Категорії
Весілля

Більше 100 християнських весільних побажань, послань і віршів з Біблії

Щирі християнські весільні побажання нареченому і нареченій в їх особливий день можуть надати глибоке вплив на них, надавши новий сенс дня їх весілля. Побажання молодятам буде означати, що ви зберігаєте їх у своїх молитвах і шукаєте для них благословення Божого. Весільні побажання з віршами з Біблії будуть більш значущими, ніж просто сказати: “Я радий за тебе”. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися найкращі релігійні християнські весільні послання, які можна написати на весільній листівці або поділитися з ними безпосередньо.

Християнські весільні побажання

Вітаємо! Нехай Господь благословить вас і обсипле щастям.

Бажаю вам щасливого сімейного життя. Нехай Бог направляє вас на вашому новому шляху і благословляє вас кожен день.

В день вашого весілля нехай ваша любов буде такою ж безмежною, всепрощаючої і міцною, як любов Ісуса Христа. Я молюся, щоб ваш шлюб наблизив вас до вашої віри і успіху.

Ніщо не зможе розлучити вас, якщо і тільки якщо ваша віра досить сильна. Це те, що утримає вас разом! Нехай Господь благословить вас і ваш союз!

Нехай Бог благословить ваш шлюб і подружнє життя. Найкращі побажання у вашому новому подорожі. Мої молитви завжди з вами.

Нехай Бог покаже вам нові способи жити здоровим і щасливим життям через цю весілля. Найкращі побажання вашого весілля. Моліться і дякуйте Всевишньому за це благословення!

Завжди пам’ятайте, що шлюб – це довіра, самопожертва і прощення. Нехай Ісус захистить вас у важку хвилину! Завжди шукайте Його керівництва і любіть один одного.

Я молюся нашому Дорогому Богу, щоб він завжди вказував вам правильний шлях до нового життя. Нехай ця весілля принесе вам безліч божих благословень!

Нехай Бог благословить вас кожен день дорогоцінними радісними моментами, удачею і міцним здоров’ям! Залишайтеся закоханими і веселіться разом. Бажаю вам життя, наповнене щастям і радощами.

Точно так само, як сказано в 1-му Посланні Петра 4:8: “Перш усього, глибоко любіть один одного, бо любов покриває безліч гріхів”. Я щиро молюся, щоб Ісус зробив вашу любов джерелом прощення, розуміння і безпечною гаванню для вас, хлопці.

Коли ви починаєте це нове подорож по повсякденному житті, нехай кожен день буде кілька яскравих моментів, якими ви діліться один з одним! Нехай Бог благословить вас і збереже!

Клятви вірності збережуть ваш шлюб! Сподівайтеся, що аромат вашої любові згодом пошириться і перетвориться в чудовий сад.

У цей благословенний день, нехай Бог вилив на вас всю Свою благодать і збереже вас разом навіки. Бажаю вам прекрасного шлюбу.

Нехай ви будете один одному захистом від зла і укріпить віру один одного. Нехай ваш союз буде істинним відображенням любові Бога та Ісуса.

Нехай той, хто звів вас разом, благословить вас до останнього дня свого життя. Вітаємо!

Бажаю вам двом всього самого найкращого, оскільки сьогодні починається нова глава вашому житті! Завжди будьте добрі один до одного; пам’ятайте, що любов і повага – це запорука гарного сімейного життя.

Нехай Господь благословить вашу любов один до одного і буде прихильний до вас на всі майбутні роки спільного життя! Нехай ваша любов завжди залишається зеленою!

Я бажаю, щоб любов, яку ви поділяєте сьогодні, міцніла з кожним днем. Нехай Він дарує вам щасливе подружнє життя. Вітаю вас обох.

О, святий день, який сприятливий момент стати свідком з’єднання двох закоханих в найчистішій формі! Я надзвичайно радий за вас двох!

Я молюся Богу, щоб ви двоє були разом, назавжди! Ви, хлопці, змушуєте мене хотіти вірити в щасливий кінець! Вітаю з вашим знаменним днем!

Вітаю з вашим першим спільним кроком! Нехай Бог благословить вас всіх щастям з дня вашого весілля, щоб бути з вами назавжди.

Нехай Всевишній буде дороговказом у вашій новій життя і подорожі! Найкращі побажання з нагоди нашого весілля!

Чудово бачити вас двох разом, і я дякую нашого Небесного Батька за це чарівне подія. Нехай Він благоволить до вашого весілля.

Почніть це життєве подорож в ім’я Бога, і Він винагородить вас достатком миру і процвітання. Мої молитви та благословення з вами.

Релігійні весільні послання з побажаннями

Найкращі побажання довгого і здорового спільного життя! Нехай Бог з року в рік обсипає вас Своїми благословеннями! Вітаю з вашим священним вінчанням!

Вітаю! Пам’ятайте, що Божа любов не знає кордонів. Нехай Його любов буде джерелом сили та натхнення у вашому шлюбі. Я щиро сподіваюся, що ваші дні разом наповнені радістю, яку може дати тільки Він.

Нехай Господь прийме ваші молитви про щасливою і здоровою спільного життя. Нехай Він відповість на ваші молитви благословення на це весілля!

Коли дві людини пов’язані сприятливим подією шлюбу, Бог стає сполучною ланкою між ними. Звертайтеся до Нього за допомогою всякий раз, коли вам це потрібно, і нехай ніхто не розлучає те, що Бог з’єднав.

Біблія говорить: ‘Двоє здатні захистити себе самі’. Ніколи не переставайте вірити, що ви в одній команді, і ніхто не зможе перемогти вас. Завжди пам’ятайте, що разом ви будете сильні проти будь-якого зла.

Немає сумнівів, що у Бога приготовлено багато благословень для вас двох, щоб жити разом! Будьте добрі один до одного, як навчав нас Ісус. Вітання і найкращі побажання.

Дорогий Боже, нехай твоє божественне благословення виллється на цю молодят на протязі всієї цієї весілля! Молимось за їхнє вічне щастя.

Бог створив нас парами, оскільки ніхто в однині не досконалий. Будьте ласкаві до свого партнера і шукайте керівництва у Бога! Нехай ваше спільне подорож принесе вам радість життя! Амінь.

Коли ви сьогодні вступаєте в шлюб як християни, я бажаю вам обом вічної любові і радості разом! Я благаю Ісуса пролити Свій світ на вас двох! Амінь.

Не забувайте час від часу молитися разом. Таким чином, ви будете благословенні Божою Благодаттю! Будьте щасливі і завжди залишайтеся разом.

Християнські весільні благословення

Нехай Господь пошле благословення і щастя для вашого початку! Найкращі побажання з приводу вашого весілля! Залишайтеся завжди щасливими!

Посилаю свої молитви і благословення на ваш союз чоловіка і дружини. Нехай Бог буде досить чемний, щоб направити вас по шляху благочестя, а також щастя!

Вдалого подорожі вперед у вашій нового життя! Нехай ця весілля стане прекрасним благословення від Всевишнього для нового початку!

Моліться Господу, щоб Він захистив вас як подружню пару. Нехай Його божественні благословення завжди буде з вами!

Нехай ваша віра в Господа розділиться благословення на цьому весіллі! Залишайтеся щасливими як пара, завжди!

Прийміть мої благословення і проведіть спільне життя як віддані чоловік, дружина і християни, віддані Всевишнього! Нехай Він виллє на вас Свої добрі благословення!

З благословення нашого дорогого Господа, ви знайдете нові надії і щастя. Подякуйте Господу за цю весілля!

Я вірю, що у Бога в запасі багато благословень для вас двох. Таким чином, він звів вас разом. Будьте вдячні йому і ніколи не забувайте його. Нехай Господь здійснить усі ваші мрії.

Християнські весільні побажання з віршами з біблії

Ваша любов повинна бути такою ж чистою, як любов Христа до церкви, як Бог згадав у Посланні до Ефесян 5: 25. Отже, залишайтеся вірними один одному і насолоджуйтеся довгим, повноцінним шлюбом.

Бог закликав чудову дружину бути набагато більш цінною, ніж коштовності, так само як і чудового чоловіка. Я впевнений, що ви двоє були б прекрасними прикладами цього.

“Любов від Бога, і всякий люблячий породжений від Бога й знає Бога” -1 Івана 4:7). Мої дорогі молодята, міцно тримайтеся один за одного і любіть один одного все більше і більше. Це єдиний ключ до довгого і успішного шлюбу.

“Отже, що Бог з’єднав воєдино, та ніхто не розлучає” (Марка 10:9).

“Нехай любов і вірність ніколи не покидають тебе; пов’яжи їх собі на шию, напиши їх на таблиці серця свого” –Притчі 3:3

“Насамперед, глибоко любіть один одного, бо любов покриває безліч гріхів”. – 1 Петра 4:8

“Будьте віддані один одному в любові. Шануйте один одного вище самих себе”. – Римлян 12:10

“Чоловіки, любіть своїх дружин, як Христос полюбив церкву і віддав себе за неї” –Ефесян 5:25

У Книзі Ісаї 41: 10 Господь обіцяв зміцнити нас, допомагати нам і підтримати нас. Він прямо тут, з нами, благословляючи ваше весілля. Шукайте прихистку в Ньому і почніть свою нову подорож в ім’я Його.

“Будьте добрі один до одного, милостиві, прощаючи один одному, як і Бог через Христа вам простив” –Ефесян 4:32).

“Любов терпелива, любов добра. Вона не заздрить, вона не хвалиться, вона не пишається. Вона не ганьбить інших, вона не прагне до себе, її нелегко розсердити, вона не веде облік образ. Любов не знаходить задоволення у злі, а радіє істині. Воно завжди захищає, завжди довіряє, завжди сподівається, завжди упирається” (1 КОРИНТЯНАМ 13:48

“Проте кожен з вас також повинен любити свою дружину, як самого себе, а дружина повинна поважати свого чоловіка”. – Ефесян 5:33

“Отже, їх вже не двоє, але одна. Тому те, що Бог з’єднав воєдино, людина хай не розлучає”. – Матвія 19:6

“Можливо, це той момент, для якого ти був створений”. – Естер 4:14

“Будьте абсолютно смиренні і лагідні; будьте терплячі, ставлячись один до одного з любов’ю”. – Ефесян 4:2

“І вище всього цього зодягніться в любов, що з’єднує всі воєдино в досконалій гармонії”. – Колосян 3:14

“Зі всякою покорою та лагідністю, з терпінням, ставлячись один до одного з любов’ю, прагнучи підтримувати єдність Духа в кайданах світу” –Ефесян 4:23

“І тепер залишаються ці три: віра, надія і любов. Але найбільша з них – любов” (1-КОРИНТЯН 13:13

Християнські весільні побажання другові

Я так щаслива за вас двох. Нехай Бог вилив усі Свої благословення на ваше нове подорож.

Я молюся, щоб Бог благословив вас і ваш союз. Вірте в Нього і шукайте у Нього керівництва та молитов.

Мій дорогий друже, вітаю з тим, що ти пов’язав себе узами шлюбу! Завжди пам’ятай Притчі 3,5,6: “Надійся на Господа всім серцем твоїм”. Отже, коли життя стає важким, вірте в плани Ісуса Христа і всім серцем підтримуйте один одного.

Нехай Бог благословить ваш шлюб тоннами любові, миру і процвітання. Нехай ваша віра і любов до Бога приведуть вас до щасливою і красивою сімейного життя, Вітаю, мій друг!

В цей особливий день не забудьте принести хвалу Господу. Будьте вдячні Йому і привітайте з вашої весіллям.

Нехай Бог дарує вам щасливе і благополучне сімейне життя. Я так радий за вас обох. Нехай Бог благословить вас тільки нескінченної щасливим сімейним життям. Найкращі побажання тобі, мій друже.

Ти займаєш особливе місце в моєму серці, і я бажаю тобі всього найкращого у твоєму новому подорожі, друг. Шлюб – це прекрасні узи, і хай Бог збереже ці узи міцними зараз і назавжди.

Залишайтеся благословенними і коханими, вступаючи в нову подорож в своєму житті! Нехай наш Господь буде досить добрий, щоб дарувати вам нескінченне щастя і сміх!

Вітаємо вас з вашим новим пригодою в ролі чоловіка і дружини! Нехай Бог благословить вас в цьому новому пригоді і допоможе вам створити атмосферу, наповнену любов’ю і радістю!

Хлопці, вам страшенно пощастило, що ви знайшли один одного! Нехай кожен день вашого сімейного життя буде наповнений сміхом і новими уроками! Бажаю вам всього найкращого у шлюбі!

Християнські весільні побажання синові

Я молюся, щоб Ісус допоміг тобі на кожному етапі свого нового подорожі. Вітаю, мій любий сину.

Нехай вам обом сподобається це нове спільне подорож. Шукайте допомоги і керівництва у Господа понад.

Моїм дорогим синові та невістці, завжди пам’ятайте, що Ісус може вирішити всі ваші проблеми, якщо забажає. Нехай Ісус буде вашою опорою і джерелом щастя в вашому сімейному житті. Посилаю вам незліченні благословення для вашого нового спільного подорожі!

Дорогий син, мої молитви за тебе незліченні, мої надії на твоє майбутнє високі, а моя любов до тебе безмежна. Нехай Ісус рясно благословить тебе і твою дружину, коли ви почнете своє подружнє життя.

Нехай Бог благословить ваше весілля і подружнє життя. Вітаю вас обох з цим прекрасним подією.

Незалежно від ситуації, нехай Бог завжди оберігає вас разом. Нехай ваше подружнє життя буде сповнене задоволення, любові, довіри і благословень від Бога. Найкращих побажань тобі, мій син.

Християнські весільні побажання дочки

Нехай благословення боже діють як міцний клей, який утримує вас обох прив’язаними до життя.

Нехай Господь принесе нове сяйво щастя, радості і любові у ваше сімейне життя. Вітаю тебе з весіллям, дочка.

Дорогі дочка і зять, Ісус порадив нам тримати любов в центрі всього, що ми робимо. Отже, зробіть любов основою вашого шлюбу і постарайтеся залишатися вірними один одному.

Улюблені дочка і зять, сьогодні ви починаєте нову главу в історії вашої любові. Нехай це буде історія, наповнена дружбою, довірою, любов’ю і цінностями, яких навчав нас Ісус.

Я молюся Господу, щоб ваша молодоженская життя наповнилася вічною любов’ю, довірою і відданістю. Вітаю, люба.

Вітаємо тебе з новою життям, наша принцеса. Нехай Господні благословення завжди буде з вами обома, коли ви почнете свій наступний етап спільного життя. Наші молитви завжди з тобою, дочко.

Бажаю тобі нескінченного щастя, радості і любові твого сімейного життя. Нехай Господь дарує тобі успішну сімейне життя! Вітаю з весіллям, дочка.

Християнські весільні побажання племінниці

Вітаю, племінник. Нехай Бог благословить і зробить ваш будинок плідним.

Я молюся Бога про благословення за благословенням для вас і вашої нової сім’ї. Бажаю вам всього найкращого.

Щасливого сімейного життя, племінник. Нехай Господь зведе вас двох разом і зробить вашу зв’язок міцніше.

Чудовий день для двох прекрасних людей. Нехай ти будеш зразком для наслідування ідеального чоловіка; нехай Господь допоможе тобі стати краще, ніж хто-небудь інший. Вітаю тебе з весіллям, племінник.

Вітаю з твоєї весіллям, мій дорогий племінник. Нехай Господь наповнить твоє життя великою кількістю любові і благословення згори. Насолоджуйся кожним моментом свого нового життя і будь завжди милий з нею. Ура!

Християнські весільні побажання племіннику

Будьте вдячні Господу за те, що він звів вас разом. Нехай Бог обсипле вас обох багатьма благословеннями

Вітаємо з цим прекрасним подією! Нехай Господь дарує вам благословенну спільне життя!

Бажаю вам щасливого сімейного життя. Нехай Господь направляє вас і підтримує вас обох у всьому.

Бажаю тобі знайти все хороше в цій подружнього життя, бажаю тобі жити довго і щасливо і рости разом, мій племінник. Вітаю з весіллям!

Коли ви почнете вашу спільне життя, нехай Господь благословить вас і збереже вас щасливими завжди. Нехай Він буде милостивий до вас і дарує вам те, чого хоче ваше серце, і здійснить усі ваші бажання.

Біблійне послання для молодят

Звертаючись до нашим прекрасним молодятам, пам’ятайте, що любов ‘сильна, як смерть’. Я щиро сподіваюся, що ваша любов довговічна і непорушна, як Слово Боже.

Дорогі молодята, Ісус сказав у Притчах 24:34: “Мудрістю будується будинок, а розумом він затверджується”. Отже, постарайтеся побудувати свій шлюб на фундаменті віри, довіри, відданості і непохитної вірності.

Святкуючи свій особливий день, пам’ятайте Приповісті 12: 4: ‘Добра дружина – вінець для свого чоловіка’. Отже, слухайте Ісуса і завжди поважайте дорогоцінний дар, який ви відкрили один в одному.

Нехай Бог обсипле вашу нове життя відповідно різними подарунками. Вітаю з вашої весіллям. Я дуже щасливий бути тут заради вас, хлопці.

Як сказано в 1-му Посланні до Коринтян 16: 14: ‘Нехай все, що ви робите, робиться з любов’ю’. Нехай любов буде рушійною силою кожного маленького дії, важливого рішення і слова у вашому шлюбі.

Додавання деяких особистих думок для молодят зробить його більш емоційним. А деякі релігійні побажання для блаженного і святого шлюбу можуть змусити їх навіть розплакатися на місці! Використовуючи деякі вірші з Біблії для привітань з весіллям і посилаючи свої благословення в дуже християнській релігійній формі, ви напевно торкнетесь їх серця. Ці послання більше говорять про те, наскільки щиро ви щасливі за пару і з яким обожнюванням ставитеся до них. Написання цих релігійних побажань також надихне їх залишатися на правильному шляху. Моліться за їх щасливе подружнє життя і вітайте їх з позитивними і надихаючими християнськими весільними привітаннями. Нехай наступні роки будуть сповнені тривалої радістю!