль, і я розумію, якщо ти досі не можеш пробачити мене. Але, будь ласка, завжди пам’ятай, що я зробив це тільки тому, що ти мені небайдуже. Пробач.

Такі люди, як ти, зустрічаються раз у житті, і я б ніколи навмисно не зробив нічого, що могло б поставити під загрозу нашу дружбу. Спасибі, що ти такий хороший друг, вибач.

Зворушливі повідомлення з вибаченнями для одного

Я прошу вибачення за те, що доставляю вам стільки клопоту і викликаю стільки негативної енергії навколо вас. Я сподіваюся, що на цей раз ви вибачте мене. Мені дуже шкода.

Можливо, ніколи не настане день, коли я розчарую тебе так, як розчарував вчора. Я прошу в тебе пробачення, щоб ми могли назавжди залишитися великими друзями, такими, які ми є.

Я сподіваюся, ви будете досить ласкаві, щоб пробачити мене в останній раз. Дайте мені ще один шанс, і я обіцяю, що більше не розчарую вас.

Хоча я не можу виправити те, що зробив. Але я можу благати тебе пробачити мене. Я відчуваю себе жахливо, що заподіяв тобі таку біль. Мені дуже шкода.

Якщо б я знав, що мої дії заподіють біль моєму кращому другові, я б тисячу разів подумав, перш ніж зробити це. Ти значиш для мене більше, ніж ти думаєш. Пробач!

У мене немає причин вибачатися перед тобою. Я можу вибачитися, коли я винен, я можу вибачитися, навіть коли це не так. Тому що наша дружба так багато значить для мене.

Я дивлюся в дзеркало і бачу людину, яка спустошений своїми власними помилками. Людини, який роздавлений своїм почуттям провини. Людини, який відчайдушно хоче, щоб його пробачив найдорожчий чоловік. Людина, яка просить ВИБАЧЕННЯ.

Життя було занадто невблаганна до мене. Я знаю, що роблю помилки, але ти завжди був добрий і прощав мене знову і знову. Я прошу у тебе вибачення в останній раз.

Дуже легко вибачитися, але я знаю, що дуже важко бути великою людиною і говорити, що все в порядку. Будь ласка, прости мене, мені шкода.

Я знаю, вибачень недостатньо за те, як сильно я заподіяв тобі біль, але я скажу це мільйон разів, поки ти не простиш мене. Мені шкода.

Мій друг, я не хотів тебе засмучувати. Я збрехав, тому що повинен врятувати нашу дружбу. Я сподіваюся, ти зрозумієш. Я хочу побачити, як ти поясниш сам собі.

Довге повідомлення з вибаченнями для одного

Я приймаю той факт, що я ніщо без тебе і нашої дружби. Саме тому я так засмучений тим, що заподіяв тобі біль своєю поганою реакцією. Будь ласка, прийміть ці вибачення. Якщо є якийсь спосіб, яким ви можете дозволити мені почати все спочатку, я прийму його без будь-яких коливань.

  Більше 100 кокетливих текстових повідомлень для хлопця, подруги або захоплення

Мені шкода, що я заподіяв тобі біль. Мені сумно і соромно за свої проступки. Я не можу дозволити собі втратити тебе. Ти надаєш сенс мого життя, і мені подобається, що ти мій найкращий друг. Я люблю тебе більше, ніж ти можеш собі уявити. Прости мене, брате!

Я жалкую про все, що я зробив, що розчарувала тебе. Можливо, я не знаю, як правильно вибачитися, але повірте, я зроблю все можливе, щоб загладити свою провину перед вами. Будь ласка, дай мені ще один шанс заради нашої справжньої дружби!

Прости мене за моє погане ставлення і реакцію. Заподіяти тобі біль не входило в мої наміри. Ти знаєш, що я зберігаю у своєму серці для тебе і які наміри це несе. Я шкодую, що кинув в твою адресу погані слова.

Цінність нашої дружби більше, ніж будь дурний спір. Я б не дозволив нічому в цілому світі встати між нашою дружбою. Навіть мої власні помилки. Я шкодую про те, що я зробив. Я все одно люблю тебе, будь ласка, прости мене.

Жити з тобою – це фантастика. Шанс стати твоїм другом – найбільший подарунок у моєму житті, те, чого я ніколи не думав, що коли-небудь отримаю. І все ж я такий дурень, що заподіяв тобі таку біль! Пробач, що зруйнував наше щасливе проведення часу. А тепер прости мене і будь кращим серед нас, як ти завжди робиш!

Дорога подружка, ти – самий безцінний подарунок, який я коли-небудь отримував. Я знаю, що моє дурне поведінку заподіяв тобі біль. Але я зробив це не навмисно. Моє серце теж обливається кров’ю, коли я расстраиваю тебе. Будь ласка, прости мене на цей раз заради нашої дружби. Пробач, друже.

Повідомлення з вибаченнями для одного

Будь ласка, прийми мої щирі вибачення, друг. Я більше не буду з тобою сваритися, обіцяю!

Я визнаю. Це моя помилка. Пробач, що заподіяв тобі біль. Будь ласка, прости мене.

Я тону в почутті провини. Я не можу винести горя від того, що заподіяв тобі біль. Я сподіваюся, ти приймеш мої вибачення.

Вибач – єдине слово, яке у мене тут є. Але мої сльози значать для всього світу. Прости, мій дорогий друже!

Пробач мене за всю біль, яку я заподіяв тобі. Будь ласка, обніми мене. Я так сильно нудьгую по тобі.

Я не можу підібрати слів, щоб пояснити, як мені шкода, що я заподіяв тобі біль.

Мені все одно, пробачиш ти мене чи ні. Ти назавжди залишишся другом, якого я дуже люблю. Пробач.

Пробач, що заподіяв тобі стільки болю. Я не хотів заподіяти тобі біль. Будь ласка, прости мене! Не відштовхуй мене!

Підписи з вибаченнями для одного

Будь ласка, не відмовляйся від нашої дружби. Кажу тобі, я щиро, глибоко і щиро шкодую 😞

Що б не сталося, ти завжди будеш для мене особливим іншому. Якщо я заподіяв тобі біль, знай, що я глибоко шкодую.

Пробач, {ім’я одного}. У мене немає слів, щоб висловити свою провину і скорбота за ту біль, яку я заподіяв тобі. Будь ласка, прийми мої вибачення 🙏

Друже мій, все йде шкереберть, і мої дії засмучують тебе. Я приношу вибачення за те, що розчарував тебе таким чином, приятель.

Дорога подружка, мені шкода. Ти прекрасно знаєш, що значиш для мене дуже багато. Я вважаю, що буде краще, якщо ми обидва забудемо про те, що сталося, і помиримося.

Я б хотів, щоб ти забула цей інцидент і дала нашій дружбі ще один шанс, дорога. Я сумую за тобою і мені дуже шкода 🙏😞

Пробач, що був жахливим іншому. Мені дуже соромно за себе за все, що я тобі зробив. Я сподіваюся, ти зможеш мене відпустити, приятель.

Ти такий особливий друг, без якого я ніколи не міг уявити своє життя. Будь ласка, прости мене за те, що я зробив, і давай забудемо про минуле.

Привчіть себе вибачатися всякий раз, коли вам здається, що ви зробили щось, що може заподіяти біль вашому другу. Вибачення не завжди означає, що ви неправі. Навпаки, це показує, наскільки вам небайдужі почуття іншої людини. Але відсутність вибачень може негативно позначитися на ваших відносинах. Не втрачайте одного з-за якоїсь дрібної проблеми. Ви завжди можете надіслати їм кілька милих, пристойних повідомлень з вибаченнями разом з щирими словами з проханням про прощення, щоб вони зрозуміли, що ви цінуєте їх більше всього на світі. Дружба дорогоцінна; ніколи не дозволяйте їй пропасти даром з-за дурних помилок. Дорожите своїми друзями і приносите вибачення всякий раз, коли це необхідно.