Категорії
Різне

60+ Повідомлень Сумую за тобою для колишнього хлопця або колишньої дівчини

Повідомлення “Сумую за тобою” для колишніх: Ваші шляхи можуть розійтися через розставань, але часто ваші серця цього не роблять. Що ж, якщо твоя любов не варта того, щоб за неї боротися, тоді що ж? Отже, якщо ви сумуєте по своєму колишньому або вважаєте, що ваші попередні стосунки, варті того, щоб спробувати ще раз, дерзайте! Вам, мабуть, цікаво, як сказати своєму колишньому, що ви все ще кохаєте його або її. Зовсім не напружуйтеся, тому що тут ми написали кілька прекрасних повідомлень і параграфів, щоб повернути вашого колишнього хлопця або колишню дівчину. Надішліть емоційне повідомлення своєму колишньому хлопцю або колишньої дівчини і поверніть їх в найкоротші терміни!

Я сумую за тобою, повідомлення для колишнього хлопця

Це моє серце, яке все ще б’ється тільки для тебе. Я все ще чекаю твоєї присутності поруч. Це серце, яке все ще дуже сумує за тобою! Я ніколи не зможу забути тебе.

Я сумую за нашого часу разом. Я сумую за прогулянок з тобою під дощем. Я сумую по руках, які завжди міцно обіймали мене. Я сумую за твоєї любові. Я сумую за тим дням. будь ласка, повернися, любов моя.

Нудьгувати по тобі стало щоденною звичкою. Я хотів би, щоб все було по-іншому. Я хотів би, щоб нам не доводилося розлучатися з цим так, як ми це зробили. Я хотів би, щоб ми могли повернутися і все змінити.

Я все ще відчуваю глибоку любов у своїй свідомості, яка призначена тільки тобі. Пройшли довгі дні, але все ще почуття кохання позбавляє мене спокою. Я так сильно нудьгую по тобі.

Тепер життя здається мені тягарем. Я так втомився від свого життя. Я – проблема, і розв’язання проблеми – це “Ти”. Отже, мені потрібно, щоб ти увійшов в ритм життя. Я все ще люблю тебе так сильно нудьгую по тобі.

Після того, як ти пішла від мене, мій світ зупинився. Всі моменти, коли я відчуваю тебе, всі моменти, коли я сумую за твоєї турботи. Моє серце все ще живе минулим; Мої спогади все ще з тобою. Я все ще люблю тебе. Будь ласка, повернися.

Я сумую по твоєму голосу. Я сумую за твоїм гнів; Я сумую за твоєї глибокої любові; Я сумую за твоїй посмішці; Я сумую за твоїм солодким пісень. Я сумую за твоєї турботи, я сумую за твоїм домінування. Я шалено сумую за тобою. Будь ласка, повернися.

Я намагався, але не міг додзвонитися до тебе. Я відчуваю себе самотнім, зовсім один. Будь ласка, стань сном в моїх очах в цю ніч, мою ніч печалі. Ти мені дуже потрібен. Я дуже сумую за тобою.

Я не міг заснути тисячу ночей. Кожну ніч я чекав твоєї ночі з повідомленням. Але, на жаль! Від тебе не було жодного повідомлення. Мені потрібен міцний сон, а для цього мені конче потрібно твоє повідомлення з побажанням на ніч”.

Твоє відсутність у моєму житті завдає мені особливу біль. Ця особлива біль звела мене з розуму. Я не можу уявити жодного миті без тебе. Будь ласка, повернися.

Коли-то певний контактний номер завжди залишався на першому місці в списку додзвону. Але з кожним днем цей номер відстає, і тепер у списку телефонних контактів його взагалі немає! Я просто пропустив номер. Я сумую за тобою.

Я знаю, що ти більше не належиш мені, але моє дурне серце все ще сумує за тобою і тим любовним відносинам, які ми побудували. Я сумую за тобою.

Як би я хотів знову міцно обійняти тебе; Як би я хотів зараз відчути тепло твого серця; Як би я хотів змінити час, щоб це сталося знову. Дуже сильно нудьгую по тобі.

Без тебе цей момент стає важким. Моє серце б’ється, я хочу тільки тебе. Але тепер ти належиш комусь іншому. Мої дні, здається, зупинилися; Ти мені потрібен. Я страшенно сумую за тобою, любов моя.

Я сумую за тобою. Я дуже сумую за тобою. Розум стає таким нетерплячим. Мені знову потрібні твої дотики. Я хочу знову відчувати тебе. Я хочу знову обійняти тебе. Ти мені потрібен. І все ж я дуже люблю тебе. Будь ласка, прийди до мене.

Я сумую за тобою, повідомлення для колишньої дівчини

На порозі мого серця, коли ти ступила на нього, я написав своє життя твоїм ім’ям. Але де ж ти тепер, моя дорога! Я жахливо скучаю по тобі.

Дитинко, день від дня без тебе жити стає все важче. Наші зруйновані стосунки роблять мене слабкою; це змушує мене страждати. Думаю, я ледве справляюся зі своєю життям без тебе. Сумую за тих днів!

Дні змушують мене плакати, коли ти йдеш зі мною по дорозі, ти зазвичай тримав мене за руку, і в цей момент я усвідомив, що я наймогутніший у світі. Я хочу повернутися в ті дні. жахливо скучаю по тобі.

Мої дні і ночі вже не ті без тебе і твоєї любові. Я розбитий на шматки, і життя, здається, зупинилася з того дня, як ти кинув мене. Завжди нудьгував по тобі!

Після розставання я завжди намагаюся зробити так, щоб моя любов і турбота були тільки для мене. Але в наступний момент я відчуваю, що все ще люблю тебе навіть більше, ніж свою власну. Я так сильно нудьгую по тобі.

Мені здається, що я повинен був навчитися розлюбити тебе. Але мені справді не вдалося цього зробити. День за днем моя любов до тебе переходить всі межі. Я жахливо скучаю по тобі. будь ласка, повернися.

Тепер я розумію, що без тебе я не існую! Тим не менш, я живу з тобою. Життя зупинилося. Я ні про що не можу думати без тебе. Я все ще люблю тебе. Я сумую за тобою, дитино.

Ти був найкращим, що коли-небудь траплялося зі мною. Ти все ще живеш всередині мене. Дні не йдуть; час зупинився. Я так сильно нудьгую по тобі. Я все ще так сильно люблю тебе.

Це знову дощ; він змушує мене знову сильно відчувати тебе. Змушує мене знову згадати ті спогади. Я відчуваю тебе… відчуваю тебе в своєму серці. Я так сильно нудьгую по тобі, мій ангел.

Я обіцяв тобі, що більше не буду дзвонити. Минуло багато днів; Я все ще тримаю свою обіцянку. Але я не міг втриматися від того, щоб не нудьгувати по тобі. Я нудьгував по тобі кожен день, кожну мить. І все одно, я тебе дуже люблю. Якщо це можливо, будь ласка, повернися.

Зараз 2.30 ночі, опівночі! Я все ще не сплю через моментів, які ми провели з тобою. Ці спогади змушують мене плакати. Я дуже сумую за тобою; будь ласка, повернися в моє життя знову.

Я знаю; тепер ти мій колишній. Я повинен забути тебе. Але я не можу цього зробити! Я не знаю чому! Але я не можу ненавидіти тебе. Здається, моя любов до тебе росте день від дня. Я сумую за тобою.

Хоча ми не можемо знову налагодити наші зруйновані стосунки. Але твої спогади все ще тут, в моєму серці. Тим не менш, вони такі яскраві. Без тебе частина мого серця померла б.

Був час, коли ти була моєю. І тепер я не можу провести ні хвилини без тебе. Я чекаю тебе, любов моя. Ти – моє серце. Я дуже сумував за тобою.

Емоційне послання своєму колишньому хлопцю

Навіть якщо ми більше не разом, я завжди буду любити тебе. Ти завжди будеш чоловіком моєї мрії, але те, що моя мрія розбилася, розбиває мені серце.

Є дещо, що залишається фактом в моєму житті: я могла б закохатися в іншого чоловіка, але це ніколи не буде так, як я любила тебе.

Любити тебе було все, що я вмів робити; для мене це було як дихати. Тепер, коли тебе нема, я більше не знаю, як жити.

Я сумую за тобою кожен день. Я сумую за тобою, коли дивлюся на небо, коли їм морозиво, коли в shuffle звучить наша улюблена пісня. Ти теж так на мене сумуєш?

Стеля в моїй спальні став дратівливим, коли ти слухаєш, як я кажу про те, як сильно нудьгую по тобі. Я хотів би, щоб у мене теж був спосіб тобі це сказати.

Навіть при тому, що я знаю, що ми не підходимо один одному, я не можу думати і плакати про всіх прекрасних можливостях, які у нас могли б бути для ідеального спільного майбутнього.

Навіть незважаючи на те, що я знаю і кажу собі, що пішла від тебе, бувають моменти, коли я думаю про тебе і розумію, що більше ніколи не полюблю так, як любила тебе.

Емоційне послання своєї колишньої дівчини

Я знаю, це правда, що ми ніколи більше не будемо разом, але я щиро і глибоко сумую за тобою кожну секунду свого життя з тих пір, як ти пішов.

Я хотів би знову обійняти тебе і відчути тепло твоїх обіймів; це завжди було тим, що втішало мене краще всього, коли я переживав важкі часи.

Я більше не закоханий у тебе, але я сумую за тобою. Я сумую за тобою кожен день. Таке відчуття, що я втратив свого дуже дорогого друга, якого хотів би повернути.

Ти забрала дуже важливу частину мого серця, і тепер, коли тебе нема, я не знаю, як знову полюбити іншу жінку. Мені потрібно навчитися любити знову.

Минали дні, я думав, що забув тебе, але я сумую за тобою кожну секунду процесу того, щоб забути тебе.

Ми були разом так довго, що є речі, які ти знаєш і розумієш, чого ніхто інший в моєму житті не робить, і інколи мені хочеться поговорити з тобою про це.

Чим більше я вивчаю себе перестати любити тебе, тим більше я вчуся любити себе. Отже, я хочу подякувати тобі за те, що проводив тебе, за те, що залишив мене.

Ти був так важливий для мене, що я забула, що я теж повинна бути важливою для себе. Я вирішила знову полюбити себе, тому сподіваюся, що ти теж любиш себе.

Повідомлення для колишнього хлопця

Ти була світлом, який змушував сяяти мій світ. Без тебе я всюди бачу темряву. Будь ласка, будь моєю знову.

Раніше дні проходили з тобою як секунди; тепер миті здаються вічністю. Мені знову потрібна твоя любов.

Кожне биття мого серця все ще повторює твоє ім’я. Я сумую за тобою кожну хвилину неспання, кохана. Я можу повернути тебе?

Я не можу змиритися з думкою, що ти більше не мій. Ти завжди був моїм чоловіком, і, по-моєму, залишаєшся їм до цих пір.

Для тебе моє серце, як і раніше відкрита двері; ти можеш повернутися в нього, коли захочеш; люби.

Параграф про те, як повернути свого колишнього хлопця

Я не можу викинути тебе з голови; ну, може бути, я і не хочу. Тому що в глибині душі я завжди знав, що ти кохання всього мого життя. Я навіть не можу думати ні про кого, крім тебе, дитинко. Давай дамо нашим улюбленим більше шансів.

Минуло кілька днів відтоді, як ми розлучилися, але повір мені, люба, не було ні одного ранку, коли б твоє обличчя не спливало у мене в голові. Я все ще люблю тебе так само сильно, як і на самому початку. Моє внутрішнє чуття підказує, що ти відчуваєш те ж саме, чи не так?

  Повідомлення для брата – цитати для милого брата недоторки

Пам’ятаєш, як ми були без розуму друг від друга, якими прекрасними були наші дні разом? Я досі не можу зрозуміти, що змінилося. Але в одному я впевнений: наша любов нітрохи не змінилася. Я знаю, що ми все ще можемо це виправити, кохана. Не хочеш спробувати?

Коли ми були разом, життя була такою чарівною! Твоя присутність рятувало мене від всіх мирських турбот. Без тебе я не знаю, як жити далі. Будь ласка, повернися до мене і дай мені знову відчути себе живим.

Ти перший чоловік, який змусив би моє серце битися швидше, а мою душу відчувати себе в безпеці. Я сумую за тобою я скучаю по тепла твоїх рук. Ти можеш бути далеко від мене, але твої думки ніколи не бувають такими. Як мені повернути тебе, люба?

Повідомлення для колишньої дівчини

Можливо, між нами все стало не так гладко, але я все ще шалено люблю тебе. Я хочу, щоб ти стала моєю принцесою.

Ти була моєю другою половинкою. Коли ми розлучилися, мені здалося, що ти забрав мою душу з собою. Будь ласка, поверни мені мою другу половинку.

Коли я вперше взяв тебе за руку, я зрозумів, що не хочу розлучатися з нею ні за що. Наша любов заслуговує ще одного шансу, дорога.

Твоє відсутність змусило мене любити тебе ще більше, ніж раніше. Давай дамо цій любові ще один шанс, будь ласка.

Моє серце болить і жадає твоєї любові. Ти єдиний, хто може зупинити цю біль. Повернися до мене, люба.

Як повернути свою колишню дівчину

З тих пір як я закохався в тебе, я не міг уявити собі життя без тебе. Я не можу передати вам, як важко переживати кожен день. Твоє прекрасне обличчя, твоя чарівна посмішка й сяючі очі твої – я скучаю по всьому цьому. Чи ти будеш знову моєї?

Може, ти більше не моя, але я просто знаю, що ти єдина дівчина у всьому світі, з якої я хочу старіти. Ти навчив мене, що таке справжня любов, і я готова боротися за що завгодно, щоб знову знайти твою любов. Дай мені ще один шанс, будь ласка.

Раніше я починав свій день з твого повідомлення, а закінчував його переглядом твоїх фотографій. Я все ще спрагу радості від цього, кохана. Я хочу ще раз побачити твоє обличчя і почути твій голос і зупинити час назавжди. Життя без тебе зовсім не схожа на життя.

Ти більше не моя дівчина, але ти як і раніше, єдина жінка, яку я люблю; і жінка, яку я ніколи не хочу переставати любити. Ти – залежність, від якої я ніколи не хочу позбавлятися. Чи знову моєї, і я зроблю все, щоб зберегти нашу любов недоторканою.

Цілий день я чекаю дзвінка від тебе, а потім проводжу безсонні ночі, думаючи про те, що ти стаєш чиєїсь іншої. Ти була моїм світом на землі, і здається, що весь мій спокій пішов разом з тобою. Життя перетворилося на справжнє пекло; будь ласка, заспокой мій божевільний розум ще раз.

Кохання – це святе почуття світу. Коли ви любите когось, ваші думки, бажання і очікування будуть ґрунтуватися на ньому / ній. Любов – це ключ до всього світу і щастя. Любов – це сила, яка може приносити радість в життя. Але коли вам доводиться переживати сумну частину любові, таку як розставання, ви переживаєте болючі моменти. Смуток і емоції створюють стіну, що заважає вести здорове життя. Якщо ви опинилися в сумній любовної ситуації, ми сподіваємося, що ці повідомлення допоможуть вам перетворити ваші дорогоцінні відносини.