Категорії
Різне

130+ Прощальних повідомлень босові – побажання на прощання

Прощальні послання босові: У більшості випадків у нашій професійній діяльності, коли наші боси оголошують, що покидають свою посаду, це може стати сумним моментом. Можливо, він йде на пенсію, переходить до іншого роботодавця або навіть займає посаду в іншому відділі поточної компанії. Але якою б не була причина, ви повинні вдумливо побажати йому / їй щасливого прощання. Це допоможе зберегти цінний професійний контакт. Добре сформульована записка висловить вашу вдячність за його чи її підтримку протягом багатьох років. Ось кілька прощальних побажань вашому босові, який завжди направляв, надихав, підбадьорював і мотивував вас.

Прощальні послання босові

З прощанням, дорогий бос! Було чудово працювати з вами. Ми будемо дуже сумувати за вами.

Щасливого прощання, бос! Я безмірно вдячний за терпіння і настанови, які я отримав від вас!

Спасибі вам за всю підтримку і керівництво, дорогий бос. Я бажаю вам міцного здоров’я і багатства. Я назавжди збережу ваш жест у своєму серці. Щасливого прощання!

Було чудово, що ви стали нашим лідером. Всього найкращого у вашій майбутньої життя. Щасливого прощання.

Працювати під вашим керівництвом було великим задоволенням, сер! Бажаю вам успіху у ваших майбутніх починаннях.

Працювати з таким підтримує начальником, як ти, – це втілена мрія. Але іноді нам доводиться відмовлятися від одного, щоб отримати інше. Незважаючи ні на що, я завжди буду дорожити моментами, проведеними з тобою.

Ви залишили так багато спогадів у наших серцях. Спасибі за ваші цінні поради і допомогу. Я сподіваюся, що ваше нове подорож буде таким же успішним, як і це!

Все, що я хочу сказати, це подякувати вас за те, що ви такий чудовий наставник. Всі ці роки мені щиро подобалося працювати з вами, і я багато чому навчився. Нам буде вас не вистачати, дорогий бос.

Дорогий бос, ваші надихаючі і мотивуючі поради будуть підштовхувати мене до того, щоб все життя робити все, що в моїх силах. Спасибі тобі за те, що ти такий дивний чоловік. Прощай.

Бажаю удачі в новій главі твоєї кар’єри; ми будемо тут дуже сумувати за тобою. З упевненістю можу сказати, що наша команда не досягла б такого успіху без вас і вашого керівництва. Удачі вам!

Я ніколи не думав, що на моїй першій роботі буде такий приголомшливий начальник. Я вважаю, що мені неймовірно пощастило, тому що мені довелося працювати з вами. Ви назавжди залишитеся моїм найкращим наставником, сер!

Необхідність попрощатися з вами – неймовірна втрата для офісу! Ми бажаємо вам всього найкращого у вашому майбутньому!

Прощай, бос. Можливо, ти більше не залишишся частиною цього місця, але ти назавжди залишишся частиною наших сердець.

Дійсно важко прощатися з тим, хто став частиною твого повсякденного життя. Вітаю тебе з виходом на пенсію. Спасибі тобі за все, чому ти мене навчив. Нехай Бог благословить тебе.

Ваш позитивний настрій заразливий для ваших співробітників. Мені сподобалося працювати з вами. Мені буде не вистачати вашої присутності і лідерства, бос. Найкращі побажання.

Можливо, знайдеться інший начальник, який замінить вас, але ніхто не зможе зайняти місце такого хорошого лідера, як ви. Спасибі вам, бос.

Бос, ваш внесок у розвиток компанії був чудовим! Ми будемо пам’ятати вас!

Розставання сумні, а прощання з одним з моїх улюблених наставників ще більше пригнічує. Це було дивовижне подорож, працюючи з вами. Я сподіваюся, що ваше майбутнє таке ж радісне, як і ваша особистість, сер!

Прощавайте, сер! Ваше співчуття до цієї області незамінне. Ви будете творити чудеса, незважаючи ні на що!

Нам пощастило, що у нас була можливість працювати з вами, і уроки, які ви нам дали, ми запам’ятаємо назавжди.

Я хотів би висловити вам свою подяку за те, що ви є таким прикладом для наслідування і джерелом натхнення. Спасибі, що багато чому мене навчили. Я буду сумувати за вашої присутності в офісі. Бажаю удачі в майбутньому.

Дуже шкода, що ви йдете, бос, і ми, звичайно, будемо вам нудьгувати. Ми бажаємо вам всього найкращого в майбутньому.

Ваш останній робочий день ми дякуємо вам за те, що ви були чудовим наставником. Ви керували нами на роботі так, як не вдавалося жодному іншому керівнику. Нехай ви завжди будете дороговказом на будь-якому шляху, який виберете.

Поки інші боси роздавали накази і мети, ви давали нам вказівки і бачення. Вас завжди будуть пам’ятати за вашу добру поведінку і вчинки. Ми будемо дуже вам нудьгувати.

У мене дійсно болить серце, коли я бачу, що ти йдеш в новий філіал; безумовно, їм пощастило, що у них є така перлина, як ти. Нам буде дуже тебе не вистачати. Сподіваюся, ми повернемо тебе найближчим часом.

З тих пір, як я почав працювати під вашим керівництвом, я багато чому навчився, що дійсно допомагає мені стати краще. Спасибі. Ти самий кращий бос на світі.

Короткі прощальні побажання босові

Прощай, бос. Ти фантастичний лідер і можеш надихнути людей робити все можливе.

Всі ваші повчання, поради і теплі спогади допоможуть нам рухатися далі, сер. Прощайте.

Працювати з вами, хлопці, було воістину прекрасним досвідом, і я буду сумувати за всім вам.

У мене ніколи не було кращого начальника, ніж ви. Я назавжди збережу уроки, яким ви мене навчили, сер.

Вдалого нового подорожі, бос! Але пам’ятайте і про нас! Прощайте!

Мені буде не вистачати вашої присутності і аури серед нас, бос! Прощайте і найкращі побажання!

Ти завжди був відмінним лідером, другом і наставником. Дякую тобі за чудові часи. Нам буде тебе не вистачати!

Ваша допомога і наставництво допомагали мені у всій моїй роботі. З важким серцем прощаюся, дорогий бос!

Мені подобалося працювати під вашим керівництвом, і я вдячний, що ви були моїм наставником. Я буду сумувати за вами, бос!

Спасибі вам за всю допомогу, яку ви надали мені, поки були в офісі. Я, звичайно, буду сумувати за вашим існування, сер!

Прощай, бос. Твій внесок у цю компанію встановив занадто високу планку для всіх нас.

Прощальні повідомлення для боса при перекладі

Ми хотіли б висловити нашу подяку за всі ваші добрі слова і дії, які приводять нас до наших найкращих версіями. А поки що прощайте. Я сподіваюся, що ви теж будете кращими на своєму новому місці!

Ви навчили мене стільки і призвели до кращого життя. бажаю вам удачі на прощання. До побачення, сер. Хай благословить вас Бог!

Удачі чудовому начальнику. З вами було чудово працювати. Ми будемо сумувати за вами і бажаємо вам всього найкращого. Щиро заздримо новій команді, про яку ви будете піклуватися на новому робочому місці.

Шановний керівник групи, наш філія втратив одного з найбільш ефективних співробітників у зв’язку з вашим перекладом! Всього найкращого на вашій новій посаді!

Шановний менеджер, серцево прощаюся з вами і бажаю успіхів у вашій новій ролі! Ваша трудова етика і планування були воістину мотивуючими для команди.

Чесно кажучи, мені так сумно, що я гублюся в словах з-за того, що ви залишаєте наш офіс. Ми, звичайно, будемо сумувати за вами. Я просто хотів сказати, що для мене було великою честю і задоволенням бачити вас своїм начальником.

Ні одна командна прогулянка не буде такою веселою, як раніше, без вас. Не варто забувати побажати вам всього найкращого у зв’язку з відповідальністю на новому робочому місці. Удачі в майбутньому, бос.

Спасибі вам за ваші позитивні вібрації і за те, що ви бачите хороше в людях. Це надихнуло багатьох з нас працювати старанніше, ніж ми коли-небудь могли. Удачі вам у вашому новому пригоді, прощай, бос.

Прощальні побажання босові при виході на пенсію

Бажаю вам чудового виходу на пенсію! Бажаю вам здоров’я, багатства і благополуччя. Я сподіваюся, що ви продовжуєте приносити успіх у своє життя. Хай благословить вас Бог.

Мені дійсно сумно бачити, що ви йдете на пенсію, бос! Ми бажаємо вам чудового виходу на пенсію і радісних днів попереду!

Ваше керівництво допомогло мені рости і розвиватися як професіоналу. Оскільки ви залишаєте компанію у зв’язку з виходом на пенсію, я дійсно сподіваюся, що майбутній шлях принесе вам радість і можливості.

Досвід роботи з таким босом, як ви, – це благословення для мене. Ніхто ніколи не зможе зайняти ваше місце замість мене. Спасибі вам за весь хороший і поганий досвід. Вітаю вас з виходом на пенсію.

Ваш важкий труд і відданість справі, безсумнівно, заслужать загальну повагу. Сподіваюся, ви продовжите блищати навіть після виходу на пенсію!

Шановний сер, ви були дахом над нашими головами. Спасибі Вам за довгі роки служби компанії! Щасливого виходу на пенсію.

Ми тепло вітаємо вас з вашим останнім робочим днем. Для нас було честю мати такого наставника, як ви! А тепер насолоджуйтеся виходом на пенсію.

Прощальні послання колишньому босові

Мені так боляче прощатися з моїм наставником і натхненням. Ваше керівництво допомогло мені домогтися успіху, і мені буде дуже не вистачати цього. Спасибі вам за все. Хай благословить вас Бог.

Я вдячний за те, що працював під вашим керівництвом. Нам буде дуже не вистачати вас, коли ви підете. Компанія втрачає дорогоцінний камінь, в цьому немає сумнівів. Найкращі побажання.

Ваша присутність завжди було для нас величезним джерелом натхнення, і мені боляче бачити, як ви йдете.

Ми будемо нудьгувати по роботі з вами і дуже сподіваємося, що ви знаєте, що ми оцінили всі, що ви зробили для команди. Бажаємо удачі у вашому новому подорожі.

Компанії пощастило, що у неї є ваше керівництво і все, що ви для неї зробили. Нехай вас обдарують величезними благословеннями, оскільки це те, чого ви заслуговуєте. Найкращі побажання, сер.

Я заздрю співробітникам вашої нової компанії, тому що у них буде найкращий начальник на світі!

Дорогий бос, тобі пора взяти заслужений перерву! Ми завжди будемо дорожити твоїми вказівками та порадами!

Я багато чому навчився у вас і сподіваюся, що найкращим чином скористаюсь вашими порадами та настановами. Спасибі вам за те, що ви такий приголомшливий начальник. Нам буде вас не вистачати. Удачі!

Подячний повідомлення за прощання з босом

Спасибі вам, бос, за всю допомогу та зусилля, які ви доклали для мене, поки я працював в компанії. Ваша допомога мені допоможе підвищити свої навички на моїй майбутній роботі. Спасибі й удачі.

Спасибі вам за те, що ви підтримуєте пожвавлення в цьому офісі і наповнюєте його позитивом. Без вас тут буде порожньо.

Бос, ваша присутність завжди було джерелом натхнення для нас. Спасибі вам за ваші зусилля!

Ми цінуємо вашу підтримку і керівництво в нашій кар’єрі. Спасибі за прекрасні спогади і підтримку. Бажаю вам усіляких успіхів у вашому житті!

Це записка, щоб подякувати вам за вашу важку роботу та зусилля, які ви доклали, щоб зробити мене кращим співробітником. Без вашої допомоги цього б не вдалося зробити. Спасибі, що ви такий чудовий начальник.

Спасибі за те, що ви є МОЗКОМ засідань ради директорів, проводите політику на робочому місці, рухаєте команду вперед і підтримуєте ЖИТТЯ на корпоративних вечірках!

Прощай, бос. Спасибі тобі за уроки, які ти нам дав, і за радість, яку ти нам приніс.

Досвід роботи з таким босом, як ви, – це благословення для мене. Прощаючись з вами, я хочу сказати вам, що вас завжди будуть пам’ятати. Спасибі вам, сер, за ваше найвище керівництво і підтримку.

Оскільки ви прощаєтеся з нами, будь ласка, знайте, що ваша спадщина назавжди залишиться глибоко в наших серцях. Спасибі вам за те, що ви відмінний лідер, друг і керівник.

Більшість начальників вчать своїх підлеглих, як бути більш ефективними на роботі. Ви навчили нас тому, що було важливіше – як бути щасливою на роботі. Спасибі і прощайте.

Чесно кажучи, мені дуже сумно, що ви залишаєте наш офіс. Ми, звичайно, будемо сумувати за вами. Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб подякувати вам за всі надихаючі поради і тим самим показати, що таке “важка робота”. Спасибі і всього найкращого!

  Приємно познайомитися з вашими повідомленнями і цитатами

Прощальна промова для боса

Прощаємося з кращим босом, про який ми тільки могли мріяти. Ми завжди будемо вдячні за ваші рекомендації та підтримку. Спасибі, що ти такий приголомшливий лідер і альфа нашої зграї і робиш все так легко. Найкращі побажання тобі в майбутньому. Будь ласка, залишайся на зв’язку, дорогий бос.

Мій чудовий бос, у мене болить серце при думці попрощатися з тобою. Все, що я можу сказати, це спасибі тобі за все. Дякуємо за дорогоцінні спогади, які ми назавжди збережемо в наших серцях. Ми щиро шкодуємо про будь-які помилки, які, можливо, вчинили. Бажаємо вам всього найкращого у вашому новому подорожі!

Прощавай, добрий начальник! Я розумію, як ти потрібен своїй родині і що ти, нарешті, вирішив піти з роботи. Будь ласка, приходь до нас знову, сюди, філія, твій дім на всі ці роки. Я бажаю міцного здоров’я вам і вашій родині. Працювати під керівництвом такого чудового професіонала, як ви, було можливістю на все життя. Прощаючись з вами, я хотів би сказати вам, що ви залишили спадщину, яке буде зберігатися вічно. Бажаю вам успіху у ваших починаннях.

Великий учитель – це не обов’язково великий наставник. Великий наставник – це не обов’язково великий лідер. Великий лідер – це не обов’язково великий учитель. Але ви були чудовим учителем, наставником, лідером і начальником – всім в одній особі. Ви навчили нас бути кращими на роботі, направляли нас по дорозі, і ставилися до нас як до друзів. Ми ніколи цього не забудемо. Ми дійсно бажаємо вам всього найкращого у вашій кар’єрі, здоров’я і сім’ї. Прощайте.

Десятиліття роботи з вами – це таке благословення для мене. Я хочу, щоб ви знали, сер / мама, що ви надихали мене в багатьох відносинах. Ви працьовита людина, і завдяки цьому я дізнався, в чому суть старанного праці. Велике спасибі, сер / мама! Я молюся про більш успішному подорожі у вашому новому житті.

Мені трохи сумно чути, що ви більше не будете нашим босом, але, з іншого боку, я радий знати, що ви напевно станете хорошим прикладом у вашому новому офісі, як те, що ви показали нам. Я не буду підлизуватися до тебе, брехати і казати, що ти досконалий у всіх відносинах. Але твоя підтримка – причина, по якій я з нетерпінням чекаю можливості працювати кожен день. Більше енергії, і хай благословить тебе Бог!

Бос, коли ви прощаєтеся з організацією, ми цінуємо вашу напружену роботу в компанії на протязі багатьох років і висловлюємо вам свою подяку за всю підтримку. Ми також висловлюємо наші найкращі побажання вам кращого майбутнього. Ця компанія була нашим гончарним кругом, ви були гончаром, а ми – горщиком в процесі виготовлення. Прощай, бос, який кращий у всіх відносинах.

Бос… було багато випадків, коли ваші владні манери змушували нас хмуритися і скаржитися. Але після того, як пил осідав, ми завжди захоплювалися вашою завзятістю тиснути на нас знову і знову. Сьогодні, коли ви залишаєте офіс і відпускаєте кермо нашої команди, ми бажаємо вам всього найкращого і сподіваємося, що ваша нова робота здійснить усі ваші мрії. Сумую за вами.

Ви наділили нас силою знань. Ви мотивували нас кращим керівництвом. Ви допомагали нам рухатися вперед З нескінченною мотивацією. Як лідер і людина, Ви є справжнім джерелом натхнення. Удачі, бос. У вас буде нове робоче місце і ви познайомитеся з новими людьми, але я сподіваюся, що ви будете дорожити людьми, яких залишите позаду, і дружбою, яку ми побудували. Удачі!

Навіть якщо ви залишите це робоче місце, люди тут назавжди збережуть вас у своїх серцях. Люди будуть приходити і йти, але ніхто не зможе зайняти ваше місце, бос. Прощатися з одним з наших улюблених наставників дуже складно. Якби ми могли, ми б ніколи не відпустили тебе!

Прощальне повідомлення босові, коли ти йдеш

Прощаючись, ніби я закриваю главу свого життя. Спасибі тобі, бос, за те, що подарував мені такий плідний досвід!

Це чудове робоче місце, як і люди на ньому. Навіть якщо нам доведеться розлучитися, кожен з вас залишиться близький моєму серцю.

Робота з фантастичною командою і під керівництвом неймовірного лідера стала кращим досвідом у моїй кар’єрі. Мені дійсно сумно йти!

Для мене було честю розвивати свої навички під таким надійним керівництвом! Я ціную ваші добрі зусилля, бос!

Дякую за турботу і підтримку, бос! Озираючись назад на мої робочі дні, я розумію, що щоденні завдання були моїми улюбленими!

Ця команда ніколи не відчувала нестачі в сім’ї! Я щиро ціную позитивну робочу атмосферу; спасибі вам, бос!

Це дійсно моя втрата, оскільки я йду з компанії, тому що я ніколи не знайду іншого такого ж крутого начальника, як ти. Для мене велика честь працювати з тобою. Нехай наші шляхи перетнуться в майбутньому, і ми будемо вітатися з посмішкою.

Незважаючи на те, що я йду з компанії, уроки, які я отримав від вас, я пронесу через усе своє життя. Давайте підтримувати зв’язок, бос. Спасибі, що ви такий чудовий.

Я багато чому навчився у вас, і робота під вашим керівництвом допоможе мені в моїй майбутній роботі. Ваші поради, допомогу та досвід приведуть мене до моєї мети. До побачення, сер!

Прощальне послання менеджеру

Не забувайте нас і спогади, якими ви поділилися, працюючи з нами! Ви завжди підтримували і дбали про нас. Бажаю вам всього найкращого у майбутні дні!

Ти підеш, але я назавжди запам’ятаю рада, що ти мені дав. Спасибі, що ти мій менеджер і за твоє наставництво. Ти один з найбільших менеджерів!

Передаю вам всі мої теплі побажання у вашому новому подорожі. Бажаю вам продовжувати процвітати, але пам’ятайте, що ви завжди будете нашим “Дорогим менеджером”.

Дякую, що підтримуєте мене в усій моїй роботі і підштовхуєте до того, щоб перевершити мої очікування. Я дуже поважаю вас за те, що ви надихаєте мене. Удачі вам в майбутньому.

Мені дуже сумно, що ви йдете. Важко мати такого дружнього менеджера, як ви. Ви зробили приємним кожну мить роботи тут. Ми будемо дуже сумувати за вами.

Бажаю вам успіху, куди б ви не відправилися, дорогий менеджер. Спасибі за те, що ви цінний працівник і відмінний друг у біді. Найкращі побажання.

Прощальні послання босові

Успіх і невдача – невід’ємна частина злетів і падінь повсякденного трудового життя. Але спогади про роботу з таким надихаючим начальником, як ви, ніколи не зникнуть. Прощайте!

В останній день вашої роботи ми всі хотіли б висловити нашу щиру подяку за всі ваші добрі вчинки. Прощайте на майбутнє, залишайтеся благословенними!

Ваше прощання знаменує кінець днів слави, які бачила наша команда. Тому що ви кращий бос, який коли-небудь міг бути. Прощайте.

Ви дуже чітко знаєте, як отримати максимум користі зі своїх співробітників. Ви вчите мене, як перетворити мої помилки в мої навички. Будьте здорові і радійте майбутнього життя. До побачення!

Я дізнався принципи бізнесу не з книги, а з енциклопедії, яка ходить і говорить – мого боса, який, як мені неприємно бачити, йде. До побачення.

Мені було так добре у вашій компанії. Ви направляли мене, підтримували і заохочували. Я буду дуже сумувати за вами, сер. Хорошого життя попереду, до побачення!

Тепер, коли ви, нарешті, вирішили залишити цю фірму, я бажаю вам найкращого з того, що може запропонувати життя. Бажаю вам рости і процвітати у всіх аспектах життя. Удачі.

Робота під вашим керівництвом була одним з кращих вражень у моїй кар’єрі. Навіть якщо ви йдіть, ми завжди будемо зберігати вас в наших серцях. До побачення, бос!

Спасибі вам за вашу допомогу і керівництво, які привели нас до нашої мети. Мені буде не вистачати вашої підтримки та добрих слів, які раніше мотивували мене кожен день. До побачення, сер!

На життєвому шляху ви зустрічаєте кількох людей, яких важко забути. Я радий зустріти таку людину, як ви. Я сподіваюся, що майбутній шлях буде для вас гладким і ви досягнете своєї мети без суєти. Щасливого прощання.

Бос, ви справжній лідер, і я вітаю вас за це. Я сподіваюся, що зможу бути таким же гарним, як ви. Мені сумно, що ми більше не будемо працювати. Я бажаю вам всілякої удачі у всіх ваших майбутніх починаннях.

Інші боси віддають накази, ви дали нам напрямок. Інші боси ставлять цілі, ви дали нам бачення. Інші боси керують авторитетом, ви завжди керували нами з повагою. Прощай, бос, як ніхто інший.

Прощальні цитати для боса

“Прощайте! Бог знає, коли ми зустрінемося знову”.

“Дві найважчі речі в житті – це сказати “привіт” перший раз і “прощай” в останній”.

“Будь здоровий, роби хорошу роботу і підтримуй зв’язок”.

“Для мене було такою честю отримати вашу підтримку і керівництво. Моя щира повага і найкращі побажання вам “.

“Прощання нічого не значить. Важливо час, який ми провели разом, а не те, як ми розлучилися”. – Трей Паркер

“Прийшов час прощатися, але я думаю, що прощання – це сумно, і я б волів привітатися. Вітаю нове пригода”.

“Прощання нічого не значить. Важливо час, який ми провели разом, а не те, як ми його залишили “.

“Прощання змушують замислитися. Вони змушують тебе усвідомити, що в тебе було, що ти втратив і що ти вважав само собою зрозумілим”. – Риту Гатури

“До побачення, бос. Я знайшов тебе і лідера, і друга, і я безмірно вдячний тобі за все це “.

“Ваша підтримка допомогла нам розкрити наш справжній потенціал. Мої найкращі побажання вам”.

“Мати приголомшливого начальника – погана звичка, бо тепер, коли ти йдеш, неможливо буде працювати з кимось ще. До побачення”.

“Спасибі вам за все, чого ви досягли на даний момент, і удачі вам у всьому, чого ви досягнете в майбутньому”.

“Прощання змушують замислитися. Вони змушують тебе усвідомити, що в тебе було, що ти втратив і що ти вважав само собою зрозумілим”.

“Це сумно, але іноді подальше життя починається з прощання”.

“Це сумно, але іноді продовження життя починається з прощання”. – Керрі Андервуд

Повідомлення менеджеру/босові за останній робочий день

Я відчуваю смуток, яку ви відчуваєте прямо зараз, у свій останній робочий день, сер. Але пам’ятайте, ми будемо поруч з вами, коли і де б ви у нас не потребували.

Мені важко змиритися з тим фактом, що це твій останній робочий день в цьому офісі! Незважаючи ні на що, я завжди бажаю тобі всього найкращого.

Ваш останній робочий день я згадую про спогади, які ви створили разом з нами в цьому офісі. Я бажаю вам щастя, благословення та успіхів у вашій майбутній роботі.

Я сподіваюся, що ваш останній робочий день з нами назавжди залишиться в нашій пам’яті. Бажаю вам удачі, бос!

Ви відмінно впоралися з керуванням нами, сер. В останній день роботи у нас я бажаю вам усіляких успіхів у майбутньому.

Бережіть себе, бос! Мені буде не вистачати ваших управлінських навичок, надихаючих слів і самовідданої роботи!

Завжди важко прощатися з босом, який є чудовим наставником і багато значить для нас. Коли приголомшливий керівник назавжди покидає компанію, йде на пенсію або переходить в інший підрозділ, це велика втрата і несамовитий момент для всіх його колег, підлеглих або службовців. Але це звичайний процес, в якому ніхто не залишається назавжди. Прощання з вашим босом може бути болючим, але ви повинні робити це з великою повагою і вдячністю. Скористайтеся цими простими і формальними ідеями, щоб написати відмінне прощальне послання своєму босові. Дайте йому зрозуміти, що його буде не вистачати і ви дуже вдячні за весь його внесок. Ви можете помістити надихаючу цитату з керівництва на прощальну листівку або включити кілька мотивуючих слів в свою прощальну промову. Подумайте з розумом, щоб ваші прощальні побажання відрізнялися від інших, які могли б розтопити його розум і залишити з прекрасними почуттями.